לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2011, 19:09
  IntelligenceAgent IntelligenceAgent אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.04
היי, אני רוצה לשאול שאלה

מה קורה ?

טוב יש לי שאלה קטנה, יותר נכון סתם רוצה לדעת מה בנות היו חושבות בסיטואציה כזאת

יש לי ידידה, די טובה, שבזמן האחרון התקרבנו ובד בבד ממש נדלקתי עליה
בזמן האחרון אנחנו ממש מפלרטטים אחד עם השני ויש ממש מתח מיני (ככה אני מרגיש לפחות), אבל אני עדיין לא חושב שהיא רוצה אותי (ע"פי מה שהיא אומרת, ושהיא מדברת איתי על בנים אחרים)

קיצר, אתמול ישבנו במיטה ודיברנו, ואז אמרתי שאני קצת עייף ושנלך לישון טיפה, אז היא שכבה לידי, וישנו בכפיות (שהיא לצידי ואני מחבק אותה). עכשיו היא הייתה ממש צמודה אלי, ואיך להגיד את זה בעדינות...דברים התקשחו. עכשיו זה היה בדיוק על התחת שלה, ככה שאין מצב שהיא לא הרגישה את זה, ולא היה לי נעים לזוז כי אז זה אומר שאני מודע למצב, אז פשוט נשארתי ככה (ואחרי כמה דקות זה נרגע...) בכל זאת היה לי ממש כיף לחבק אותה וחצי שעה עברה בערך תוך דקה וחצי (לא נרדמתי)

מן הסתם שהיא לא אמרה על זה כלום, השאלה היא...בתור בת באותה סיטואציה, מה היה עובר לכן בראש ?
יש לציין, שאנחנו בני 20
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2011, 19:43
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "כן בטוח היא פשוט התביישה...חח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי IntelligenceAgent
כן בטוח היא פשוט התביישה...חח אבל לא יודע אני הייתי מצפה ממנה שפשוט תזוז טיפה (כי אני צמוד לקיר), אבל היא פשוט נשארה שם זה מה שהיה מוזר

תשמע, לפעמים אנשים לא זזים במצב כזה כיוון שאם היא תזוז היא תודה בזה שהיא מרגישה את זה... מצד שני יכול להיות שהיה לה נעים להרגיש את זה - כי בסך הכל מה זה אומר? שתי מחמאות במכה אחת - גם שאתה נמשך אליה וגם שאתה מכבד אותה מספיק בשביל שתהיה מסוגל לשכב איתה ככה ולא לעשות שום דבר "לא מכובד".

ציטוט:
במקור נכתב על ידי IntelligenceAgent
העניין שאני פחדן...אין לי שום בעיה בלתפוס קו באיוש, אבל שזה מגיע ללהגיד לבחורה שאתה רוצה אותה, פחד אלוהים...משהו בי דפוק אין ספק

בוא וארגיע אותך, ראשית דבר. אתה לא פחדן ולא דפוק. אתה בנאדם. יש המון גברים שהם גברים אמיצים, כריזמטיים ומלאי אישיות שבקטע הזה איכשהו נאלמים דום. אישית, הכרתי בחור שהיה קפטן קבוצת הכדורסל של הביצפר התיכון שלו, הייתה לו מלגה מוכנה לקולג' על סמך יכולת הכדורסל שלו... בחור שכל הבנות בביצפר חלמו עליו... וכשהיה מעוניין בבחורה, הסמיק כמו סלק, איבד את לשונו ולא ידע מה לעשות (ובצר לו פנה אליי שאעביר לה הודעה, דבר שבתור מבוגר אחראי, שמחתי לעשות). אז אתה לא פחדן ולא דפוק. ברכותיי, אתה אנושי

שנית, מה שעושים במקרה כזה (ואני מדבר מניסיון אישי, עם בנות גם אני יודע לגמגם ) זה מה שעושים כשאתה עומד מול קפיצת באנג'י.... על הסף שם, קשה מאוד לעשות את הצעד הסופי וליפול... אז מה עושים? לוקחים נשימה עמוקה, אומרים "על החיים ועל המוות", רצים וקופצים... אחרי זה קשה לך לזכור למה פחדת כל כך
תעמוד מול המראה ותתרגל את המשפט המכריע במשך עשר דקות עד חצי שעה. אני יודע, נשמע טיפשי, אבל בדיוק כמו באימונים בצבא, מה שזה עושה זה שבשעת הקרב האמיתית, כשאתה בלחץ, אתה מגיב בלי לחשוב כמו שאומנת. תסתכל לעצמך במראה ותחזור על המשפט פעם ועוד פעם ועוד פעם... ואז, כשתשב מולה ותסתכל עליה, ותרגיש את הפחד המכווץ מעיים הזה, את כל ה"מה-יקרה-אם" שעולים להם כמו מחסומים... האימונים יעזרו לך ואתה תחזור על המשפט הזה כמו גבר, הפה שלך יתייבש ומהר מאוד תהיה לך התשובה ביד - ואם אני קולט אותה נכון, אני חושב שזו תהיה תשובה שתגרום לך לחייך ולהיאנח אנחת רווחה...

ישן 30-12-2011, 20:30
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "היי, אני רוצה לשאול שאלה"

מה היא אומרת שגורם לך לחשוב שהיא לא בקטע?
לגבי השיחות על גברים אחרים, יש נשים שמדברות על זכרים כדי לגרום לך לקנא ולהתחיל להזיז את התחת. זה לא בהכרח אומר שהיא לא רוצה אותך.

בסה"כ זה מאוד תלוי, ועד כה, ממה שסיפרת לנו בכל אופן, היא לא עשתה משהו שיכול להתפרש כחד משמעי.
אני חושבת שאם באמת הייתי רוצה מישהו, אז במצב כזה (כשברור מעל כל צל של ספק שהבחור נמשך אלי) פשוט הייתי מסתובבת לאחור ומתחילה לנשק אותו או יוזמת שיחה כזאת שהייתה גורמת לו להישבר ולהגיד לי כבר את מה שיש לו להגיד. לא בהכרח הייתי מעירה על ה"עוררות" שלו, אבל קשה לי לדמיין מצב שבסופו של דבר היינו קמים וממשיכים הלאה כאילו כלום לא קרה. להתקדם צעד קדימה ואז לחזור כמה צעדים אחורה זה פשוט מבאס, במיוחד כשאתה מרגיש כ"כ קרוב למטרה. אבל אני זאת לא בהכרח דוגמה. לי אין בעיה לעשות צעד, אבל יש נשים שלא תראה אותן יוזמות בכלל, לא משנה כמה המצב מתסכל אותן.

מצד שני, אם אני לא לגמרי רוצה את הבחור, ולמרות שאני נהנת מהפלרטוטים אני רוצה אותו כידיד ולא מעבר, זה היה הכי מתאים לי בעולם פשוט להתעלם מזה בנונשלאנטיות גם אם זה היה עומד לי תרתי משמע מול העיניים. אין מה לעשות, לדעת שהוא בקטע שלך למרות שאת רחוקה מאוד מלהיות בקטע שלו, זה פשוט מביך, אז לפעמים פשוט עדיף להתעלם מזה.

אמרת שהיא לא הגיבה על המאורע הזה, אבל איך התקשורת בניכם הייתה אחרי זה? היא יזמה שיחות? הייתה לך הרגשה שהיא נהנת בחברתך? היא הפנתה לך הרבה תשומת לב?

אם חלה התרחקות מסויימת ממה שהיה קודם זה כנראה כי היא לא בקטע ולא נעים לה להגיד לך את זה.
אם המצב נשאר אותו הדבר או השתפר, הניחוש שלי הוא שהיא בקטע ופשוט תיקח ותנשק אותה כבר! ><

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 30-12-2011 בשעה 20:33.
ישן 30-12-2011, 21:23
  IntelligenceAgent IntelligenceAgent אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מה היא אומרת שגורם לך לחשוב..."

טוב הייתה התפתחות...
מצחיק שזה קרה ממש טיפה אחרי שרשמתי את הפוסט...
דיברנו מקודם, החזקנו ידיים (רגיל אצלנו לאחרונה), ואז היא אמרה שהיא רוצה לשאול משהו אבל לא יודעת איך לשאול
אז אמרתי לה שפשוט תשאל...וברגע הזה הרגשתי את הלב דופק חזק
***פה הזמן להגיד, שלפני כמה ימים דיברנו ב SMSים, וובאיזשהו שלב אמרתי לה חיים שלי, היא שאלה 'מתי נהייתי כזאת' ורשמתי לה לאחרונה, ואז היא רשמה לי 'שלא תתאהב בי' אבל עם סמיילי
ולא ידעתי מה לענות.....רשמתי לה אל תדאגי עם סמיילי מחייך...:/ כן יצאתי מעפן)***
ואז היא שאלה אותי על השיחה הזאת, ואמרה שהיא לא רוצה שאני אפגע
פה הבנתי שזהו...היא קלטה שאני בעניין, והיא לא
עטיתי את ה POKER FACE שלי ואמרתי לה שאני מאוד אוהב אותה בתור ידידה והיא מתוקה אבל אין מה לדאוג כי אני לא מרגיש משהו מעבר (מה הטעם להגיד את האמת בסיטואציה הזאת?)
ואחרי זה המשכנו כרגיל לגמרי, כאילו כלום לא קרה, ואחרי איזה 10 דקות הלכתי...
ישן 02-01-2012, 22:01
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ההחלטה בידך (במידה ולא שמת לב ;-))
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "היי, אני רוצה לשאול שאלה"

כשקראתי את ההודעה הראשונה שלך בייחוד את הקטע שהיא מספרת לך על בחורים אחרים זה היה נשמע לי שהיא רואה בך ידיד טוב ולעבור מידיד טוב לחבר זה לרוב לא קורה (אלא אם דברים השתנו מהזמנים שלי (אוי זה נשמע לא טוב חחח)) ואחרי שדיברתם והיא הבהירה לך שבאמת אתם לא תהיו יותר מידידים טובים מה שאני חושב שיעזור לך זה להבין שממנה לא תצא חברות ואתה בגיל של להכיר מישהי שכבר יכולה להיות רצינית לכל החיים מצד אחד ומצד שני זה הזמן להתנסות כמה שיותר ולהנות מהחיים
ולכן אל תיפול למלכודת של להיות איתה ולרמות את עצמך שאתה איתה זה כמו להיות עם חברה כי ההרגשה היא מאוד כיפית רק שאתה בסוף הולך לישון לבד ומתישהו היא תכיר מישהו רציני ואז תקבל סטירה מעוררת . נסה להכיר כמה שיותר בנות ואולי לקבל ממנה עצות של מה כדאי לעשות ולא לעשות

לגבי שאתה מפחד לדבר עם בנות וכו אתה ממש לא לבד ואם תרצה אשמח לייעץ לך
בהצלחה :-)

נ.ב.
תזכור שהכינוי שלך הוא סוכן חכם אז קדימה להצדיק את הכינוי ;-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר