לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2012, 08:25
  zulu36 zulu36 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.02
שאלה מכשיר חדש עם בעיות

שלום לכולם !
קניתי סופסוף סלולרי חדש את הגלקסי S2.בשבוע הראשון היה הכל בסדר.המכשיר תפקד ללא דופי.אבל אחרי כשבוע וחצי התחיל לעשות בעיות: לאחר טעינה של המכשיר אחרי שכבל הטעינה היה יוצא ממנו לאחר כמה דקות המכשיר היה מראה שהוא נטען מעצמו (בלי כבל בתוכו ...) וזה היה קופץ ומעצבן מאוד.כל הזמן חיווי הטעינה היה נדלק לבדו ומשמיע צפצופים.חוץ מזה לאחר כיבוי של המכשיר הוא היה נדלק מעצמו.הוצאתי את הסוללה מתוכו וחשבתי שזה יעזור. נתתי לו לנוח כמה דקות ושוב החזרתי את הסוללה.ושוב הוא נדלק מעצמו.
נתתי לו ככה כמה ימים כדי לוודא שבאמת יש תקלה וזה לא משהו שיחלוף אחרי יום-יומיים.התקלה לא חלפה. אותו דבר נדלק מעצמו ונטען מעצמו.
התקשרתי לחנות ממנו קניתי אותו והודעתי לו.הוא ביקש שאשלח אותו אליו לבדיקה.כך עשיתי:שלחתי לו את המכשיר וכשהמכשיר הגיע אליו הוא מיד התקשר ומסר לי שיש קורוזיה בחיבורי הטעינה שלו (בתוך ה-USB).המכשיר לא התקרב למקור לחות כשהוא היה אצלי...
הוא הודיע לי שאין אחריות על קורוזיה וחלודה.אמרתי לו : "המכשיר בקושי שבוע וחצי אצלי ! אין מצב שיקבל קורוזיה ממני! הוא היה כל הזמן או אצלי בכיס או על הארונית בחדר שינה שלי.אף אחד לא נגע בו חוץ ממני."
יש מצב שהקורוזיה הגיעה עם המכשיר ?? כי מי שפתח אותו ראשון זה המוכר.הוא הדביק לי מגן מסך...וחוץ מזה מה זה קשור לזה שהוא נדלק מעצמו ??
אולי בכלל זה מכשיר מחודש ולא חדש ??? איך אני יכול לבדוק את זה?
מה עושים?? מישהו חווה חוויה כזו עם מכשיר חדש ??
עלה לי הרבה כסף וסה"כ רציתי להנות ממכשיר חדש וטוב. אשמח לתגובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר