לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2011, 22:17
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אחת מהעבודות שלי כרגע זה שליח בדומינוס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לאנטיוכוס"

ושאתה עובד בעבודה כה מסוכנת בטח עכשיו בחורף, לשמוע על שליח אחר בגיל שלך שנהרג, לא מוסיף לעניין..
שליח ברחובות של מסעדת ג'פניקה כבן 20 , נהרג במוצ"ש. כה צעיר..
עברתי שם במקום התאונה. הקטנוע היה מפורק לגמריי..
הבוס שלי עבר שם בדיוק איך שזה קרה וראה את השליח שוכב על הרצפה מקיא דם ונשנק.. כל הראש היה פתוח..מראות קשים.. הוא כנראה לא רכס את הקסדה כמו שצריך והיא עפה מהראש בזמן התאונה.

מה שקרה, הוא עמד ברמזור לקראת פנייה שמאלה בצומת, איך שהתחלף לירוק הוא לא הסתכל ימינה שמאלה כמו שצריך לעשות ת מ י ד שהרמזור מתחלף לירוק , ורכב שניסה לסחוט את הכתום, נכנס בו במהירות גבוהה..
הביזיון הגדול היה, שהתאונה קרתה בכביש הרצל בכניסה הדרומית לרחובות כחמש דק' נסיעה מבית החולים קפלן. חמש דק' ! למד"א לקח להגיע מקפלן, כ25 דק'.. השליח גסס 25 דק' על הכביש... היה אפשר אולי להציל אותו..

רוכבי דו גלגלי ומכוניות כאחד, בכל צומת בטח במרומזרת, תסכלו ימינה שמאלה לפני שחוצים. אותי זה הציל כבר כמה פעמים . לא משנה אם הרמזור ירוק ובכלל לא משנה אם הזכות קדימה שלכם.
הכביש הוא ג'ונגל. שדה קרב. אני חווה את השדה קרב הזה יום יום ואם הייתי סומך על נהגים אחרים ולא עליי, ממזמן לא הייתי יושב כאן ומקליד את המילים האלה. בכביש, תסמכו רק על עצמכם.

הבטחתי לעצמי שאחרי שאחזור מהטיול אליו אני חוסך, שבחיים לא אעלה על דו - גלגלי יותר. עם התרבות נהיגה הבזויה כאן בארץ והנהגים ששמים עלינו פס,
כל האופנוענים הם לצערי מתים מהלכים עם תאריך פטירה על המצח.
יהיי זכרו ברוך

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 26-12-2011 בשעה 22:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר