לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2011, 20:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dullu שמתחילה ב "נשיקת סילבסטר"

תשמע: דבר ראשון, תדע לך שנשיקת חצות היא אחת הנשיקות הכי קלות בעולם. כולם, אבל כולם, רוצים לנשק מישהו בחצות הלילה של השנה החדשה ולכן מישהי שאולי לא הייתה נעתרת ביום רגיל תרגיש פתוחה יותר ומוכנה הלילה בחצות.

שלוש עיצות לי אליך:

1 - אם אתה מרגיש מספיק בטוח בקשר שלך איתה, קח את הידיים שלה בשלך, תסתכל לה בעיניים ונסה את הגישה הישירה, "את יודעת... אני רוצה לנשק אותך בחצות". ישיר, פשוט וקל.

2 - אם לא, אתה יכול לנסות את הנשיקה הספונטנית - בחצות כולם יספרו לאחור... כשנגמרת הספירה לאחור, קח את היד שלה בשלך ונסה לנשק אותה. לפעמים הפתעה ספונטנית כזו עובדת הכי טוב.

3 - אין איזושהי דרך מיוחדת לנשק בפעם הראשונה. אין ספר הדרכה, אין tutorial, אי אפשר לטעון משחק שמור ולנסות עוד פעם - אבל למרבה המזל שלך ושל כולנו, אנחנו באופן טבעי, עמוק בגנים, יודעים איך לעשות את זה. תסתכל לה בעיניים (תמיד טוב), תתקרב לאט (כדי שלא לדפוק ראש בראש - שזה מה זה הורג את הרומנטיקה, מניסיון ), תתקרב קרוב קרוב אבל בלי לגעת - ותן לה לעשות את הצעד האחרון. אם היא רוצה, היא תעשה את זה...
והעצה הכי טובה שאני יוכל לתת לך - עדיף שהשפתיים יהיו יבשות מדי מאשר שיהיו לחות מדי. אם מתייבשות לך השפתיים אל תרטיב אותן עם הלשון...

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר