לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2011, 18:24
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "אחרי פרידה מוצאים מישהי טובה יותר?"

אין תשובה חד משמעית על זה. לפעמים כן, לפעמים לא. בעיקר תלוי במזל. מה שכן - פרידה היא בדרך כלל לטובה, גם אם היא לא מרגישה כך בהתחלה.

למה אני מתכוון? - כשנפרדים זה בדרך כלל בגלל שהזוגיות הגיעה אל קיצה או שהיא דורשת יותר מדי בשביל להחזיק אותה בחיים. במרבית המקרים אין צד אחד שהוא האשם, אלא שהאשמה נעוצה באי התאמה בין שני בני האדם הספציפיים בקשר. לא משנה כמה העיגול יהיה יפה, הוא פשוט לא יתאים לחור מרובע.

פרידה אם כן, ברוב המקרים, מביאה לסיומו קשר שאיננו מוצלח. זה כואב - כי מה לעשות, ניסיתם, והאמת, עמוק בלב רציתם שיצליח, אחרת לא הייתם מנסים. יש אכזבה, כי לא הצליח. יש אכזבה כי היא לא "האחת" והוא לא "הנסיך על הסוס הלבן". אבל על רוב האכזבה מתגברים, ממשיכים הלאה, ועם טיפה מזל, לוקחים את הלקחים ששווה ללמוד מן הקשר ומיישמים אותם לקשר הבא.

אישית עברתי שישה קשרים לא מוצלחים לפני שמצאתי את האחת והיחידה שלי. במבט לאחור, מלבד מקרה אחד שבו באמת רק צד אחד היה אשם בפרידה (היא, לא אני), כל החמישה האחרים נגמרו כי דוגרי, הן היו נפלאות אבל פשוט לא התאמנו. לפחות אחת מהן אני יודע שמצאה את המפתח המיוחד שמתאים בדיוק למנעול שלה ואני שמח עבורה.

מה שחשוב הוא תמיד לזכור שאתה לא מפתח מאסטר. אתה לא תפתח כל מנעול שבעולם, רק אחד ספציפי. אם מנעול אחד נתקע - אל תאבד תקווה. המנעול הבא אולי יהיה האחד הנכון. עם כל פרידה, תלמד את הלקחים, ובפעם הבאה תבחר בצורה חכמה יותר... ובסופו של דבר, אתה תמצא את האחת הנכונה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2011, 19:11
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "1. האם היו שלבים שהתחרטתה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי I WANT A CAR
1 האם היו שלבים שהתחרטתה על חלק מהפרידות?

כן. בהתחלה כשנפרדים זה תמיד נדמה כאילו אם רק עבדנו יותר, התאמצנו יותר, עשינו יותר, אולי זה היה מצליח. זה חלק טבעי.

ציטוט:
1או מישהי שממש נתפסה לך במחשבה ופיתחתה אליה רגש חזק ומאיזשהי סיבה הקשר היה צריך להיגמר?

הקשר הרציני הראשון שלי היה בסביבות גיל 17-18 ונמשך כמעט שנה עם בחורה בשם קט. היא הלכה איתי אחרי זה עד היום שבו הבנתי שאני רוצה לשאת לאישה את מי שתהיה גברת רוג. חלק מההבנה הזו כלל גם להיפרד סופית מהכמיהה העמומה הזו אליה.

קט הייתה נפלאה. עדיין נפלאה. הסיבה שוויתרתי עליה הייתה כי... היא מצאה מישהו שיכל לעשות אותה מאושרת באופן שאני לא יכולתי, את האחד והיחיד שלה. פעם אחרונה שמעתי משהו עליה... היא הייתה נשואה לו באושר...

ציטוט:
1 2. חלק מהפרידות היו קשות?

לא חלק. כולן. הכאב הוא חלק טבעי. אם לא היית חש כאב אחרי פרידה, אפילו אם הקשר היה גרוע, משהו אצלך ברגשות כנראה לא פעל כראוי.

ציטוט:
1 3. האם הצלחתה למצוא טובה ממנה?

מצאתי את אהבת חיי (במקום הכי לא צפוי וברגע הכי לא צפוי) והתחתנו וטוב לנו ביחד

ציטוט:
1 4. האם מרוצה ממצבך עכשיו? אם כן, האם נותר בך כעס\כאב ממערכות יחסים קודמות?

היום אני נשוי וטוב לי. אשתי ואני מדברים על ילדים... ובאופן אישי, אני לא מחזיק בבטן רגשות לגבי קשרים שכשלו. אני מקבל אותם, משתדל כמיטב יכולתי לסלוח על פגיעות שפגעו בי ולהמשיך הלאה.

ציטוט:
15. אם לא תמיד מוצאים בחורה טובה יותר, איך בנאדם שנפרד מבחורה ומתחרט על כך יכול לשרוד את חיי היום יום?

לטעמי אם אתה לא יכול לשרוד את היום-יום בלעדיה, היא כבר לא האחת הנכונה בשבילך. יחסים שכאלה יוצרים תלות רגשית. העיצה שלי - אל תתחרט. הטוב שבסיטואציה לא תמיד נראה לעין ישר כאן ועכשיו. דוגמא (קיצונית אבל מבהירה את הנקודה) אפשר למצוא באותו חייל ששבוע לפני אסון המסוקים שבר את הרגל (קקה של מצב לכל הדיעות)... אבל בגלל זה לא היה על המסוקים כשקרה האסון.

חשוב לזכור שאתה לא במירוץ. זה לא משנה מתי תפגוש את האחת הנכונה. כשזה יקרה, זה יקרה. עד אז, אין טעם להתמרמר על קשרים שלא הצליחו - זה כמו שתרצה לקחת אוטובוס לחוף הים ותתחרט על כך שירדת מהאוטובוס שנוסע לירושליים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר