לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2011, 10:08
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
דיון בנושא בקרת האיכות במשחקי מחשב וקונסולות

בשנים האחרונות נדמה לי שיש עליה חדה בכמות הבאגים המעיבים על ההנאה מהמשחקים החדשים שיוצאים לשוק, או שמא עלי לומר ירידה חדה ביציבות המשחקים.

נתחיל מכך שאינני שוכח שבאגים תמיד היו. אני מספיק "זקן" בשביל לזכור את באג הציוד בAirborne Ranger, גליץ' מיליון הטרמינטורים בDeath Track (שניהם משחקים משנת 89) וכמובן בעיית הNo-Clipping שהופיעה בגרסת הקומודור של פאקמן (או שאולי הרעים פשוט השתמשו בצ'יטים? ). אין ספק שבעיות תמיד היו.

עם זאת, יש לי תחושה בשנים האחרונות שמשחקים רבים מדי יוצאים עם באגים רצחניים, בעיות קשות בAI ודברים שיכולים לשבש ממש את כל המשחק (יש, למשל, באג בעלילה הראשית של Skyrim שיכול לתקוע את כל העלילה לגמרי). זה נכון במיוחד למוצרים של EA, שנדמה כאילו היא עושה את הבטא טסטינג על הלקוחות...

מה דעתם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2011, 21:10
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "דיון בנושא בקרת האיכות במשחקי מחשב וקונסולות"

אני אישית לא נתקל בהרבה באגים, אם בכלל(מצד שני אני כבר לא משחק הרבה כמו פעם), ואני מניח שסיבה נוספת היא שבכותרים הרציניים אני מחכה שהמחיר יורד(כלומר אחרי שיוצאים כל העידכונים) או כשהסמסטר נגמר ויש לי חופש. אבל MS_ROGUE צודק!!!

בואו לא נשכח שמחירי משחקים עולים, מקבלים סיבסודים מחברות הענק על מנת שייצרו את המשחקים לקונסולות שלהם ובסוף המוצר "המוגמר" מלא בבאגים.

פעם בטא טסטינג היה למען שמו, בטא טסטינג, כיום זה נועד רק בשביל להשוויץ מה המנוע יודע לעשות(דהיננו דמו של פעם) ולגרום ליותר אנשים לעשות פרי-אורדר.

אדם לא יודע עד כמה לפעמים משחקים מגיעים בעיתיים אם הוא משיג את העותק בצורה לא חוקית, ואז מי שקנה את המשחק נתקע ומי שהוריד פיראטית, נהנה.

עוד דוגמא נוספת היא שמחיפוש פשוט בגוגל תמצא שמלאאא מהכותרים שיצאו בשנתיים האחרונות, קבוצות הפריצה סידרו את הבעיות של מנוע המשחק או בעיה בהגנה עוד לפני שחברת הייצור/הפצה הבינו שיש בעיה כלשהי ואז מה שקורה הוא שאתה מוריד "סדק" לגירסה החוקית שלך בשביל לשחק.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

ישן 24-11-2011, 08:53
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "אז מה עדיף, משחקים כמו MTWII..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YK69
אז מה עדיף, משחקים כמו MTWII שהוא משחק מעולה אבל כל חודש שוחרר לו טלאי בגודל של כמעט ג'יגה?
ואם מחקתי את המשחק והתקנתי מחדש אז אני צריך עוד פעם להוריד עידכונים שמצטברים ל2 ג'יגה או לצרוב אותם או לקנות את GOLD EDITION או בקיצור תוספת טירחה/עלות...

זה לא בסדר, בשביל זה יש בטא טסטינג אשר נועד לתקן את הבאגים הללו והחברות לא עושות זאת....

לפעמים כשחברות משחררות טלאי גדול במיוחד, הן מצפות את השחקנים בכך שהן משחררות איתו עוד תוכן.
למשל, כשDice שיחררה patch ענקי בזמנו (בסטנדרטים של אז) לBattlefield 1942 הוותיק, היא הוסיפה מפות חדשות עם רכבים חדשים. מבחינת השחקנים, קיבלנו DLC בחינם, שהיה טוב יותר מהמפות המקוריות.
חבל שמאז האיכות של משחקי BF רק יורדת
ישן 24-11-2011, 22:44
  chicken chicken אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "דיון בנושא בקרת האיכות במשחקי מחשב וקונסולות"

תראה,

המשחקים היום מורכבים בהרבה ממה שהיו פעם. תחשוב שאם בפאקמן כל מה שהיה דרוש זה לתקן איזושהי שגיאת קוד איזוטרית, במשחקים של היום זה על סף הבלתי אפשרי (יש מי-יודע-כמה קונפיגורציות חומרה למחשבים). לכן - במיוחד כאשר לכל אחד יש אינטרנט - חברות מרשות לעצמן להביא משחק עד לנקודה שבה הוא מוכן להשקה, ומקסימום לתמוך בו עם פאטצ'ים. יש חברות, שעושות בכך שימוש מועיל (מוציאות משחק שעובד טוב, ומשחררות פאצ'ים כדי לתקן שגיאות). מצד שני, יש חברות שתאוות הבצע שלהם הוציאה אותן מדעתן, אז הן ממהרות לשחרר משחק, אפילו כזה שאינו יציב במיוחד, תוך הסתמכות על מודל הפאצ'ים. אלא מאי, שעכשיו כל פאצ' שוקל כמה גיגות טובות. זו כמובן חוצפה מצד אותן חברות, שבטווח הארוך גורמת להן להפסיד כסף (fool me once וגו').
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר