לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2011, 20:42
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כן, ויש ארבעה מקרים שבהם זה..."

מה עם חברי ילדות? מה עם אנשים נשואים? אנשים שהכרת באינטרנט (ואם נהיה ספציפיים יותר- מפרש?)

לכולן יש לך רגשות או משיכה? גם לאלו שהכרת בצבא, אלו שלמדת איתן בביה"ס? בעבודה? בלימודים?

כמה ידידות יש לך, לכולן אתה נמשך?

אני לא באה לתקוף, רק תוהה. פשוט יש כ"כ הרבה חברים מהמין השני, שקשה לי להאמין שלכולם יש משיכה כזו או אחרת אלי, או לחברות אחרות שלי. אני לא חושבת שאני מכוערת, רובם לא הומואים, חלקם מדברים איתי על בנות שהם כן מעוניינים בהם.. נראה לי סביר ביותר להיות מיודד עם מישהי אסטתית ולא להמשך אליה. לא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2011, 21:07
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מה עם חברי ילדות? מה עם אנשים..."

חשוב להבהיר דבר אחד - משיכה או היעדר משיכה זה לא עניין של שחור ולבן. לפעמים משיכה יכולה להיות כל כך חזקה כשכאשר אתה נמצא ליד אותו אדם, אתה לא יכול לחשוב על שום דבר אחר חוץ מזה שאתה נמשך אליו. במקרה כזה באמת יהיה קשה לשמור על ידידות. לפעמים מדובר על איזו מחשבה עמומה, שאם היה מצב שיקרה משהו, לא היית מתנגד לזה, אבל זה ממש לא משהו שמעסיק אותך על בסיס קבוע. במצב כזה אין בעיה להישאר ידידים, גם אם אף פעם לא קורה שום דבר.
לאורך החיים שלי היו לי הרבה ידידות, שנופלות לתוך כל אחת משלוש הקטגוריות האחרונות שתיארתי (הראשונה לא רלוונטית כי אף פעם לא הייתי הומו). היו לי ידידות שלא נמשכתי אליהן כי הן פשוט לא יפות בעייני, היו לי ידידות שנמשכתי אליהן, ואפילו כאלה שנמשכתי אליהן מאוד, אבל לא עשיתי שום דבר לגבי זה כי ידעתי שלא יצא מזה שום דבר טוב, וחבל סתם להרוס את הידידות, והיו לי גם יזיזות.

אם היא ידידת ילדות, או ידידה מהצבא, אם יש לה חבר או שהיא אפילו נשואה, אם בחורה נראית טוב בעייני, אני נמשך אליה (זו כמעט ההגדרה של נראית טוב בעייני). ההבדל ביננו לבין חיות, הוא שאנחנו יודעים מתי כדי לשמור את המשיכה שלנו לעצמנו.

יכול להיות שחלק מהידידים שלך כן נמשכים אליך במידה כזו או אחרת (שוב - לא שחור ולבן), ואין עם זה שום בעיה. יכול להיות שחלק מהידידים שלך באמת לא נמשכים אליך, כי גם אם את לא מכוערת, בעיניהם את לא יפה (אני מרגיש בנוח לומר את זה, כי אין לי מושג איך את נראית. ושוב, זה עניין של סטנדרטים וטעם).
אם היית שואלת אותי האם לבר רפאלי יכול להיות ידיד סטרייט שאינו נמשך אליה, כנראה שהתשובה שלי הייתה לא.

נערך לאחרונה ע"י benny.zhit בתאריך 15-12-2011 בשעה 21:11.
ישן 18-12-2011, 10:11
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מה עם חברי ילדות? מה עם אנשים..."

אם בחורה לא אסתטית קשה, לי לפחות, להיות לידה. אסתטיות זה דבר ראשון, מעבר לאיך שהיא נראת.
טעם של כל גבר בבחורות הוא כזה שונה לפעמים שזה לא ייאמן. אחד יכול להגיד שבחורה אחת ממש מדהימה והשני יכול לחשוב שהיא מכוערת\בסדר. יצא לי הרבה לראות את זה עם המון גברים. יופי זה עניין של טעם. במלוא מובן המילה.

ובלי קשר, קשה לי להאמין בידידות אמיתית בין גבר לאישה. משיכה... תמיד תהיה שם. השאלה העיקרית היא אם אתה מוכן לקבל על עצמך את זה ולהבין שהיא קיימת ובאמת להשאיר את זה בגדר ידידות.

הבחורות שאני הייתי ידיד שלהן בעברי, רק חשבתי איך להכניס אותן למיטה. והייתי די מתוסכל מאיך עושים את זה כמו שצריך.כשלא הצלחתי...

קחי בחשבון, הרבה גברים חושבים שהדרך להיות עם בחורה באופן רומנטי נעוצה בלהיות ידיד שלהן קודם.
ישן 16-12-2011, 03:04
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא יודעת לגבי אנשים אחרים"

השאלה היא האם עשית משהו בעניין או לא. אם זה נשאר בראש שלך, לא אמורה להיות לך בעיה עם ידיד טוב.
מצד שני אני מסכים איתך בגלל שהייתה לי ידידה שבסופו של דבר התחלתי לחשוב עליה כיותר מידידה אפילו שאני לא מחפש נשים כאלה בדרך כלל,אבל הקשר התנתק בשלב כל שהוא,ולכן לא קרה כלום. היום היא נשואה ואני שואל עצמי מה היה לו הייתי עושה משהו לפני שהקשר כידידים התנתק.

אני מכיר שני ידידים (גבר ואישה) ששנים היו ידידים ובסוף חיים יחדיו.

אין לזה תשובה ברורה במילים אחרות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 16-12-2011, 15:09
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "השאלה היא האם עשית משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
השאלה היא האם עשית משהו בעניין או לא. אם זה נשאר בראש שלך, לא אמורה להיות לך בעיה עם ידיד טוב.
מצד שני אני מסכים איתך בגלל שהייתה לי ידידה שבסופו של דבר התחלתי לחשוב עליה כיותר מידידה אפילו שאני לא מחפש נשים כאלה בדרך כלל,אבל הקשר התנתק בשלב כל שהוא,ולכן לא קרה כלום. היום היא נשואה ואני שואל עצמי מה היה לו הייתי עושה משהו לפני שהקשר כידידים התנתק.

אני מכיר שני ידידים (גבר ואישה) ששנים היו ידידים ובסוף חיים יחדיו.

אין לזה תשובה ברורה במילים אחרות.

כל מי שאני מכירה טוב ונמשכתי אליו בשלב זה או אחר יודע את זה. אמרתי להם כי היה לי טבעי להגיד את זה, לא כי ציפיתי או רציתי שזה יתפתח לקשר. גם אם זה לא נשאר בראש שלי אין לי בעיה עם זה, זה מביך קצת בהתחלה סה"כ, תוך כמה ימים ממשיכים הלאה ולאף אחד לא אכפת מזה יותר.
זה לא שיש לי בעיה עם זה, להיפך, אני מעדיפה להתחיל קשר רומנטי עם מישהו שאני מכירה ממקודם בצורה אפלטונית. אני פשוט לא כ"כ מאמינה במושג "ידידים", אני מאמינה במושג "אופציות רדומות" P:

ישן 17-12-2011, 16:02
  Dunbar Dunbar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.11
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי hagit23 שמתחילה ב "אז אולי תסביר אתה איך אישה..."

נשים, מחלקות את הגברים ביקום שלהן לשתי קבוצות. כאלה שיש להן אינטרס רומנטי כלפיהם, וכאלה שלא. שתי הקבוצות נמצאות על שני צוקים נפרדים ובנהם יש תהום עמוקה ואפלה. זה לא שאי אפשר לעבור מצד אחד לצד השני, אבל זה בד"כ מסתיים במוות, או בפציעה קשה, וחילוץ מוסק.
חוץ מזה נשים מבלבלות בין משיכה, לאהבה (או כל מיני רגשות אחרים).

גברים מחלקים נשים ל4 קבוצות. כאלה שהן ישכבו איתן וזה יהיה פאקינג הישג (בר רפאלי), כאלה שפחות או יותר בליגה שלהם, כאלה שהן ישכבו איתם שיכורים ויודו בזה, וכאלה שהן ישכבו איתן שיכורים ולא יודו בזה.
ולא, גברים לא שומרים על יחסי ידידות עם בחורות שהם לא נשמכים אליהן לפחות טיפה, ככה זה.
ואצל גברים, משיכה היא משהו כמעט בלתי תלוי ברגשות. או... יותר נכון שההשפעה היא חד כיוונית...

כל עוד כולם מבינים את זה, אז כן.

- - - - ----
אה.
יש לגברים (נערים?) מסוימים נטייה לפתח יחסי ידידות, עם בחורות, שממש עושות להם את זה, והם פוחדים מדחייה. זה אומלל ולא בריא.

נערך לאחרונה ע"י Dunbar בתאריך 17-12-2011 בשעה 16:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר