לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2011, 12:05
  משתמש זכר Kולבויניק Kולבויניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.11
עזרה בעיה בגיר רובוטי פיאסטה 2004

שלום חברים
אני זקוק לעזרה אני בעלים של רכב פורד פיאסט 2004 גיר רובוטי
ויש לי איתו בעיה לעיתים שאני נוסע האוטו מהילוך ראשון לשני בדר"כ הוא מעביר בסל"ד של 2.5
אבל שהתופעה קורה האוטו מסרב להעביר הילוך ונשאר תקוע עד שמושכים את הסל"ד ל-4 פה המנוע כבר צורח!
אותו הדבר קורה גם בהילוך שני , לעיתים גם קורה שאני נוסע והאוטו מסרב להעביר הילוך ואז אני מושך אותו ל-4 סל"ד והוא מעביר אחרי זה הוא יעביר הילוכים רגיל משני לשלישי אבל תהיה לו מין קפיצה בטורים בין העברת הילוך ואז צניחה.
זה מוזר עד לא מזמן האוטו לא עשה שום בעיה , לקחתי את האוטו למוסך מורשה והוא אמר לי שאין שום בעיה בגיר אלא בעיה בי שאני מחזיק את הגז לחוץ בנקודה של בין העברת הילוך לבין למשוך את ההילוך
מה שנשמע לי מפגר כי ניסיתי כל דרך אפשרית להעביר הילוך בזמן שזה קורה גם הוכחתי את זה למוסכניק אבל הוא בשלו (כנראה בתקווה שיהרס הגיר ואז אני אצטרך כביכול לתקן אצלו , או כי לא היה לו ממש סלבנות אלי)

אני אשמח אם מישהו מכיר את התופעה ויודע במה כרוך הפיתרון
תודה ושיהיה חג שמח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2011, 21:43
  משתמש זכר Kולבויניק Kולבויניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.11
טוב אז ככה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kולבויניק שמתחילה ב "בעיה בגיר רובוטי פיאסטה 2004"

הרכב הא לא אוטמוט רגיל כמו שנאמר על ידי אחד המשתתפים
הרכב בעל 125 אלף ק"מ עבר לפני שבוע טסט וטיפול שנתי ככה שאת אופציית המכה מלמטה ניתן לשלול.

תופעה נוספת שהתחילה בזמן האחרון , כאשר אני מניע את האוטו לעיתים בהנעה הראשונה האוטו נדלק ואז אחרי שניה נכבה ואז בפעם השניה הוא כבר מניע ונשאר דולק.
דבר נוסף אולי זה יעזור , בעבר לפני שכל התופעות התחילו שהייתי מניע את האוטו הוא היה קר ועומד על טורים של 1.5 בערך עכשיו שאני מניע הוא יורד מתחת ל1 ובנוסף בזמן נהיגה שאני מחליף הילוך (ידנית) הוא מעביר ופיתאום מקפיץ טורים ונופל חזרה.

מקווה שזה מספיק מיידע כדי להמשיך
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר