לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2011, 10:08
  ram4000 ram4000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
בעיה| אבא של חברה שלי לא רוצה שנישן ביחד (20)

שלום לכם..

מה אני עושה במצב שאבא של חברה שלי לא רוצה שנישן ביחד...שבוע הבא אני רואה אותה אחרי שבועיים שלא ראיתי אותה

ורציתי שהיא תבוא אליי הביתה שאני יהיה איתה לפחות כל היום...אבל אבא שלה הוא פרימיטיבי ולא רוצה שנישן יחד

האם להגיד לה לשקר לאבא שלה ושתגיד לו שהיא הולכת לישון אצל חברה ..כי לה אין בעיה לשקר לו...

יש לציין שאנחנו ביחד חצי שנה

מה אתם אומרים ?

נ.ב

יש לציין דבר חשוב מאוד ..שחברה שלי אפילו לא שאלה אותו אם היא יכולה לישון אצלי...בכל מקרה היא אמרה לי שאם היא תשאל אותו האם יכולה לישון אצלי..אבא שלה בחיים לא יסכים (אומרת שהיא פשוט מכירה אותו)...היא אפילו לא שאלה אותו..כי אם היא תשאל אותו..זה כנראה יסגור לה את האפשרות לישון אצל "חברה" שלה..למה לקחת את הסיכון.. :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2011, 10:47
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ram4000 שמתחילה ב "בעיה| אבא של חברה שלי לא רוצה שנישן ביחד (20)"

כל עוד היא חיה בבית שלו והוא מפרנס אותה אז הוא הדמות הגברית הדומיננטית והסמכותית בחיים שלה ואין לה ברירה אלא להתאים את עצמה לרצונות שלו בנושאים שעלולים לערער ולהעכיר את מערכת היחסים ביניהם. אם היא יודעת מראש שהוא יהיה אנטי לעניין הזה אז טוב שהיא לא מעלה את זה. זה באמת פותח בפניה את האפשרות לשקר כדי לעשות מה שהיא רוצה וזה לא גרוע כמו שזה נשמע. זה כמו, שנגיד, ההורים כופים על הילד שלהם ללכת לבית ספר עם בגד מסוים ובסתר הוא לוקח איתו בתיק בגד אחר ומחליף אחרי היציאה מהבית ולפני החזרה. אנחנו תמיד פורצים מעבר למסגרות הנוקשות שמכתיבים לנו ההורים. זה טבעי. זו דרך לבסס עצמאות.

רק אל תלחץ עליה לשקר אם תראה שפתאום זה קשה לה למרות שהיא אמרה לך שאין לה בעיה לעשות את זה. אם היא תעשה את זה תחת לחץ מצידך אז היא לא תזכור לך את זה לטובה.

ישן 27-11-2011, 15:04
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "כל עוד היא חיה בבית שלו והוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
כל עוד היא חיה בבית שלו והוא מפרנס אותה אז הוא הדמות הגברית הדומיננטית והסמכותית בחיים שלה ואין לה ברירה אלא להתאים את עצמה לרצונות שלו בנושאים שעלולים לערער ולהעכיר את מערכת היחסים ביניהם.

חזרנו לימי הביניים ולא עדכנו אותי? הבחורה בת 20!! מילא הייתה מתחת ל-18.. אבל 20? מילא אם הוא היה אוסר על החבר לישון בבית שלו, אבל זה ההפך, ומכיוון שהבחורה לא חיה בתקופת המקרא, אין שום סיבה שהיא תהיה תחת פיקודו של "דמות גברית דומיננטית" (טוב שלא "הזכר השליט"). כן צריך להקשיב לכל ההורים כשמדובר בדברים שקורים בתוך כותלי הבית, או שקשורים קשר ישיר למשפחה.. אבל היא כבר אדם בוגר, והיא בהחלט אחראית על גופה וזכותה הבסיסית, מתוקף היותה אדם בוגר להחליט החלטות שכאלה לבד.

אם זה ירגיע את האבא, שתגיד לו שהיא תישן בחדר של אחותך, או של אח שלך שלא נמצא בבית, או שאתה תישן על הספה, או שתקנה לה חגורת צניעות. אולי ירגיע אותו אם תיפגשו לפני? ככה שתוכל לעשות רושם טוב, והאבא יוכל לראות בעצמו שאתה לא איזה סוטה מופרע. בכל אופן, למרות שאני בעדכם, חשוב מאוד להיות עדינים עם האבא (אך אסרטיבים) אם תפנו נגדו, או תשקרו לו והוא יגלה את זה, הוא גם יכול לצאת נגד הקשר שלכם כולו. תהיו חכמים.

ישן 28-11-2011, 23:32
  חרשוף חרשוף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.11
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אם מדובר על לישון בבית שלה אז כן,זכותו של אבא שלה להחליט שלא"

היא גרה בבית שקנה אבא שלה ושלא שייך לה נכון? אז גם אם הוא היה אח שלה/דוד שלה/ידיד שלה/סבא רבא שלה הוא היה יכול להגיד לה "אם אתה יושנת אצל הגבר הזה אז את לא יושנת פה יותר", מותר לו, זה הבית ש ל ו

בכל אופן, העיצה הכי טובה שיש לי לתת הייתה ונשארה שהחברה תשקר לאבא שלה, אל תבקש ממנה את זה כדי שזה לא ייפול עליך אחר כך אם אתה מבין למה אני מתכוון...
תעלה את זה כבדרך אגב
"...למרות שאני חושב שלא כדאי שתשקרי לאבא שלך..."
- "אבל לא אכפת לי אני משקרת לו לפעמים"
- "כן, אבל..."(ומתקרב לנשק אותה)
- "נו אני אשקר לו כבר עשיתי את זה"
- "טוב נו, למרות שאני לא אוהב את הרעיון..."(וצועק בלב: "ייישששששששששש!!!!")
ככה, גם תוכל לזיין אותה וגם שזה לא ייפול עליך, הבנת את הרעיון בערך?

נערך לאחרונה ע"י חרשוף בתאריך 28-11-2011 בשעה 23:37.
ישן 29-11-2011, 16:07
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי חרשוף שמתחילה ב "חשבתי שהחוק הזה מדבר על דיבור..."

לא, זה נוגע לכלל הגולשים.
זה לא פורום סקופים, ולא מה שבראש, זה מה שבלב. יש לחלוק ויש לבטל בצורה בוטה.. אני לא פוסלת דיונים, כל עוד שומרים על שפה יפה ("דברים מפגרים" לא נכלל בתוך זה)

בנוגע לעצה שלך, לפי דעתי מדובר במעין הסתה חבויה נגד אבא שלה. אמנם לא אמרת ישירות "תשקרי לאבא שלך", אבל ברור שלזו הכוונה. בעיני לשקר הרבה יותר גרוע מלהתעמת איתו (ואני עדיין בדעה שראוי להתעמת איתו, מהסיבות שפרטתי למעלה. אתה יכול לא להסכים אבל זו דעתי וכנראה שהיא גם לא תשתנה) כי במקרה והאבא מגלה (והסיכויים שהוא יגלה, במיוחד אם הוא לא סומך על בתו, גדולים למדי) מבחינתו פותח האשכול "נשרף". סביר להניח שאמון בבן הזוג כבר לא יהיה לו, מערכת היחסים ביניהם יכולה להצטייר כלא בריאה ("משקרים ומפרים את דברי האבא/ הזכר השליט באופן בוטה"), ומכאן והלאה יהיה קצת יותר קשה ליצור רושם טוב.

ישן 29-11-2011, 16:52
  חרשוף חרשוף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.11
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "לא, זה נוגע לכלל הגולשים. זה..."

אני לא חושב שאי פעם יצא לי לשבת עם אבא של מישהי שיצאתי איתה ולהגיד לו: "הבת שלך הולכת להזדיין איתי היום", זה מסוג הדברים שלא מדברים עליהם עם ההורים, הם בני 20, לא 12, אני לא חושב שזה יהיה בריא במיוחד אם הוא יצטרך להתאפק ולא לעשות איתה כלום רק כי אבא לא מרשה, זה אפילו פחות בריא מלשקר לאבא, אם היא רוצה והוא רוצה, אין סיבה שהוא לא יעשה כלום בגלל האבא, זה משאיר אותנו עם שתי אפשרויות, או שהאבא ידע שהם עושים את זה, או שהוא לא ידע, וכמו שאת בטח יודעת, מה שלא יודעים לא פוגע אז אין פה ממש ברירה.
ותפסיקי עם הנאיביות הזה של כל שקר בסוף מתגלה, אני יכול לספר לך על מלא שקרים שיצא לי לשקר שלא התגלו בסוף, זה אמנם לא בריא לשקר הרבה, אבל בלי שקרים העולם היה הופך למקום הרבה יותר מגעיל לחיות בו. שקרים כמו כל דבר בחיים צריך לתת במידה.
ישן 11-12-2011, 00:12
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר בינג]כל עוד היא..."

מה ששרוקי אמר.

זה לא משנה בת כמה היא. גם אם היא תהיה בת 70 והאבא בן 100.
כל מערכת יחסים מבוססת על הדדיות.
נכון, זה גופה וזכותה וכל הססמות האלה. בסדר.

וכמו שהרכב של חברים שלי הוא שלהם, ומותר לי לבקש מהם טרמפ, מותר לאבא לבקש מבתו לעשות או לא לעשות משהו עם הגוף שלה!!!!!! (רק כדי להדגיש שהבנו את זה), וזה כולל פירסינג ועם מי לשכב ועם מי לא.

וכמו שחברים שלי יכולים לתת לי טרמפ ויכולים להגיד לי לעוף להם מהעיניים, ככה יכולה גם הבת להתייחס למה שאבא שלה רוצה ממנה. לעשות או לא לעשות. כי זה שלה.

וכמו שזכותי לשנוא לנצח את מי שלא נתן לי טרמפ, ככה זכותו של האבא לשנוא לנצח, או להעיף מהבית, או לנשל מהירושה, או כל דבר אחר מהבת שעושה מה שהיא רוצה, כי מותר לה, ומותר לו.

לא כל מה שמותר לעשות כדאי לעשות. לא כל מה שמותר לעשות חכם לעשות.
לקוות שלא באבא כזה מדובר זה לא בסיס טוב לעצות כאלה...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-11-2011, 23:44
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ram4000 שמתחילה ב "בעיה| אבא של חברה שלי לא רוצה שנישן ביחד (20)"

אני אתחיל בסיפור אמיתי ותבין מהסיפור מה אני מנסה לומר לך.
שכנה שלי היו לה מספר חברים ואומנם האבא שלה לא קיבל אותם,אבל בבית של החברים או של ההורים שלהם נתן לה לקיים יחסים,אבל בבית שלו אף אחד נשאר לישון איתה. בסוף היא מצאה משהו שהאבא קיבל ונתן אישור והיום אין להם בעיה לישון כולל סקס גם בבית של ההורים שלה. אבא שלה גם נותן לו לנהוג ברכב שלו שלבת שלו ולאישה שלו הוא בקושי נותן לנהוג.

בקיצור יום שלם אולי כרגע זה יותר מדי ועדיף לקחת מה שיש בשביל לא להרוס את האהבה של האבא שלה אליך לדעתי,אם אתה חושב שיהיה לך ולה עתיד יחדיו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:10

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר