לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2011, 11:11
  eyal6572 eyal6572 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.11
אתרי הכרויות - מה כדאי? חשוב לקרוא

שלום....

לאחרונה חשבתי להרשם לאתר הכרויות וניסיתי לעשות השוואה, איזה אתר הכרויות הכי שווה. ראיתי שבג'יי דייט יש הכי הרבה משתמשים. אבל כשבאתי להרשם ולשלם בגין המנוי הבנתי שיש לג'יי דייט חוק חדש בתקנון, מי שנרשם לאחר אוקטובר יכול לשלוח הודעות רק למנויים משלמים, ומי שנרשם לפני אוקטובר יכול לשלוח לכולם, כלומר, היום פחות שווה להרשם לג'יי דייט כי אם אני אשלם מנוי, ואשלח הודעות לאנשים שהם לא מנויים, אז הם לא יוכלו לקרוא את ההודעה ואני לא אדע שהם לא יכולים לקרוא את ההודעה, בקיצור, אני יכול לשלוח הודעות לאוויר מהיום עד מחר אפילו שאני משלם בגין המנוי. והרי ידוע שכל הבנות היפות/איכותיות שיש באתר, לא משלמות בגין המנוי. אני לא הכרתי עד היום בחורה אחת שנראת טוב ומשלמת לאתר הכרויות, כל עוד שזה בחינם, זה סבבה להיות מבחינתן..

הינה גם כתבה שראיתי בנושא:
http://israblog.nana10.co.il/blogre...ogcode=12940713

אז מה כדאי לעשות? לאן להרשם?

נערך לאחרונה ע"י eyal6572 בתאריך 31-12-2011 בשעה 11:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2011, 14:31
  eyal6572 eyal6572 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.11
אני חושב שאתה טועה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "בנות יפות ואיכותיות לא תמצא באתרי היכרויות"

דבר ראשון, בנות יפות ואיכותיות יש באתרי אינטרנט, לא כל בחורה מוכנה לחלק את הטלפון שלה בברים ומועדונים. אבל משום מה (אל תשאל אותי למה) לבנות כאלה נראה בסדר להירשם לאתר הכרויות ולהכיר שם אך אם מדובר בתשלום, זה נראה להן כבר פתטי, וזה לא אומר שהן לא רציניות, מה אתה אומר בעצם? שבנות יפות באתרי הכרויות מחפשות רק סטוצים? או שרק להיכנס כל יום ולהרגיש טוב עם עצמן ששולחים להן הודעות וסתם לבזבז את הזמן.
דבר נוסף, האתר עושה שום סימון מי מנוי משלם ומי לא, ויותר מזה, נותנים הגבלה למספר הודעות שאפשר לשלוח ביום, כך שאתה יכול לשלוח את כל ההודעות לבנות שלא מנויות, שום דבר לא ישלח בפועל, וסתם בזבזת את הזמן, וסתם שילמת על מנוי מאות שקלים.
ולגבי איך אתה מעדיף להכיר, זו העדפה שלך, לא כולם מרגישים בנוח לצאת לפאבים ולגשת לכל בחורה שנראת להם. אני חושב שבשנת 2011 יש יותר שמכירים דרך אתרי אינטרנט מאשר בפאבים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר