לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2011, 17:13
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
עיריית תל אביב ואני BFF

סתם רציתי לשתף בהתפתחות של הסיפור. היום חבר שלי שלח לי תמונה של הולך רגל לא מוכר צועד במעבר חצייה הגון ושווה ערך לכל מעבר חצייה אחר, בתוספת המילים "ניצחת את המערכת". מסתבר שהעירייה קיבלה את הפקס ששלחתי לה, בו ביקשתי צביעה מחדש של מעבר חצייה זה, המהווה סכנה לציבור בכך שהוא דהוי. הם צבעו מחדש את מעבר החצייה, שלגמרי לא אמור להיות קיים באף תכנית של העירייה, שיפרו את המראה שלו, הוסיפו לו קווים (!) ובנוסף גם צבעו את המדרכות משני צידיו באדום-לבן (אני בכוונה בחרתי רחוב שצד אחד שלו מלכתחילה היה אדום לבן, אבל על הצד השני חנו כל הזמן, כלומר שמכוניות היו עוצרות במעבר החצייה הלא-אמיתי אבל בני אדם לא היו משתמשים בו). זה די מרגש.

(למי שלא מבין על מה לעזאזל אני מדבר, http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...71&postcount=12)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2011, 21:04
צלמית המשתמש של puzpuz

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble

ציטוט:
גם מעבר החציה אינו ערובה לחצייה בטוחה - מבין הולכי הרגל שנפגעו בעת חציית כביש כ-68% נפגעו במעבר חציה. מבין הילדים (עד גיל 14) שנפגעו בעת חציית כביש כ-51% נפגעו במעבר חציה, ומבין הקשישים (בני 65+) כ-67% נפגעו במעבר חציה.

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-283043-00.html

לא מספיק שהמעבר חציה הוא מקום שאנשים סומכים עליו כבטוח למעבר כביש כשהוא לא, בה הבחור ומחליט על דעת עצמו איפה למקם אחד? אני די בטוח שיש דוקטרינה שלימה על איפה כדאי לשים מעבר ואיפה לא כדאי ושפוזפוז לא קרא אפילו מילה ממנה.

א' - לאחר שציירתי את מעבר החצייה יצא לי לדבר עם כמה אנשים בשכונה (בלי שהם ידעו שאני ציירתי את המעבר), כולם הביעו תודה לעיריית תל-אביב על מעבר החצייה, וכל אחד בנפרד סיפר לי איך הוא תמיד הרגיש צורך במעבר חצייה בדיוק בנקודה הזאת.

ב' - אוקיי, לא קראתי אפילו מילה ממנה, אבל יותר מטריד אותי שכנראה גם עיריית תל אביב לא קראה אפילו מילה ממנה (או שפשוט המקום מתאים לדוקטרינה)

ג' - זה שהאחוזים של הנפגעים במעברי חצייה גבוהים יותר מאשר בכל קטע אחר של הכביש לא אומר כלום על כמה שמעברי חצייה הם מסוכנים, זה פשוט אומר שאנשים חוצים יותר במעבר חצייה מאשר באמצע הכביש.
ישן 01-12-2011, 03:21
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "[QUOTE=Gumble] ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
א' - לאחר שציירתי את מעבר החצייה יצא לי לדבר עם כמה אנשים בשכונה (בלי שהם ידעו שאני ציירתי את המעבר), כולם הביעו תודה לעיריית תל-אביב על מעבר החצייה, וכל אחד בנפרד סיפר לי איך הוא תמיד הרגיש צורך במעבר חצייה בדיוק בנקודה הזאת.

וזה ממש לא קשור להאם זה בטוח או לא.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
ב' - אוקיי, לא קראתי אפילו מילה ממנה, אבל יותר מטריד אותי שכנראה גם עיריית תל אביב לא קראה אפילו מילה ממנה (או שפשוט המקום מתאים לדוקטרינה)

אתה כנראה לא יודע איך בירוקרטיה בגוף גדול ומסורבל עובדת, שווה לך לראות את הסרט "תעלת בלאומילך" אולי תבין שלרוב אנשים חושבים שאם זה היה שם אז זה בטח צריך להיות שם ומישהו אישר את זה, כי לא יכול להיות שאיזה משוגע הגיע באמצע הלילה וסתם שם את זה שם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
ג' - זה שהאחוזים של הנפגעים במעברי חצייה גבוהים יותר מאשר בכל קטע אחר של הכביש לא אומר כלום על כמה שמעברי חצייה הם מסוכנים, זה פשוט אומר שאנשים חוצים יותר במעבר חצייה מאשר באמצע הכביש.

אנשים גם מתפרצים לכביש במעברי חציה מתוך הנחה שהנהגים רואים אותם והם יבלמו, במקום לא ראוי למעבר חציה, למשל שיש רכבים חונים (כמו שציינת) קרוב למעבר הולך הרגל יהיה מוסתר עד לרגע שהוא כבר על הנתיב.

עדיף שתתקשר לעיריה ותסביר להם שעשית שטות ושכדאי להם למחוק את המעבר או לשלוח מהנדס למקום כדי שיבדוק אם אכן המעבר ראוי.

ישן 01-12-2011, 10:39
צלמית המשתמש של puzpuz

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "[QUOTE=puzpuz]א' - לאחר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble
אתה כנראה לא יודע איך בירוקרטיה בגוף גדול ומסורבל עובדת, שווה לך לראות את הסרט "תעלת בלאומילך" אולי תבין שלרוב אנשים חושבים שאם זה היה שם אז זה בטח צריך להיות שם ומישהו אישר את זה, כי לא יכול להיות שאיזה משוגע הגיע באמצע הלילה וסתם שם את זה שם.

ראיתי תעלת בלאומילך כמה וכמה פעמים, ועדיין, זה שאנשים חושבים ככה לא אומר שעירייה שלמה צריכה לחשוב ככה. אם פונים לקבלן בבקשה לבנות מחדש קיר בבניין, הוא קודם מסתכל בסירטוט של הבניין לפני שהוא עונה על הבקשה. אם העירייה הייתה מסתכלת בסרטוטים של הרחוב, היא הייתה יודעת שאין שם שום מעבר חצייה מתוכנן. אנשים יכולים לנצל את זה למטרות הרסניות הרבה יותר, וזה די רשלני מצידה. שוב, לא חייבים ללכלך על העירייה, יכול להיות שהיא באמת ידעה מה היא עושה והחליטה שזה מעבר חצייה ראוי שכדאי לתמוך בו. במקרה הזה, אין סיבה שתבוא אליי בתלונות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble
אנשים גם מתפרצים לכביש במעברי חציה מתוך הנחה שהנהגים רואים אותם והם יבלמו, במקום לא ראוי למעבר חציה, למשל שיש רכבים חונים (כמו שציינת) קרוב למעבר הולך הרגל יהיה מוסתר עד לרגע שהוא כבר על הנתיב.

לא אמרתי שלא, רק אמרתי שהנתון שהבאת הוא לא הוכחה לכלום.

תקשיב בחור, מנקודת מבטי, אתה מסתכל על זה בצורה כבדה וחסרת הומור ושמחת חיים. לי אישית זה לא נעים לנהל את הוויכוח הזה, אז אתה מוזמן לכתוב לי כמה שבא לך על כמה שזה לא בסדר, אבל אני לא מתכוון להמשיך לענות על זה. אני באמת, בכל הכנות, מצטער אם כתבתי פה משהו שפגע בך או שגרם לך להרגיש שאני לא מתייחס למה שאתה אומר ברצינות, ואשמח לדבר איתך על כל נושא אחר בעולם, כגון נדידת האלבטרוס, ההשפעה של המהפכה התעשייתית על התנועות הלאומיות, טרגדיות של סופוקלס, או סתם הסרט האחרון של סיימון פג וניק פרוסט. יום נעים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר