לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2011, 20:32
  shovava shovava אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
בעייה קשה מאוד

תכננתי לטוס עם חברה לתאילנד בחודש במרץ, הכל היה טוב ויפה עד לפני שבועיים שטלפנתי להרשמה של מסלול לימודים שרציתי ואמרו לי שהתנאי קבלה יעלו ועדיין לא יודעים מה התנאים ידעו רק בפברואר(חשוב לציין שהנתונים היו בול מה שהיה צריך ואם זה יעלה אני אבודה). מאז נלחצתי והבנתי שאולי אני אצטרך פסיכומטרי חוזר כי הפסיכומטרי הראשון היה ממש על הפנים אפילו לא הגעתי ל--500 היה לי נורא קשה. חשוב לציין שלא היה צריך פסיכומטרי למקצוע...אחרי כמה זמן הבנתי שאני ממש רוצה מקצוע אחר שהפסיכומטרי שלו ממש ממש גבוה ואני לא יודעת מה לעשות...עכשיו כבר דחיתי את ההרשמה ללימודים בגלל הטיול שזאת הייתה טעות גדולה שעשיתי ואני מצטערת עליה ומצד שני חברה שלי דחתה תוכניות בשביל לטוס איתי. אני לא מתכוונת לדחות בעוד שנה את הלימודים כי כבר מאוחר מידי ומצד שני ממש לא נעים לי מחברה שלי כי אמרתי לה שאני לא אוכל לטוס במרץ כי אני רוצה להירשם לפסיכו....דפקתי אותה והיא התחילה לבכות לי למרות שהיא מבינה אותי אבל עדיין אני מרגישה ממש רע עם מה שעשיתי....
מצד אחר אני צריכה להירשם לפסיכומטרי והכי קרוב זה לחודש אפריל שהקורס מתחיל בינואר....אני כבר אובדת עצות..מצד אחד אני אומרת כמה כבר אני אשפר את הפסיכומטרי ומצד שני אני ממש חייבת לשפר אותו....די התייאשתי מעצמי כבר,החיים קשים לא יודעת מה לעשות מבולבלת.

אשמח אם תייעצו לי זה מאוד יעזור
תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2011, 21:12
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "בעייה קשה מאוד"

אני חושבת שקודם כל תסעי לטייל. אני לא כ"כ מכירה אותך, ולא יודעת בכמה דחית את הלימודים. עם זאת, אני בטוחה שגם אם תדחי שוב את הלימודים בשנה, זה לא יהיה בזבוז זמן. בנתיים תוכלי:
א. לטוס ולהנות עם חברה שלך. החיים קצרים, נצלי אותם.
ב. לשפר פסיכו', בגרויות ומה שלא צריך כדי להתקבל למה שאת רוצה (וללא לחץ, כי יהיה לך מלא זמן בשביל זה).
ג. לעבוד קצת ולהרוויח כסף, תמיד טוב..

לא רודפים אחרייך. גם אם את רוצה להיות רופאה/ פסיכולוגית או להתגייס שוב לצה"ל ולהיות טייסת, השנתיים (סתם מנחשת) שדחית את הלימודים יהיו מורגשות אמנם, אבל זה לא משהו היסטרי שיעוות לך את אורח החיים שלך.

החיים מלאים בקשיים, ואני מקווה שזה סוג הקושי היחיד שתאלצי להתמודד איתו

ישן 29-12-2011, 23:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "בעייה קשה מאוד"

אני אהיה מעט פחות החלטי מן המנהלים (אבל רק מעט פחות):

ראשית כל אני מתבסס על כך שזכורני שאת בת 21, אנא תקני אותי אם אני טועה.

השאלה הגדולה היא כמה תצטרכי ללמוד כדי להגיע למקצוע שלך. אם יש לך בראש מקצוע שדורש 6 שנים וסטאז' של שנה (כמו רפואה), ותרי על תאילנד. הזמן קצר והמלאכה מורבה.

מצד שני, אם את הולכת על מקצוע שדורש תואר ראשון סטנדרטי - 4 שנים - אז אל תוותרי על תאילנד. הפסיכומטרי יהיה כאן גם כשתחזרי. האוניברסיטאות עשויות מבניינים כבדים ולכן אינן הולכות לשום מקום, אם תשווי בין הסילבוס של מרבית הקורסים היום למקביליהם לפני 20 שנה, סביר להניח שלא כל כך הרבה השתנה. סביר להניח גם שתלמידי אותם הקורסים מלפני 20 שנה למדו עם אותו מרצה שמלמד אותם היום... הם יהיו שם גם מחר וגם בעוד סמסטר, שניים או שלושה. אם תסיימי את התואר בגיל 25 או 26 - לא הבדל גדול.

ועוד נקודה למחשבה - בארה"ב מקובל שיש גיל ומקום לכל דבר - קוראים לזה תקופת הקולג'. בגיל שאחרי תיכון (18+ עד 20-22 פחות או יותר) זה הזמן להתנסות, לפרוש כנפיים, לגלות דברים חדשים. בישראל, השירות הצבאי והיחס של החברה דוחים ודוחסים את תקופת הזמן הזו לשנה עד שנתיים שלאחר הצבא. אם אין איזושהי דחיפות של ממש, אני מציע שתפרשי כנפים. סעי לתאילנד, גלי עולם, תהני (ותשמרי על עצמך).... חבל לפספס את התקופה הזו להיות רציניים ומבוגרים ואחראיים תמיד אפשר אחר כך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר