לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2011, 14:10
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זה מזכיר לי את הסצינה מבלאק הוק דאון..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "נראה לי כמו סתם ניסיון..."

האמריקאים היו ממריאים ליעד, בדרך היו מונפפים לשלום לילדים, שהיו מעבירים אחד לשני הלאה את עצם בואם ואז זורקים מהגג סלולארי של פעם (בננה) ומעירים את המפקד המקומי כדי שישמע את רעש המסוקים (שלא העירו אותו סתם. ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2011, 14:26
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "זה מזכיר לי את הסצינה מבלאק הוק דאון.."

ריבוי סוכנים "פשוטים" זו פרקטיקה סובייטית עתיקה. אני זוכר סרט מערבי על הרכבת האווירית לברלין, בה אזרח מספר לטייס אמריקאי נדהם שהוא סופר את מטוסי הרכבת האוירית ומדווח למפעיל בצד המזרחי, ויש עוד עשרות כמוהו- ולכן אינו מפחד במיוחד לעשות זאת בגלוי. לאור זאת, "קיום חשש" מפני כך הוא בסיסי למדי, ואינו מעיד על שום פניקה. העובדה ש- Ms Rogue אינו חלק מרשת כזאת (אההם.. לדבריו ) אינה אומרת שרשת כזו אינה קיימת.

הפיתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא לאמץ פרקטיקה סובייטית אחרת- מתקפה תו"כ תרגיל. להקדים לתקיפה מתוכננת מספר תקופות בנות שבוע-שבועיים של פעילות אוירית רבה, ולבצע את התקיפה אחרי יומיים-שלושה של ריבוי טיסות במסגרת תרגיל. זה יימסך במידה מסוימת את התקיפה עצמה.

נערך לאחרונה ע"י קרן-אור בתאריך 28-12-2011 בשעה 14:29.
ישן 28-12-2011, 15:03
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "מובן שאין רע בלי טוב...וזה מתחיל בהגדרה של פעילות חריגה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שטורס
בידי ישראל יכולות לאתר כל פעילות דיווח כזאת באמצעות מעקב בזמן אמת על כל traffic שיוצא החוצה בכל ערוץ: טלפון, אינטרנט, רדיו.
נכון. כי יש כל כך הרבה אלחוטנים, משקלטים, מב"רים, קב"רים, קמ"נים וכו'.
לישראל אין אפילו יכולת להעביר כמו שצריך מידע מכל אלו שעסוקים ב"מעקב" לדרגי השטח שאמורים להשתמש במידע הזה. (כלומר, אולי יש לישראל את היכולת ההיפותטית לעשות זאת, אבל מהתלונות שעולות עושה רושם שהיא נשארת בגדר היפותטזה ואינה מתבטאת במציאות.)

אבל אפילו בלי התלונות האלה, צריך לחזור על זה שוב ושוב - לאף גורם (על כדור הארץ) שמנהל מעקב אחר טלפון, אינטרנט ורדיו אין יכולת לעקוב אחר כל התעבורה בתווכים האלה. אפילו בשבריר שכן מטפלים לא ניתן לטפל בזמן אמת.

וכלללללללללל זה בלי להיכנס לבעיה החוקית הקטנטנה: אסור (אף שזה אפשרי) לנהל מעקב אחר טלפון, אינטרנט ורדיו של אזרחים ישראלים - שעליהם מדובר - ללא צו בית משפט לביצוע האזנת-סתר, או במקרים מיוחדים, הוראה מראשי מערכת הביטחון.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-12-2011, 15:05
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "ריבוי סוכנים "פשוטים" זו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
הפיתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא לאמץ פרקטיקה סובייטית אחרת- מתקפה תו"כ תרגיל. להקדים לתקיפה מתוכננת מספר תקופות בנות שבוע-שבועיים של פעילות אוירית רבה, ולבצע את התקיפה אחרי יומיים-שלושה של ריבוי טיסות במסגרת תרגיל. זה יימסך במידה מסוימת את התקיפה עצמה.

באמת שאני לא רואה שום סיבה... יש מספיק פעילו אווירית שגרתית יומיומית בשביל שיהיה קשה להבחין בפעילות מיוחדת...

בארה"ב אנחנו גרים במרחק מה מבסיס חיל האוויר ביל ושם הפעילות האווירית איננה קבועה ומישהו ממש היה יכול להסיק משהו משינויי בדפוס הפעילות, אבל אפילו שם הדבר העיקרי שאפשר להבחין בו הוא שבקיץ, כשיש שני מטוסים קלים המשמשים לגילוי מוקדם של שריפות באוויר שכדאי לבדוק את כיוון הרוח והאם יש ריח של עשן...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר