לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2012, 11:22
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי יונה100 שמתחילה ב "באמת הגיע הזמן"

התחקיר הדמגוגי הזה הוא סתמי לחלוטין אם אתה באמת מתעמק במספרים.
הם לא מציינים שם שהשכר ה"מנופח" הוא ככל הנראה שנתי ולא חודשי (אם היה חודשי אז העמותה הייתה בגירעון רק משכר חמשת הבכירים, עוד לפני שכירות ופעילויות). וכעלות שכר שנתית מדובר במשכורות של בערך עשרת אלפים ש"ח לחודש. לא חגיגות מוגזמות מדי עבור מנהלים אדמיניסטרטיביים של עמותה שמגלגלת עשרה מליון ש"ח לשנה.

מלבד כל זאת, אני קצת חולק על כל אלו שמבקרים את פעילות העמותה. מרמזים שאפשר לקלוט בין השורות (כולל בראיון עם אייל בן-ראובן הבוקר ברדיו) אפשר להבין שאולי לא מדובר ב"פרונט" לגופי ביון אבל כן מדובר בגוף שנתמך על ידי ממשלת ישראל במטרה להוות נקודת קשר למקורות שחוששים ליצור קשר עם השב"כ או המוסד מזרי האימה.
לפי בן ראובן, הם קיבלו כמות אדירה של מידעים שהועברו ישירות לגופי המודיעין שאמונים על תעלומת הנעדרים. אני בכלל לא אתפלא אם גופי המודיעין עצמם מוציאים תקציבים גבוהים לא פחות לפעילויות האלו, וגם הם לצערנו עדיין לא הביאו את ידיעת הזהב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2012, 15:23
  משתמשת נקבה יונה100 יונה100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
המידע שיש לי על העמותה הזו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "התחקיר הדמגוגי הזה הוא סתמי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ISHPUZ

מלבד כל זאת, אני קצת חולק על כל אלו שמבקרים את פעילות העמותה. מרמזים שאפשר לקלוט בין השורות

לא נופל מהמידע שהם אספו במהלך כל השנים הללו על הנעדרים. להיפך.
שמעתי מאחד "הלקוחות המאוכזבים שלהם" על משרדי הפאר שלהם. ראיתי (למרבה האירוניה, בעיקר באזור דאלית אל כרמל ), כעשרה שלטי ענק עם תמונתו של מג'די חלבי. ראיתי את תזזית הכתיבה באתר האינטרנט שלהם, רק מהרגע שהתחילו לעלות תהיות על נחיצות העמותה. שמעתי מפיו של אייל בן-ראובן, שבכלל לא היה לו מושג שקיימת עמותה של שבויים לשעבר ולפיכך כשערכו כנס בנושא שלהם ועליהם, גם לא הוזמן לדבר איש מטעמם. קראתי על עוגמת הנפש של המשפחות מפברוקי צילומים ישנים, כדי ליצור מראית עין של "התקדמות ועשייה", http://www.inn.co.il/News/News.aspx/216316
ועוד ועוד ועוד...
טוב שסוגרים והיה עדיף מאד שעה אחת קודם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר