לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2011, 12:32
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
מה מושך אתכם, ומה דוחה אתכם?

נו כי צריך לרכז את כל הטייץ והמשקפופריות במקום אחד.

לי באופן אישי יש אובססיה רצינית בכל מה שקשור לכוח ואסרטיביות:
לוחמים במדים, מפקדים בצבא, אנשים שמוכנים לקפוץ על הרגליים כדי להגן על האנשים שחשובים להם.
גובה (אבל רק כי אני גבוהה באופן יחסי לתושבי ישראל וכל הזמן אני מרגישה כמו גודזילה ליד אנשים אחרים >: ).
ומבטא בריטי, אפילו שזאת קלישאה, אבל זה פשוט קונה אותי.

לגבי דברים שדוחים אותי, ממש ממש קשה לי למשל לצאת עם מישהו עדין, שמטפל בהכל בכפפות של משי ונסחב בצורה עיוורת אחרי אחרים, אני מוצאת את עצמי משתעממת אחרי שניה.
ואני לא יכולה לסבול גברים שמסתובבים עם כובעים וגברים עם שיער ארוך, לא זוכרת שאי פעם ראיתי גבר מן המניין וחשבתי שזה נראה עליו טוב.

מה איתכם?

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 24-12-2011 בשעה 12:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2011, 14:06
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מה מושך אתכם, ומה דוחה אתכם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
לי באופן אישי יש אובססיה רצינית בכל מה שקשור לכוח ואסרטיביות

זה הסיפור הקלאסי: בחורה נמשכת לגבר אלפא שמשדר עוצמה, הבחורה מתחתנת עם הגבר אלפא, הבחורה מרגישה שהגבר אלפא לא קשוב לצרכים, לרצונות, לתחושות ולמחשבות שלה, הבחורה מתגרשת מהגבר אלפא ומוצאת בחור חמוד במקום.
לכולנו יש פנטזיה ראשונית שאליה אנחנו נמשכים אבל ההתנסויות עצמן מלמדות אותנו מה באמת עושה לנו טוב.

עכשיו אני:

לא אוהב מבחינת אופי:
בחורות שהן שכונה. פושטקיות כאלה שצופות בכל תוכנית ראלטי, אומרות הרבה "כפרה", יש להן ציפורניים מטופחות כאלה באורך חצי קילומטר, עם דיבור ורוח לוחמנית בצורה דוחה (כמו גבר מזרחי ערס) ולא שומרות על פאסון של ליידי בחברת אנשים אחרים.

לא אוהב מבחינת מראה:
כאלו שהן נטולות קימורים נשיים. זה קיים אצל חלק מהבחורות הרזות מאוד. חוץ מזה, אני גם לא אוהב את זה כשאישה עוברת את הגבול מלהיות מלאה ללהיות שמנה (למרות שראיתי בחיים שלי בחורות שמנות שהיו מאוד מטופחות ובכיף הייתי עושה איתן סטוץ).

אוהב מבחינת אופי:
בחורות שמשדרות עדינות אבל יש בהן עוצמה ועצמאות, שנותנות יחס חם (אפשר למשל לשים את הראש על הירך שלהן והן ילטפו אותך כמו חתלתול), שמתקררות מהר אחרי ריב וברוב המקרים יש להן מוכנות לעשות את הצעד הראשון בשביל להתפייס, שיש להן לפחות איזה תחום עניין אחד מעבר לטלוויזיה/מחשב, שבזמן שיחה משדרות אינטליגנציה ולא נעולות על זה שהן צודקות אלא מפגינות יכולת לראות את הדברים גם דרך העיניים של האחר.

אוהב מבחינת מראה:
אני חולה על קימורים נשיים. אני הכי מעדיף את אלו שהן קצת מלאות כי יש להן את הגוף הנשי האידיאלי בעיניי. הבנות שהכי נמשכתי אליהן לאורך השנים, בכל המסגרות שהייתי בהן, היו בדרך כלל קצת מלאות. הפנים והישבן הם שני הדברים שהכי חשובים לי מבחינת המראה. אני מעדיף פנים חמודות על פני יפות בצורה מושלמת ואם יש איזה פגם קטן (למשל אף קצת סולד או שיניים קידמיות עם טיפה רווח) זה בכלל מטריף.

ישן 24-12-2011, 14:20
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Seo]לי באופן אישי יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
זה הסיפור הקלאסי: בחורה נמשכת לגבר אלפא שמשדר עוצמה, הבחורה מתחתנת עם הגבר אלפא, הבחורה מרגישה שהגבר אלפא לא קשוב לצרכים, לרצונות, לתחושות ולמחשבות שלה, הבחורה מתגרשת מהגבר אלפא ומוצאת בחור חמוד במקום.
לכולנו יש פנטזיה ראשונית שאליה אנחנו נמשכים אבל ההתנסויות עצמן מלמדות אותנו מה באמת עושה לנו טוב.

לא הכל שחור לבן. בחור יכול להיות "עוצמתי" ועם זאת להיות קשוב, מעריך ואוהב. חוץ מזה להגן על מי שחשוב לך זה לא להיות קשוב לצרכים שלו?
ברור שכל הדברים האלה ויותר הם חשובים, אבל עם כמה שאני רוצה שהם יהיו קיימים בגבר שלי וכמה שאני אוהב את התכונות האלה, האשכול הזה נועד להיות יותר שטחי, ולא אשכול של כל התכונות שהייתם רוצים בבן זוג אידיאלי. ברור שכולם רוצים בני זוג מתחשבים וקשובים... אבל למרות ההערכה, אצלי אישית אלה לא התכונות שמעוררות את הרצון להתנפל על אותו בחור ולכלוא אותו במיטה שלי, אלא יותר כמו להכין לו איזו ארוחה טובה או לפנק אותו בדרכים שאינן קשורות לסקס.

ישן 24-12-2011, 15:07
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
וואי וואי...

אני לא סובל לא בחורות שמתנהגות כמו ערסיות או ליידיז כאלה. זה נראה לי הכי פחות נשי שיש.
אני אוהב בחורה שהיא משוחררת, יעני, שתתקע גרפסים כמה שבא לה (וזה עושה לי את זה רצח דרך אגב), שתלך איתי להשתכר עד אובדן חושים, לעשות בלאגן וכו'.
שתהיה חופשיה והרפתקנית עם הרבה מרץ לעשות דברים כאילו היום זה היום האחרון של חיינו. בלי להיות מוגבלת לכל המוסכמות האלה של "מה נשי ומה לא."
מצידי שאיזה מישהי תגיד לה משו פעם על ההתנהגות שלה ושזה לא נשי והיא תלך איתה מכות!

מבחינת מראה חיצוני אז אני מאוד נמשך לבחורות עם שיער אדום, לא ג'ינג'יות עם שיער כתום וים נמשים, שיער אדום! אם לא אז לא, אבל בכל אופן יותר מושכות אותי בחורות עם צבע שיער כהה.
אני שונא בלונדיניות!
חשוב לי שהיא תראה טוב, לא מחפש עכשיו איזה דוגמנית או משו כי אני לא אוהב ממש רזות. אני חושב שזה מאוד נשים כשיש בשר (:
חזה גדול זו לא אופציה כי אני לא אוהב. משו בינוני, אפילו קטן זה אש!
בחורה שכזאת תהיה מבחינתי הכי יפה והכי מדהימה שיש.

הא! והיא צריכה להיות ממש סוטה.
ממש יעני, דפוקה בראש (:

יום טוב.

~O.G~

ישן 24-12-2011, 22:05
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01

אימצתי את החלוקה של מר בינג.
מושך אופי: כל מה ש-MSR אמר פחות או יותר. שלא תפחד ליזום (יאללה סופ"ש הזה טיול בצפון?!), שלא תהיה מקובעת, שתאהב סקס, שתהיה חכמה כמוני, אולי קצת יותר (שיהיה אתגר), שיהיה לה חוש הומור בריא ושלא תפחד מביקורת ורגליים על הקרקע. פלוס גדול אם את "מעריצה" אותי (לא בקטע של סמרטוט רצפה סוגדת לאדמה שאני דורך עליה וכאלה, אלא מתגאה בפני החברות שלך במה שיש לך, מאמינה ב-100 אחוז ביכולות וכאלה).

מושך פיזי: שיער כהה, חיוך חם, חזה בינוני, רגליים ארוכות, טיפוח- חלקה, ריח מפנק, סטייל, לא הרבה איפור (ולא הרבה מייק אפ בכלל, כמה שפחות), כפות ידיים קטנות (אין לי מושג למה), הלבשה תחתונה מושקעת זה פלוס ע-נ-ק אצלי.

דוחה אופי: בהמתיות, ערסיות, צביעות נשית כזאת, לקיחת דברים כמובן מאליו, התנהגות "כאילו חמודה" כזה ילדותית, אובססיה לפייסבוק וכל השיט הזה, אל תדברי על אריק או כל זין אחר שנתקלת בו בחייך, חשיזם ופלצנות, התנשאות (במיוחד אם היא נובעת מסיבות דמוגרפיות, גיאוגרפיות, סוציו-אקונומיות ו/או אקדמיות).

דוחה פיזי: שיער עודף, חוסר טיפוח בכללי, חולצות בטן אני שונא (אלא אם כן את דוגמנית), עקבים גבוהים מדי + פלטפורמה, חוסר צניעות בוטה- כיף להסתכל אבל אל תצפו שאני אגש אליכן במטרה ל"קשר" או משהו כזה, עודף שרירים, רזון קיצוני, הזיפים האלה שצומחים לכן על הגבות כשאתן לא מבקרות אצל הקוסמטיקאיות הרבה זמן, כנ"ל בידיים/רגליים/מפשעות (!@#), כפות רגליים לא מטופחות, ציפורניים ארוכות מדי (הכי יפה זה ציפורניים קצרות תאכלס ובלי לקים מפגרים, אתן לא בנות 60 ולא בנות 6), חוסר מודעות עצמית (לשים מכנסון קצר כשיש לך ירכיים של מתאגרף למשל)...

ישן 25-12-2011, 00:15
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

מה אני אוהב בנשים...
א, 1.55 ומעלה זה בסדר גמור כולל נשים גבוהות ממני. (אני מטר 180 פלוס)
ב, נשים ג'ינג'יות,ברונטיות,חום או בלונדיניות.
ג, משהי עם שיער גולש וסקסי.
ד, משהי רזה או מלאה זה סקסי.
ה, משהי שיודעת להוביל,אבל יודעת גם להיות מובלת. (לא קשור תמיד לסקס)
ו, משהי שיודעת לאהוב,אבל יודעת גם לקבל אהבה. (לא קשור תמיד לסקס)
ז, אישה חכמה ומצחיקה.
ח, משהי עם עיניים מדהימות. (הסעיף הכי חשוב ובשביל לא לצאת רדוד כמו הטעם של צ'נדלר בינג.)
ט, משהי עם מדים עם עדיפות לקצינות.

מה אני לא אוהב בנשים...
א, טייץ.
ב, ערסיות.
ג, עישון אני לא אוהב אצל אף אחת,אבל יש מקרים בהם אני מוכן להתעלם מזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 25-12-2011, 21:55
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 186 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "1. את מתבלבלת ביני לבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
1. את מתבלבלת ביני לבין שרוקי.

אתה צודק, באמת משהו התחיל להראות לי מוזר. מעטים הגולשים שאני מצליחה לזכור אותם לפי הצלמית או הכינוי, טעויות קורות, עימך הסליחה [=

ציטוט:
1
3. עדיין "מקובל" יותר שלגברים יש שיער, התופעה של נשים שאוהבות או לא מפריע להן שיער על הגבר שלהן נפוצה באלפי מונים (איזה אלפי, מיליוני) מגברים שאוהבים נשים שעירות.

זה נכון, ובדיוק כאן טמון הכלב. בלי לפתח כאן דיון חדש ולהסיט את הנושא מעיקרו (גם ככה אתה ככל הנראה מדבר על שיער כהה וגס, ואני מדברת על פלומה), אומר רק שלדעתי יש כאן דאבל סטנרדט.
בעוד שאידיאל היופי הנשי תמיד זורם בצורה כלשהי לשינוי גופני קיצוני, אידיאל היופי הגברי זה "ככה נבראת, ככה אמור להיות גבר, שעיר, מגודל, גס ומחוספס."
למה תכונות "גבריות" הן תכונות עימן הגבר נברא בד"כ (כמו שיער למשל), ותכונות "נשיות" הן תכונות שרחוקות מאוד ממה שנשי בפועל או מה שאפילו אנושי?
ציטוט:
1
4. תופעת הסרת השיער בקרב גברים הופכת לשכיחה הרבה יותר מבעבר.
אולי, אבל היא עדין לא מתקרבת אפילו לרמת שכיחות התופעה הזאת אצל הנשים.
זה לא בהכרח דבר רע לדעתי, לא כזה משנה לי אם הגבר שלי הוא שעיר או לא, ואני בטח שלא הולכת להתלונן על זה ולגרור אותו לעשות שעווה.
אבל באותה מידה אני גם לא הולכת להשתגע עם כל הטרנד הזה ולהסיר שיער\פלומה מכל מקום בגוף שלי רק כי הוחלט שזה "נשי" יותר. יש דברים בסיסיים שאני מחשיבה כיותר אסטתיים, אבל בזה זה נגמר.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 25-12-2011 בשעה 22:23.
ישן 26-12-2011, 07:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 187 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]1. את מתבלבלת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אתה צודק, באמת משהו התחיל להראות לי מוזר. מעטים הגולשים שאני מצליחה לזכור אותם לפי הצלמית או הכינוי, טעויות קורות, עימך הסליחה [=

לא נשכח ולא נסלח
ציטוט:
זה נכון, ובדיוק כאן טמון הכלב. בלי לפתח כאן דיון חדש ולהסיט את הנושא מעיקרו (גם ככה אתה ככל הנראה מדבר על שיער כהה וגס, ואני מדברת על פלומה), אומר רק שלדעתי יש כאן דאבל סטנרדט.
בעוד שאידיאל היופי הנשי תמיד זורם בצורה כלשהי לשינוי גופני קיצוני, אידיאל היופי הגברי זה "ככה נבראת, ככה אמור להיות גבר, שעיר, מגודל, גס ומחוספס."
למה תכונות "גבריות" הן תכונות עימן הגבר נברא בד"כ (כמו שיער למשל), ותכונות "נשיות" הן תכונות שרחוקות מאוד ממה שנשי בפועל או מה שאפילו אנושי?

ברור שיש פה מוסר כפול, כמו כל דבר בחיים, המודרנה דפקה לרובנו את המוח עם רעיונות נשגבים ומזויפים של שיוויון כפוי אבל המציאות עדיין לא קיבלה את התזכיר הזה.

יש עניינים פיזיולוגיים, תרבותיים ואבולוציונים שעומדים מאחורי משיכה מינית ויש גם טעם אישי אבל להגיד שגברים "נולדו מוכנים" זה אשליה.

אני חושב ש100% מהכותבות באשכול התייחסו לשרירים/ריבועים וכו' כגורם עיקרי, כמה גברים לדעתך שריריים טבעית או שברור לך שמעורב בעניין המון שעות חד"כ, תזונה מוקפדת וקורטוב גנטיקה?

בואי נוריד הילוך בקיצוניות- כמה מהנשים פה כתבו שגבר עדין לא עושה להן את זה? כמה אחוז מהגברים לדעתך נולדו "מחוספסים"? כמה קשה לדעתך לבחור ביישן ועדין למצוא דייט?

ציטוט:
אולי, אבל היא עדין לא מתקרבת אפילו לרמת שכיחות התופעה הזאת אצל הנשים.

תני לזה זמן.
ציטוט:
אבל באותה מידה אני גם לא הולכת להשתגע עם כל הטרנד הזה ולהסיר שיער\פלומה מכל מקום בגוף שלי רק כי הוחלט שזה "נשי" יותר. יש דברים בסיסיים שאני מחשיבה כיותר אסטתיים, אבל בזה זה נגמר.

אין פה פונקציה של "נשי" יותר, יש מה מרבית הגברים מוצאים מושך.
את רוצה להשאיר אופציות פתוחות ולפנות למקסימום גברים פוטנציאליים? את צריכה להוריד שיערות.
בדיוק כמו שאני צריך להיות בחד"כ 4 פעמים בשבוע ולצמצמם בכמויות אלכוהול.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 25-12-2011, 21:31
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 200 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה כזה BS. ראשית- רוב הבנות..."

קודם כל, גם אם לא נתקלת בזה אצל בחורות מסויימות(הניחוש שלי הוא שלא שמת לב ולא התבוננת קרוב מספיק) זה בטוח לא קורה באופן טבעי. שיער (פלומה) צומח בכל מקום בעור פרט לכפות ידיים והצד הפנימי של המפרקים אאל"ט. יש כאלה שזה צומח אצלם פחות או בהיר ולא רואים\מרגישים, יש כאלה שזה צומח אצלם יותר, אבל אצל כולם זה צומח עוד בהיותם עוברים בבטן אימם.

אמרתי לך שאסור לך להעדיף את זה? אל תהיה דרמה-קווין. מבחינתי תעדיף ותימשך לעב"מים עם זרועות ומחושים. אני לא באה לשפוט אותך (ואני מבקשת סליחה אם לרגע חשבת שכן), וכשפתחתי את האשכול הזה ידעתי שאני אקבל תשובות שאני לא אסכים איתן באופן אישי. מה שכן, אני מנסה להסביר לך למה לדעתי אידיאל היופי שלך קצת מעוות, והוא אף מזכיר לי קצת את האופנה המזעזעת של המחוכים. מצטערת, אבל לבוא לאישה ולהתפלא כשהיא אינה משנה את הגוף לתוכו נולדה, כדי שיתאים להעדפתך ולא להעדפתה נראה לי מאוד תמוה.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 25-12-2011 בשעה 22:00.
ישן 25-12-2011, 22:01
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 201 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "קודם כל, גם אם לא נתקלת בזה..."

לא התבוננות, כתבתי שהעברתי יד וחשתי בזה (בדרך כלל מלטפים את האזור הזה לפני שמביטים בו באור מלא..).

ואגב-
"מצטערת, אבל לבוא לאישה ולהתפלא כשהיא אינה משנה את הגוף לתוכו נולדה, כדי שיתאים להעדפתך ולא להעדפתה נראה לי מאוד תמוה".

אז נשים עם שיער ברגליים, בית השחי או בשפם הן הכלל והמגלחות הן היוצאות מן הכלל? לו היית צפון שוודית היית צוחקת על עצמך הישראלית המגלחת רגליים ובית שחי, וטוענת כי אישה לא צריכה לשנות את הגוף לתוכו נולדה כדי שיתאים להעדפותיו של גבר...

ישן 25-12-2011, 23:03
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 205 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אוקיי"

אין דרך לומר את זה בלי שזה ישמע כאילו לקוח מתורת הגזע אז מצטער מראש, אבל אמנם אין לי בעיה אישית עם אנשים (ולא רק נשים) שלא מודעים לעצמם בכלל או שעושים פרנציפים לחברה שבה הם חיים, לי אישית נחמד יותר להסתובב עם אנשים שנראים טוב ומשקיעים בדברים הבסיסיים. לא טוען שאנשים צריכים לצאת מגדרם, אבל אני אוהב בתחום הזה נורמטיביות. והנורמה היום, אולי לצערנו, מכתיבה ששיער עודף זה איכסה. ככה גדלנו, ככה הורגלנו לחשוב ואין לי בעיה להודות שאני מקובע על זה. וזה קיבעון שאולי נוצר מכפייה חברתית, אבל מבחירה אני לא משנה אותו.

ישן 25-12-2011, 23:12
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 207 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "אין דרך לומר את זה בלי שזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spawn
אין דרך לומר את זה בלי שזה ישמע כאילו לקוח מתורת הגזע אז מצטער מראש, אבל אמנם אין לי בעיה אישית עם אנשים (ולא רק נשים) שלא מודעים לעצמם בכלל או שעושים פרנציפים לחברה שבה הם חיים, לי אישית נחמד יותר להסתובב עם אנשים שנראים טוב ומשקיעים בדברים הבסיסיים. לא טוען שאנשים צריכים לצאת מגדרם, אבל אני אוהב בתחום הזה נורמטיביות. והנורמה היום, אולי לצערנו, מכתיבה ששיער עודף זה איכסה. ככה גדלנו, ככה הורגלנו לחשוב ואין לי בעיה להודות שאני מקובע על זה. וזה קיבעון שאולי נוצר מכפייה חברתית, אבל מבחירה אני לא משנה אותו.

אני לגמרי מסכימה איתך וגם מתאים לי להגיד בדיוק את אותו הדבר. אל תחשוב שאתה מדבר פה עם מישהי שלא שמעה על דאודורנט, איפור, או שמסתובבת עם רגליים שעירות. אבל 1. אין לי מושג מתי פלומה הפכה להיות שיער עודף. 2. אין לי מושג למה הנורמה הזאת הרבה יותר מחמירה כלפי הנשים.

ישן 26-12-2011, 00:34
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 207 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "אין דרך לומר את זה בלי שזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spawn
לי אישית נחמד יותר להסתובב עם אנשים שנראים טוב ומשקיעים בדברים הבסיסיים.

לא טוען שאנשים צריכים לצאת מגדרם,

אבל אתה סותר את עצמך...
אתה אומר שאתה רוצה שבחורות ישקיעו בדברים הבסיסיים אבל אז מעלה כל מיני טענות לגבי מקומות שהם שונים מהאזורים ה"רגילים" שבדרך כלל מסירים מהם שיער
על פי מה שנראה הסטנדרט שלך גבוה מהרגיל ושואף לשלמות! ובתכלס אני מסכימה עם מה ש SEO רשמה.
אני חושבת שיש מקומות שיכול להיות לגיטימי להעיר לגביהם אבל לא אומרים איכס על אוכל (טוב סתם, אבל באמת... אתם רגילים ומצפים לאידיאל הבחורה-המושלמת-מהפורנו
שכנראה שכחתם שבין מה שהולך שם לבין מה שהולך במציאות יש לפעמים... מרחק של שנות אור! ובמקרים מיוחדים אף יותר (: )

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.36 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר