לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2011, 21:50
  danrozen danrozen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.11
הורדת פרופיל על שברי מאמץ כרוניים מהסדיר

שלום,

אני חייל במילואים. בזמן השירות הצבאי (לפני כעשור) סבלתי מספר פעמים משברי מאמץ במוקדים שונים ובעיקר בשוק שמאל.
מאז ועד היום, למרות שאינני מבצע פעילות מאומצת כלשהי, נותר לי כאב כרוני בשוק ואני סובל מכאבים בהליכה, עמידה ממושכת, הרמת משקל ובעיקר לאחר מכן, במנוחה.

לאחרונה ביצעתי צילום רנטגן ומיפוי עצמות (שבו מצאו שבר מאמץ בשוק שמאל, עם עדות לשבר מאמץ ישן) וביקרתי אצל רופא מומחה שהמליץ על הימנעות מכל פעילות מאומצת.

השבוע הייתה לי ועדה רפואית, לאחר שהעברתי מסמכים שונים בנוגע לבעיות ברכיים, קרסוליים ובעיקר לשבר מאמץ החוזר בשוק.

הרופא בועדה אמר, כי לא ניתן להוריד את הפרופיל מכיוון שאין סעיף פרופיל ספציפי לשבר מאמץ בשוק (אלא רק לירך) וע"פ הספר אין לי מה לעשות. כמו כן, הרופא אמר שבערעור אקבל את אותה התשובה.

אני מצוי בבעיה, כי ככל הנראה נגרם לי נזק בשירות הסדיר (ובכל מקרה הפציעה לא חולפת) ואני לא רוצה להמשיך לבצע פעילות במילואים שתפגע בי, אפילו במעט.

אודה לעצתכם.

בברכה, דן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2011, 10:17
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי danrozen שמתחילה ב "הורדת פרופיל על שברי מאמץ כרוניים מהסדיר"

צריך להבחין בין שני דברים:
1) ההכרה בנזק שנגרם לך במהלך השירות הסדיר ובאחריות המדינה לכך. לשם כך, כפי שהוצע מעליי, כדאי לפנות לעו"ד שיידע מה לעשות.
2) מה שקשור יותר לפורום זה - פעילות במילואים. לא ציינת מה התפקיד שבו אתה משרת, אבל בהנחה שנשארת בגדוד כזה או אחר במערך הלוחם ביבשה, הרי ששווה לדבר עם המפקד הישיר שלך ולבש ממנו לעבור לתפקיד פחות מאתגר מבחינה גופנית. בכל יחידה יש תקן לסמב"צים, פקידים, מש"קי שלישות, אפסנאים וכו' - ותמיד טוב לאייש אותם בלוחמים לשעבר, שמבינים את חשיבות השירות שהם נותנים.
מקווה שעזרתי..

http://www.baking.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר