לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2011, 21:34
  odedsol2 odedsol2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.07
המיסטיקנים הצינים...

שלום רב לכולם!

אני תלמיד כיתה י"ב, עוד שנייה בן 18, והגעתי לאיזושהי בעיה שרציתי ממש לשתף אותה עם עוד אנשים - חוות דעת, עצות, וכד'...

אז ככה, קבוצת החברים שלי מונה כ8 אנשים והתלכדנו בערך מאמצע החטיבה. עם הכניסה לתיכון התחלנו להיות צינים. בהתחלה (כיתה י') זה היה רק בהומור וזה היה כיף, אני עדיין נהנה מזה. אבל בסוף י"א זה כבר נהיה לא רק ז'אנר בדיחות דומיננטי, אלא גם שפה מנוכרת כזו, שאתה לא באמת יודע למה בן-האדם שעומד מולך מתכוון, ויותר גרוע - התחלנו להתנהג בצורה צינית. כלומר כל אחד פועל ומגיב בצורה שתועיל לו, אין התחשבות ואין כנות.
אני באמת לא חושב שאנחנו צריכים להתחבק אחד עם השני כל שניה או להגזים עם פרצי חברות מטורפת, אבל המצב ממש נמאס.

תפאדלו - תנו בתגובות. ובחייאת, תהיו רציניים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2011, 22:45
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי odedsol2 שמתחילה ב "המיסטיקנים הצינים..."

מה אגיד לך, נראה שנפלתם לבור די רציני. הציניות עבור האינטראקציה החברתית היא כמו רוטב טבסקו - היא "מוסיפה פלפל לארוחה". רק מה, טבסקו (וציניות) זה תבלין ואי אפשר לאכול טבסקו נקי (תאמינו לי, ניסיתי, זה כאב). זה נראה, לפי איך שאתה מתאר את זה, שיש פה מלכוד 22 כיוון שהדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה להציל את החברות הזו היא לדבר איתם על זה... ואם הם יגיבו בציניות על הניסיון להוריד במינון של הציניות אז יש סבירות נמוכה מאוד שזה יצליח.

לא אייפה את הדברים - המצב נראה לי די חמור והסיכוי להציל את החבורה שלכם מהתפרקות לא מזהיר. נסה לדבר עם אנשים אחד על אחד - הסיכוי שתצליח להעביר את המסר גדול יותר מאשר מול קבוצה מגובשת.

מצטער שאין לי הרבה נחמה להציע, מעבר לזה שעוד שנה אתם בצבא ואז דברים ישתנו כיוון שהריחוק הפיזי ישבור את מה שנועד להישבר וההיכרות עם אנשים חדשים תתחיל חברויות חדשות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר