לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2012, 16:00
  FamilyGuy FamilyGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.10
קצונה וכל זה

אהלן,
לפני השאלה אני אספר בקצרה את הסיפור שלי,
אני נמצא בצה"ל כבר שנה וחודשיים (כמעט), התגייסתי בנוב' 10 לשריון, ולאחר שלושה חודשים, בעקבות קשיים, נקבע לי קה"ס 43 והועברתי על ידי קצין מיון במז"י לתפקיד מנהל רשת בבסיס פתוח קטן בצריפין, בו אני נמצא כבר עוד מעט שנה. במהלך השנה הזאת יצאתי לקורס בבסמ"ח שערך בערך כחודש והועברתי רשמית מחיל השריון לחיל התקשוב. אני מאוד רוצה לצאת לקצונה, יש לי את המוטיבציה ואת הנתונים לקצונה (קב"א 54 ודפ"ר 80) חוץ מהקה"ס שמוריד לי את מתאם הקצונה מ-2 ל-0. נפגשתי עם קב"ן כדי לבטל את הקה"ס ונאמר לי שעלי לבצע אבט"ש בן שבוע ימים ולחזור ממנו עם חוו"ד חיובי ממפקד האבט"ש, ולאחר מכן יתבטל הקה"ס. בכל מקרה, לפני כחודשיים המפקד שלי עבר לתפקיד אחר, והגיע מפקד אחר, שאני מרגיש שמעריך אותי הרבה פחות על העבודה הגדולה שאנכי עושה ועל העובדה שאני יחיד בתפקיד הזה בבסיס. דיברתי איתו על האבט"ש ואמר שישלח אותי, והוסיף גם שלדעתו "אני לא מספיק אחראי כמו שקצין צריך להיות, למרות שיש לי את הפוטנציאל ואת התכונות" - במילים כאלה או אחרות. הוא גם אומר זאת בגלל מקרה שקרה ושהוא רוצה לשפוט אותי בשבוע הקרוב, אני מרגיש שהוא ממש לא מחבב אותי, בלשון המעטה.
האם הוא יכול למנוע ממני לצאת למבד"קים ולקצונה לאחר ביצוע האבט"ש וביטול הקה"ס? אני מפחד שאת חוו"ד מפקד לקצונה הוא ימלא בצורה גרועה שתפסול אותי... רק כי הוא רוצה להשאיר אותי בבסיס מכיוון שאני יחיד בתפקיד הזה ביחידה. גם המפקד הקודם שלי העריך אותי מאוד ונתן לי חוו"ד טובה שתעזור לי לבטל את הקה"ס, וגם המפקד של המפקד שלי, שהוא סא"ל, מעריך אותי מאוד, מה שהמפקד שלי הנוכחי לא. האם הוא יכול להוות לי בעיה ביציאה לקצונה? כאמור בחוו"ד לקצונה ובכל הנוגע לנושא?
סליחה על ה"חפירה" ושיהיה המשך יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י FamilyGuy בתאריך 07-01-2012 בשעה 16:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר