לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2011, 02:47
  unknown-001 unknown-001 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.11
משהו שאני חייב לפרוק

לפני חצי שנה הכרתי משהי בצבא שירתתי בחיל הים. , אני מהספינות והיא בתפקיד יבשתי
היאש אוד מצא חן בעיניי יצרנו מגע התחלנו להיפגש בבסיס למרות שהיה קשה כי אני הייתי הרבה בים עד שקבלתי תנאי קבע יהיינו יותר ביחד אני התחלתי כנראה לפתח כלפיה רגשות, אמרתי לה שאני רוצה קשר רציני, ושאלתי מה היא מצפה מהקשר שלנו היא אמרה שהיא לא יודעת מה יהיה,בקיצור הבנתי שהיא לא בקטע ואחרי זה נפרנו אני לקחתי את זה קשה מאוד( יש לציין שהיא הבחורה היחידה שמצא חן בעיניי שהיא לי קשר איתה כל החברות הקודמות שלי אני איבדתי עיניין בקשר וזה נגמר בכך שאמרתי שעדיף שניפרד)

אני דיברתי איתה ביום שחתכנו את הקשר מה הסיבה שלא יכול להיות ביניינו כלום (בטלפון) היא אמרה שהיא אם המשפחה והיא לא יכולה לפרט למה, ואני דרשתי ולחצתי עליה לתשובה והיא אמרה לי שהיא מצטערת שאני נפגע אבל זה לא יכול להימשך ככה גם לה קשה היא אמרה שמשהו מונע ממנה להיות איתי. שאלתי אם זה בחור אם עשיתי משהו רע היא אמרה שלא
אמרתי לה שאני מרגיש שיא ניצלה אותי ואמרתי לה את זה היא מיד אמרה שלא.

בקיצור זה חששתי שזה יגמר מכוער, אבל בכל זאת לחצתי עליה לקבל תשובות היא מצאה תירוץ כדי לסיים שיחה והביטחה שתחזור לא חזרה התקשרתי אליה והיא אמרה שהיא לא מסוגלת יותר לדבר איתי, אני לא יכולתי להישאר במצב הזה כי היא היו סימנים של התרחקות מצידה כשבועיים לפני שהחלטנו לדבר ברצינות על הקשר. התקשרתי העוד והיא לא ענתה בסוף שלחה לי הודעה שהיא מצטערת גם לה זה מאוד קשה והיא מאחלת לי בהצלחה.

בקיצור לא דיברנו כמה זמן ולי זה היה ממש קשה החלטתי לקחת יוזמה ולהשלים אם זה ולדבר איתה כי בכל זאת היא חשובה לי דיברנו על הכל חוץ ממה שהיה אבל זה לא היה כמו מקודם כי היא לא יזמה שיחות איתי ורק אני התקשרתי ושדיברנו דיברנו איזה חצי שעה היה לי כיף לשמוע ממנה
אבל החלטתי שלא להתקשר אליה כי אני מרגיש שאני לא חשוב לה מספיק כדי שהיא תתקשר אלי(אני לא מצפה למשהו איתה פשוט אני רוצה להיות בקשר איתה כדי לא לאבד אותה לגמרי)
ומאז אנחנו לא מדברים חודש למרות שהיא אמרה "נדבר". חבר שלי אומר שיש בנות שמתביישות לדבר היא די ילדותית בל אני מרגיש שלא אכפת לה ממני ואני די פגוע מזה שזה נגמר ככה .
אני בטוח שאם אני ירים טלפון היא תענה לי ואם לא בטוח בטוח תחזור אלי. כמו בפעמים הקודמות אבל היא מצדה לא יוזמת. אני מרגיש שהיא רומזת לי "די כבר!1 היה משהו נגמר ותעזוב אותי"

בקיצור חפרתי הרבה זה קרה לפני הרבה זמן אני כבר משחורר עובד . אבל החיים שלי לא כמו חשבתי שיהיו שאני ישתחרר אלפעמים שיש לי רגעים לחשוב אני חושב עליה, לא היה שום זוגיות ביניינו אני בטוח שאני מרגיש אליה משהו וקשה לי להשתחרר ממנה.
כולם אומרים לי תכיר בחרה אחרת, אבל נהיה מציאותיים אני ביישן קשה לי אם אנשים חדשים אני לא מסוגל להתחיל אם בחורה כי פשוט זה לא אני.ואני אפילו לא יודע איך אני והיא התחלנו את זה. ו
אני מבולבל רוצה תשובות אני לא מאמין שאני אומר את זה אני מתגעגע לצבא לתקופות שהייתי חוזר מהפלגה והייתי הולך אליה למשרד. החיים החדשים שלי דיי משעמים עבודה בית חברים כבר לא כמו פעם איך מתחילים מחדש???? לדבר איתה או לא לדבר ולנסות לשכוח???

נ.ב מצטער אם קשה לקרוא אני אפילו לא יודע איך לתאר את סיפור המוזר הזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2011, 07:37
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי unknown-001 שמתחילה ב "משהו שאני חייב לפרוק"

תמשיך הלאה...
אני יודע שעמוק בפנים אתה מצפה שתהיה איזושהי סיבה עמוקה כמו "אבא שלי יאזוק אותי במרתף אם
אמשיך להפגש איתך", אבל סביר שהיא פשוט... לא רוצה להמשיך את הקשר.
העובדה שאתה לוחץ עליה להגיד לך את זה, רק מייצרת אצלה אנטיגוניזם כלפיך. לחץ (וגם מתון) עשוי
להתפרש כפעילות אלימה. במצב כזה, היא תעדיף פשוט להתרחק ממך... כמו שנשמע שהיא עושה.

סביר שאחרי תקופה ביחד, היא לא תגיד לך "תקשיב, אתה לא הטיפוס שלי" או משהו כזה. היא תתבייש.
יתרה מזאת, ייתכן והיא ניסתה לרמוז את זה ופשוט.. לא הבנת.. או אולי, לא נתת לה לדבר ולחצת עליה.

אני ממליץ לך פשוט להמשיך הלאה.. יש הרבה מכסים בים.

ישן 25-11-2011, 20:00

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "תמשיך הלאה... אני יודע שעמוק..."

מסכים איתך לגמריי.. למרות שאנחנו היום כמעט חודש לא דיברנו , ואנחנו בכלל לא נפגשים ולא נראה לי שנפגש. קשה לי להיפטר מהרגש הזה.

ולמרות שכל הסימנים מראים שהיא לא רוצה לדבר או לשמוע ממני פעם אחרונה שנפגשנו היא אומרת לי "תבוא לבקר, ואתה יכול להקשר אתה יודע" וכשדיברנו אחרי הפרידה דיברנו לפעמים שיחות ארוכות ואני תמיד יזמתי שיחות וגם אם היא לא ענתה לי היא תמיד חזרה אלי אפילו ב 3 בלילה זה סתם מבלבל אותי, דברים כאלה. לא משנה בקיצור לפעמים יש לי דחף להרים אליה טלפון לדבר איתה אני יודע שזה רק בגלל התקופה שעכשיו אני לבד ואין לי חברה ושאני ימצא משהי רצינית זה כבר יעבור לי אני יודע .! לא יודע אם כדאי לי להתקשר אליה ???
ישן 26-11-2011, 14:13
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי unknown-001 שמתחילה ב "מסכים איתך לגמריי.. למרות..."

אם אתה לא רוצה לשמוע את המשפט : "אני עדיין מחפשת את עצמי" יוצא מהפה שלה, ובמיוחד לאחר שהיא אמרה שהיא מאחלת לך : "בהצלחה" שזה אגב הסימן הכי חזק לכך שאתה צריך לשחרר, אני ממליצה לך שלא להתקשר.

אני מאוד מבינה אותך, והיה מענין לקרוא את הסיפור הזה מהצד השני של המתרס, וזה רק חיזק אותי אישית, אתה יודע, יש שיר שאומר, "כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת, האם ה'לא' הזה הוא 'כ'ן ?"
ולא בכל מקום אצל כל אחד, אם אמרו לך 'לא' (ועוד בצורה כזו מפורשת) כדאי לך להתרחק.
ויכאב לך חודש, וחצי שנה, ואולי גם שנה ווטיפה יותר, ואולי גם אחרי ככ הרבה זמן תרגיש את הצורך להתקשר ולדבר, כי בן אדם שנקשרת אליו ושחותך את הכל ככה בלי הקדמות- קשה לך לקבל את ההחלטה הזו שלו ולהבין אותה, ובייוד לכבד אותה.
אבל תאמין לי שאם תמשיך עם זה זה לא יעזור לך ויותר מזה, ככל שיעבור הזמן, אתה תראה שזה הפך ליותר ויותר מוזר... יום אחד אתה תפגוש אותה ברחוב(מבטיחה לך) וזה יקרה רק פעם אחת, ועדיף לך שהפעם הזו תהיה לאחר שלא דיברתם הרבה זמן ואתה מאוזן ושקט עם ההחלטה הזו, ואז גם אולי יווצר המצב שהיא תבין שהיא מתגעגעת אליך, מאשר שזה יקרה אחרי שהתקשרת אליה ככ הרבה פעמם וניסית ככה בכל זאת להחזיק בקשר הזה עם הציפורניים...\
תחשוב על זה..
ותאמין לי שאני יודעת כי אני עוברת כמעט אותו הדבר...

ישן 10-12-2011, 23:16

תודה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי unknown-001 שמתחילה ב "משהו שאני חייב לפרוק"

אתם יודעים משהו עבר זמן מה אחרי והתחלתי לעבור אלא מזה. כשאני מסתכל אחורה אני מודה שממש נמשכתי אליה למרות שהיא לא דוגמנית מסלול ולא היה מי יודע מה שיחות נפש איתה אבל ממש אהבתי אותה ונמשכתי אליה וזה הפך לרגש ואני לא יודע למה. גם אם היה מצליך להיות זוגיות בניינו לא היה עובר הרבה זמן עד שהיינו נפרדים כי לא היה קשר רגשי מי יודע מה.
מצד אחד אני מצטער על הקשר שסתם נגרר כי היא בהחלט לא ידעה מה היא רוצה, מצד שני למדתי להעריך את האקסית שליי שהיה בניינו בדיוק אותו סיפר רק מהצד שלי וגם לתת לקשר לזרום ממנו ולא לתכנן תוכניות ולבנות עליו.

לפעמים יש לי געגועים לריח ולמגע שלה ,אני אופטימי ומקווה שבקרוב אני ימצא משהי שתתן לי את זה.
בקיצור הרבה זמן לא דיברנו . ואני מעוניין לשלוח לה חג שמח אם סמיילי בחנוכה מה אתם אומרים כדאי או לא??.
ישן 11-12-2011, 01:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי unknown-001 שמתחילה ב "תודה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי unknown-001
הרבה זמן לא דיברנו . ואני מעוניין לשלוח לה חג שמח אם סמיילי בחנוכה מה אתם אומרים כדאי או לא??.

עזוב. למה לך?

זו בדיוק הדרך להחליק חזרה אל תוך המלכודת. במובן מסויים, זה דומה להתמכרות לסיגריות או אלכוהול - כוסית אחת, שאכטה אחת... וכל מה שעשית, היה כלא היה. אם תשלח אליה SMS, פעם אחת, בפעם הבאה יהיה יותר קל למצוא איזה תירוץ... ולפני שאתה מבין מה קרה, אתה מתקשר אליה... והקול שלה מזכיר לך את הימים הטובים... וכל מה שבנית פה, מתרסק.

כל זמן שאתה עדיין מתגעגע אליה, אל תעשה את זה.

אני יודע שזה לא קל לשמוע, אבל זו האמת ויש לי התחושה שעמוק בפנים גם אתה יודע זאת.

אני אומר - עבור הלאה לגמרי. תשאיר אותה מאחור

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר