לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2011, 15:31
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
המלצה תודה רבה לכל מי שהגיע, נהנתי מאוד מחברתכם.

אני חייב לציין, שבהתחלה שפתחתי את האשכול הראשון בכדי להרים מפגש, לא באמת האמנתי שזה יצליח להתרומם ואפילו אם קיוותי שכן, הייתי די משוכנע שאיפשהו באמצע זה יהייה חייב להיתקע.
אני פשוט נהייתי די סקפטי.. בארבע שנים שאני פה מעולם לא היה מפגש למרות שהיו כמה נסיונות להרים אך הם לא צלחו. כך שבהחלט הפתעתם אותי לטובה. כמות האנשים שבאו, הייתה מעוררת השתאות וכבוד. תודה לכלכם.

תמיד ידעתי שמערכת הפורומים הזו, פרש, מורכבת ברובה
מאנשים טובים, איכותיים ובוגרים
שמבדילים את האתר הנפלא הזה, אלפי הבדלות מפורומים אחרים בארץ בטיב החברים שבו.
ואתמול שהגעתם אליי, וזכיתי לראות ולדבר איתכם פנים מול פנים, ניכר אצלי אפילו עוד יותר עד כמה אתם אנשים באמת נהדרים אחד אחד.
נהנתי מחברת כלכם ואני שמח להיות חבר בקהילה הזאת. ויכול רק לקוות, שלא יעברו עוד כמה שנים עד למפגש הבא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2011, 23:02
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "למה לא פשוט להגיד שאת הולכת..."

חח אני בטוחה שזה באמת מה שהיה עוזר..=]]]
לא היו לי החששות שלי.. המעטה הזה של הפורום עוזר לי קצת.. ביננו אני בחורה די סגורה וקשה לי הרעיון ליסוע למקום שאני לא מכירה ולפגוש אנשים שאני לא מכירה.. והחשש הזה שלא חתטפו אותי בטעות=P
חחח לא סתם האחרון לא היה ברצינות..להגיד דוגרי פחדתי פשוט שאני לא אמצא את עצמי שם.. אז לא באתי=/
אולי אם היה מישהו שאני מכירה שהיה מוכן לבוא איתי הייתי פחות פוחדת אבל לא היה כזה...
ניראה מה יהיה במפגש הבא

אגב כך, צחי!
כל הכבוד..
ניראה לי שבחיים לאט הייתי מכניסה חבורה של אנשים שבחיים לא הכרתי לתוך הבית.. הרמת מפגש סופני(לפי מה שהבנתי..) אז כל הכבוד לך באמת!=]

נערך לאחרונה ע"י סנופ האדומה בתאריך 12-11-2011 בשעה 23:04.
ישן 12-11-2011, 18:02
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תודה רבה לכל מי שהגיע, נהנתי מאוד מחברתכם."

ת'אמת גם לי כמו לכולכם היו חששות, אבל החלטתי ללכת על זה.
היה לי לא פשוט להסביר לאשתי היקרה שאני הולך למפגש עם חברים שאני מכיר רק מהאינטרנט. כל הנושא הזה של פרש מאוד מוזר לה. אבל התגברנו והיא "שיחררה" אותי למפגש הזה.
היה לי לעונג להכיר אנשים מרקעים שונים, מגילאים שונים, וכו, ולמרות זאת הסתדרנו נהדר. תמיד היה על מה לדבר ואפילו לרגע אחד לא הרגשתי תקוע וממבט מהצד לא היה נראה לי שמישהו אחר מרגיש תקוע.
היה נפלא לפגוש אנשים שאני מכיר רק בכינוי ופתאום אני פוגש אדם בשר ודם.
אני חושב שהיחסים האינטרנטיים בין אותם 14 גיבורים וגיבורות לא יהיו אותו דבר, וכמה שניסינו לשתף את שאר חברי הפורום בתמונות, ברשמים, ובבדיחות פנימיות, הם לעולם לא יבינו אותנו, כמו שאנחנו מבינים.
אשמח להשתתף בכל מפגש עתידי.

צחי, מגיע לך יותר מצל"ש, ואפילו יותר ממומחה.
תודה לכולכם. (גם למי שעדיין לא הבין את 173)
אלי
ישן 13-11-2011, 12:26
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תודה רבה לכל מי שהגיע, נהנתי מאוד מחברתכם."

ותודה לך על האירוח יש לך בית מגניב וכלבה מקסימה! (שנמרחת על הרצפה כמו פקינז למרות שהיא בכלל קולי מעורב- לדעתי עם אפגני, אבל אי אפשר באמת לדעת...).

אמנם הייתי הראשונה ללכת, אבל זה נעשה בצער רב ורק בגלל מגבלות התחבורה הציבורית למקום השירות שלי...
נהניתי מאוד להכיר את כולם (לפחות את מי שהספקתי להכיר, לJUDO1 רק לחצתי את היד...).
זה נחמד ביותר לפגוש אנשים חדשים שרוב הסיכויים שביום-יום לא היו יושבים ככה ומתחברים כמו שהיה במפגש. ובכלל נהניתי לראות אנשים אחרי שאני כל יום, כל היום, רק עם כלבים (לא שאני לא אוהבת אותם, פשוט לפעמים זה נחמד שמדברים אלי חזרה ולא מתהפכים על הגב כדי שאני אלטף את הבטן).
מקווה שיהיה מפגש נוסף ושגם אליו אצליח להגיע (ואני מקווה שאני אוכל להישאר עד מתי שאני רוצה!).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:59

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר