לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2011, 17:28
  mustangzx mustangzx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.06
בתול בן 23

היי, המצב שלי על הפנים. אני בן 23 ועוד לא הייתה לי חברה מעולם. לא התנשקתי עם אף אחת, והפעם היחידה ששכבתי עם מישהי זה היה עם זונה בחו"ל.

אני חושב שהכל נובע מחוסר בטחון עמוק שהיה לי בילדות כשהיה לי מלא חצ'קונים וגשר והייתי בטוח שאני ממש מכוער.
בתקופת התיכון חשבתי לעצמי שאף אחת לא תרצה להיות איתי ובכלל לא הייתי בקשר עם אף אחת, היו לי רק חברים בנים. תמיד חשבתי שלא מגיע לי חברה וכנראה זה איכשהו משפיע עלי בתת מודע גם היום.

למרות שעבר הרבה זמן מאז שהורידו לי את הגשר, והיובש בפה בגלל הרוקטן כבר לא סודק את שפתיי, אני עדיין לא מצליח להשלים עם העובדה שאני נראה טוב (אפילו שהרבה אומרים לי את זה).

אני הרבה מאוד זמן מנסה להתמודד עם חוסר הבטחון שלי, אך משום שאני לא מוכן לקחת שום צעד משמעותי ואשכרה להגיד לבחורה שאני מעוניין בה דבר לא משתנה.
תמיד לפני מסיבה איזה קול בראש אומר לי שאולי אם אני ידפוק את הראש מספיק פתאום יהיה לי אומץ להתחיל עם מישהי, אבל בד"כ מה שקורה זה שאני ממשיך לחכות ושותה עוד ועוד עד שאני כבר בקושי מסוגל לעמוד על הרגליים.

כשאני בסביבה שאני רק עם גברים אין לי בעיה להיות דומיננטי ומצחיק ובעל בטחון, אבל ברגע שיש עוד בחורה זה כאילו אני ישר משתתק או נהיה ממש פסיבי.

העובדה שאני מעשן (לא סיגריות) גם לא עוזרת, ורק גורמת לי לחשוב עוד יותר על המצב ולהבין שצריך שינוי ודחוף.

חשבתי להרשם לקורס של אחת מחברות הפיק אפ. הכסף הוא לא הבעיה - האם הם יוכלו לעזור לי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2011, 10:18
צלמית המשתמש של bed activist
  משתמש זכר bed activist bed activist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mustangzx שמתחילה ב "בתול בן 23"

זה הכל מתחיל ונגמר בראש. אני בן 19 ואני יכול להגיד לך,עד גיל 17 הייתי ילד שמן מאוד , עם הרבה פצעונים על הפנים ועם הארקוטן הזה על השפתיים. לא היו לי חברים בכלל ובנות לא היו מסתכלות לכיוון שלי. וזה הכל בגלל שהייתי טיפוס מופנם שתקן וחסר ביטחון,כל זה בגלל המראה שלי. אז יום אחד נשבר לי וקרעתי את התחת,ממש בכל המובנים.
ברגע שתרצה את זה,ברגע שזה ייזרום לך ואתה תרגיש את זה אתה תראה שדברים ייזרמו לך בקלות ולדבר עם המין השני זה אפילו יותר כיפי וקליל מאשר לדבר עם החברים בנים.
שום פיק אפ ושום מדריכים,אין מדריכים לדברים האלה,זה הכל בראש שלך ובמידת הרצון שלך. תחשוב על זה ככמו אימון ספורטיבי,כמו ריצה או הרמת משקולות,מתחילים בקטן, ומעלים בהדרגה. למשל לך לפאב ותפלרטט עם המלצרית,או סתם תזרוק משפט למישהי . ומשם תמשיך הלאה,תצבור ביטחון וניסיון.
שוב,אם תרצה אין זו אגדה. אתה נראה טוב יש לך ביטחון ולא חסר לך דברים בחיים ממה שאני מבין,אז לך על זה
ישן 24-10-2011, 23:49
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88

1. נסה להתחיל שיחה עם נשים, לא משנה אם אתה מעוניין בהן או לא, רק לשם המטרה של שיחה. תוציא מראש את עניין החיזור מהמשוואה בשלב ראשון ונסה להתייחס אליהן כפי שאתה מתייחס לבנים.
אם אתה מתקשה למצוא מה לומר, תחשוב מראש על נושא שיחה ותשתמש בו שוב ושוב.
2. שאל את עצמך בכל סיטואציה האם התוצאות שאתה מדמיין בראש (של דחיה וכו') הן מציאותיות. תוכיח לעצמך שהן לא ע"י בדיקה אמפירית.
3. הביטחון יבוא באופן אוטומטי עם ההצלחה ולא בשום דרך אחרת. לא ניתן לעשות רציונליזציה לביטחון עצמי.
4. תחסוך מעצמך את הקשקושים של אומנות הפיתוי. עדיף להשקיע זמן בללמוד כישורים אחרים שיכולים לשמש אותך ע"מ להביע את עצמך טוב יותר באופן כללי כמו ריקוד, סטנדאפ, שפות זרות או השד יודע מה...
5. כשאתה נמצא "קפוא" מחרדה לפני התחלת שיחה ולכן נמנע ממנה בסופו של דבר, נסה לא לחשוב יותר מידי אלא פשוט להתחיל, גם אם אתה לא יודע מראש איך תמשיך.
6. אם תצליח הרווחת. אם לא תצליח גם הרווחת, משום שאתה מקטין בכל פעם את האפקט של הדחיה.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 22-11-2011, 02:38
  Natinho Natinho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "אני בתול בן 24"

בהחלט נקודה למחשבה חחח

ולנושא, גם אני הייתי ככה וזה אפילו חוזר לי מידי פעם, אבל אתה יודע לפעמים אני אומר לעצמי יאלה בשביל האתגר נעשה את זה, מתייחס אל זה כמו אל ספורט... כאילו אני באיזה משחק שאני עכשיו צריך לבוא, לדבר, להצחיק, להיות רציני מדי פעם... לאט לאט הבנתי שואלה קשה באימונים, קל בקרב חחח ולאט לאט זה בא לך לבד, אבל אתה חייב לאזור את האומץ הזה (או כמו שאמרתי להתייחס אל זה כאל ספורט) וזה יבוא, ההתחלה תמיד קשה חח (כפל משמעויות),

וכמו שאמרו פה זה אלף בית, תתחיל לסדר את עצמך, להתלבש יפה לסדר את השיער, להתגלח או להשאיר זיפים זה נתון להחלטתך חחח וזה רמז עצום, זה גם טוב להרגשה האישית שלך, הפעולות האלה מעלות את הביטחון עוד קצת שזה כבר טוב, ושמע עצה, תמצא לעצמך איזה ידידה טובה טובה - לא חייבת להיות כוסית על, עם אופציה להיות יזיזה ותאמין לי זה ייסדר אותך

ולגבי ה"מאסטרים" של הפיקאפים ולגבי כאלה שואלה מצליחים, תאמין לי, יש לי מספיק חברים שואלה מזיינים כמה שבא להם ויש להם מליון ידידות והיו להם הרבה חברות וכל אלה נפלו הרבה פעמים עד שהם הגיעו למצב כזה ובמועדונים עדיין מסרבים להם ומסננים אותם ולא הולך להם באמת עם כל אחת.
זה מה שהעין רואה, ככה שאל תדאג.. ובנוסף לזה אני מכיר גם הרבה מאוד מכוערים, קופים, מגעילים, מעצבנים שיש להם חברות כוסיות ויש להם זיונים מפה עד מטולה, עזוב אחי זה הכל תלוי בך ברגע שתכניס את זה לראש אתה תצליח (גם אם זה אומר לקרוא את צמד המילים הזה "הכל בראש" מאה פעם ביום)

נערך לאחרונה ע"י Natinho בתאריך 22-11-2011 בשעה 02:41.
ישן 17-12-2011, 19:20
  red-junior red-junior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08

מאסטרים שמאסטרים,הכל חרטבונה(תסלחו לי כן)?
אחשלי,אני ההיתי בדיוק במצב שלך עד ללפני שנה ומשהו.אפילו פתחתי פה אשכול,אם אתה רוצה אני אתן לך לינק.
שיחה אחת עם חבר מבין עניין פתחה לי את העיניים ושינתה לי את זווית החיים לחלוטין.

תקשיב וכדאי מאד לטובתך שתפנים את העובדות הבסיסיות הבאות:
הקשר בין המראה החיצונית להצלחה עם נשים הוא הרבה יותר קטן ממה שאתה חושב.אלא אם כן אתה סובל ממומים רציניים,או דברים כמו עודף משקל,פצעי בגרות בצורה מוגזמת וכדומה אבל אלו דברים שניתנים לתיקון.
כל ה"עובדות" ששיכנעת את עצמך(אני לא נראה טוב מספיק למרות מה שאומרים האנשים שמקיפים אותי,היא בטוח לא תרצה,זה לא יזרום)אלו לא עובדות-זה קיים רק בראש שלך!אנשים חושבים עליך בקטע של ביקורת הרבה פחות ממה שאתה חושב.

אחי,אתה לא מתאר לעצמך עד כמה אני מבין אותך.גם אני ביישן בטירוף(גם היום).אני יודע איך זה לעמוד בצד,לאכול את עצמך ולהסתכל לצדדים 30 פעם לפני כל פעולה וגם אחריה כדי לראות איך הסביבה הגיבה.אני מכיר את המחשבות אחר כך,את הבאסה,את הייאוש.תאמין לי.

המפתח לשינוי נמצא רק אצלך בראש.
אתה חייב לצאת מנקודת הנחה שהבחורה רוצה בדיוק את מה שאתה רוצה,ותהנה ממה שאתה רוצה בדיוק כמוך(יש כאלו שגורסים שיותר...
המפתח הוא בעצם ניסוי וטעייה.אין יותר פשוט מזה.פשוט לדבר.לבוא בקטע תקיף לבחורה,תוך כדי להתרכך.ולהיפך.כל הזמן לשנות גישה עד שתעלה על דרך המלך(למרות שאתה תראה שזה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב ויש בנות שבאמת כל מה שאתה צריך כדי להכניס למיטה זה קצת וודקה).
תחשוב על זה כמו בוחן מסלול-יש קיר מאד גבוה שאתה לא מסוגל לעבור בקפיצה.מה עושים?עוברים מהצד.ככה המוח הנשי עובד..היא לא תיפול ישר לרגליך כי ככה עובד הטבע.אתה פשוט עוקף את המחסום הזה מהצד.אל תתייאש.

הכל תלוי אך ורק בך ותשכח לגמרי מכל מה שחשבת עד עכשיו.זה הכל בראש שלך וממש לא במציאות או בראשים ובמחשבות של אנשים אחרים.קח מספר,שלח הודעות,באמת שאל תתבייש.תתפלא מה יהיו התגובות לפעמים.
בהצלחה גבר.חיים פעם אחת תזכור את זה תמיד וזה מה שהנחה אותי.חבל לבזבז את המתנה שקיבלת מאלוהים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר