לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2011, 18:33
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "עוד משבר,לעזאזאל."

אני לא מסכימה איתך.. ואני חושבת שדווקא בתור אדם מאמין, אתה כבר יודע שכל עכבה לטובה..
זה לא נעים לקבל לא, להכשל או לא לעמוד בסף שאתה מעמיד לעצמך. וכשזה בא יותר מפעם אחת, זה גם באמת מתסכל. א-בל, אתה לא יכול לדעת לאן המצב החדש שלא אליו ייחלת, בכל זאת יביא אותך. יתכן וזה שהנתונים שלך אינם מתאימים לקרבי יצילו אותך בעתיד? אולי תפגוש שם חברים לחיים? חברה לחיים? במקרה הזה, כל מסלול שבו תלך, יביא לך תוצאה- גם אם שונה- מעניינת, ולך תדע, אולי אפילו חיובית. השאלה היא באיזה גישה תנקוט ואיך תפעל במצב החדש.

עכשיו, אל תתבאס כבר מעכשיו בגלל האינטרנט, זה לא מדע מדויק. לא יודעת איפה בדקת, אבל תשמור את הבאסה לאחר שתקבל תשובה מגורם מוסמך. עד אז אולי אפשר להנמיך ציפיות, אבל להשאר אופטימי! הכל יכול להשתנות.
אם בכל זאת לא התקבלת לתפקיד שרצית, יש כמה רמות של קרבי.. אולי סיירת מטכ"ל תסגר בפנייך, אבל תמיד יש עוד תפקידים מעניינים, בין אם תומכי לחימה, מדריכים, מודיעין.. אל תפסול מיונים אחרים.

אני מאחלת לך שזו תהיה הקטנה בבעיותיך

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 24-11-2011 בשעה 18:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2011, 21:16
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10

ביקשתי מאלוהים כוח, הוא נתן לי אתגרים. רק כשגברתי על כולם הבנתי שעם כל אתגר שעברתי, גבר כוחי.

ראשית כל, אל תתייאש לגבי הקרבי. שום דבר ששווה להשיג לא בא בקלות. זה שמשהו רשום באינטרנט לא אומר בהכרח שהוא נכון. על כל אדם שיודע בדיוק על מה הוא מדבר תמצא באינטרנט שלושה ברברנים, טרול אחד, ואיזה מישהו שלא לגמרי מחובר למציאות. גם אם כן, אתה חכם ובעל מוטיבציה - אם תאבק על מקומך, יש מצב שתרוויח אותו בכך זאת.

שנית, והיה ולמרות הכל, לא צלחה הדרך, זכור תמיד: קרבי זה חוד החנית של צה"ל. אתה יודע מה היא חנית שהיא רק חוד? סיכה עבה וחסרת תועלת. גם אם לא תוכל להגיע לקרבי, תוכל לתרום. כל טייסי חיל האוויר ומטוסיו עתירי הטכנולוגיה היו משותקים ללא אנשי התחזוקה והחימוש. כל ניצחון בקרב מתחיל במודיעין ועובר בלוגיסטיקה.כשאין מודיעין והלוגיסטיקה כושלת... יש לך את הימים הראשונים של מלחמת יום הכיפורים. להיות תומכ"ל אולי לא בא עם הילת זוהר של קרבי אבל תאמין לי, תומכ"לים מצילים חיי אדם כל הזמן. גבורתם של תומכ"ל איננה תמיד ברורה ונראית לעין כזו של הקרביים אבל תומכ"לים טובים פירושם פחות שמות שמתווספים למשפחת השכול כל שנה. אתה יכול לעשות הבדל, לעשות שירות משמעותי ורב ערך גם אם אינך קרבי.

לבסוף, הרשה לי לצטט מסרט הקאלט "רדיו חזק" (הציטוט לא מדוייק אך שומר על רוח הדברים): "להיות בן עשרה זה דפק רציני ותמיד נראה כאילו זה עונש שיימשך לנצח... אבל זה עובר. זה לא לנצח." אתה בתקופת גיל מאוד בעייתית, גם ביולוגית, גם נפשית. הגוף והאישיות שלך מתעצבים, מתבגרים, ובדומה לפרפר היוצא מן הגולם, זה תהליך לא קל, כואב ודי ארוך.... אבל הוא עובר, ובסופו של דבר, הפרפר פורש כנפיים. זכור תמיד: "גם זה יעבור"

ואם סתם בא לך לפרוק, יש פה אנשים שיאזינו לך.

ישן 24-11-2011, 21:45
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
אני נכשל פעם אחרי פעם,בכל מיני צמתים שאני מנסה לעבור ועכשיו מתברר לי לפי מה שקראתי באינטרנט שספק אם אני אוכל להיות קרבי,עוד עוד חלום שמתנפץ?
החיים כל כך כל כך קשים...

לא הבנתי, אתה מתגייס לאינטרנט או לצה"ל?
דיברנו כבר על מתי הצווים שלך, בינתיים שמור על כושר ותתאזר בסבלנות, כשיגיע היום אתה תיגש לכל המבחנים ורק אז אם צה"ל יגיד לך שאתה לא מתאים תתחיל לנפץ חלומות (גם זה אגב לא סוף הדרך)

בינתיים, עזוב את צבא האינטרנט - זה לא צבא רציני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר