לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2011, 23:28
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
מגעיל Nona - באר שוקולד בירושלים (ליד YMCA)

יום קר. יורד גשם ובין שבר ענן אחד לשני אנחנו מוצאים את עצמנו ליד Nona.

איזה כיף! כבר עברנו כאן כמה פעמים בעבר ותמיד היה סגור. מה יכול להיות יותר טוב מכוס שוקולטה חמה ביום קר?

המקום ניחן בעיצוב מזמין. הטיח מעט מחוספס ונראה כמי שראוי היה להשקיע בו מעט יותר לפני הצבע - אולי סף הרגישות שלי נמוך יותר בגלל שאני משפץ את הבית כרגע בעצמי...

בכל זאת - נחמד כאן. שולחנות קטנים מעט (לא מיועדים ליותר משני אנשים) וגם קצת צפוף (אולי הכניסו שולחנות פנימה בגלל הגשם?).

לאחר מספר דקות ניגשה אלינו המגישה (אני אקרא לה כך כי מעבר ל"מילצור" היא גם הכינה את המשקאות ואת המנות שהזמנו).

גם התפריט נראה מבטיח. אומנן ניכר היה שהודפס במדפסת, אך העיצוב קסם לי ואם להודות על האמת - לא נתקלתי בהרבה תפריטים שמצטטים קטעים מפרי עטו של דוד גרוסמן (למרות שהמגישה גזלה ממני את התפריט עוד בטרם הספקתי לקרוא את כל הטקסט).

בתי (טל) ואני הזמנו שוקולטת נונה - קפה עם שוקולד וקצפת. טל בחרה בשוקולד מריר ואני בשוקולד חלב. אשתי - בחרה במשקה מבוסס שוקולד והוזהרה על ידי המגישה שמדובר במשקה סמיך מבוסס שוקולד וקצפת. זה דווקא קסם לאשתי.

הזמנו גם שלוש עוגות. הבטחנו שנחלוק אותן בינינו ולכן הזמנו עוגות שונות. טל בחרה עוגת טריף שוקולד, אשתי עוגת כדורי שוקולד ואני - טריפל שוקולד.

אחר כך הגיעו המשקאות. לא יודע למה לוקח כל כך הרבה זמן להכין שלוש כוסות משקה. אנחנו לבד במסעדה מלבד שני אנשים שישבו שם לפנינו, ואם נודע על האמת - זאת לא ממש מנה מורכבת....

זהו. המשקאות הגיעו. אשתי קיבלה שוקולטה בטעם.... מלוח. לגמה שתי לגימות והחליטה שמספיק. גם עוגת כדורי השוקולד שלה לא סיפקה את המתיקות הדרושה לתיקון הטעם...

השוקולטות שלנו (שוקולטת נונה) הוגשו בטמפרטורה גבוהה מעט מטמפרטורת החדר וגם לאחר עירבוב מסיבי והוספת סוכר - השאירו בעיקר רושם של משקה טפל ודלוח. מעבר לכך - רק אחד משנינו קיבל את קצפת המובטחת לצד המשקה...

בעבור זה חיכינו כל כך הרבה זמן?

טל שאכלה מן הטרוף החליטה שהיא מפסיקה כי העוגה עושה לה בחילה (תודו שילדה בת 10 שמפסיקה לאכול עוגת שוקולד - זה בעייתי). אשתי שמחה להתחלק בכדורי השוקולד - ספק שמחה להיפתר מהעוגה המאכזבת ספק שמחה להשתתף באכילת העוגה שלי, ודווקא הטריפל - הסתמן שבחירה מוצלחת - למרות שגם הוא לא היה "מדהים".

את החשבון קיבלנו תוך כדי הדגשת המגישה שהמחיר אינו כולל שירות...

למרות הבאסה (ואחריותה האישית לתוצר) השארנו טיפ צנוע במיוחד ויצאנו אל הגשם מבואסים לאללה....

השורה התחתונה - יקר ומבאס. שמרו מרחק!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר