לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2012, 15:28
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אם אין כמו המקור אני בטוח..."

רק שמרוב גמישות, אתה צריך לבצע פלאש, להתקין רום אחר, ובכלליות לשנות / לעדכן רום כל שני וחמישי רק בכדי שהמכשיר הספציפי שאצלך יעבוד כמו שצריך - בגלל ה"גמישות" של האנדרואיד.

כשהחלטתי להחליף לאייפון, הגעתי למסקנה שקוד פתוח זה מעולה וזה סבבה ומה לא. אבל אני רוצה מכשיר שעובד, מבלי לצרוב עליו גרסא חדשה כל פעם.
אז כן, קצת מבאס אותי שאני לא יכול להגדיר מסך בית כמו בגלקסי (עם ווידג'טים וכאלה), אבל בסופו של יום, בכל הפרמטרים החשובים (לי) האייפון מנצח את האנדרואיד (וזה לא שנשארתי עם הרום המקורי של אורנג', כן?). משחקים עובדים בצורה חלקה יותר; אפליקציות נטענות בשניה; אין צורך להמתין בזמן שהמכשיר "סורק מדיה" ומה לא. אולי הגרסאות הקודמות של האייפון היו 'מוזרות' (ואפילו: מטופשות) בהיבט של נעילת מערכת (באמת, בלי בלוטות'?!) אבל העובדה היא שכרגע 4 ו-4S הם מכשירים מעולים.

אם גוגל רוצים ממש ליצור מכשיר שיהיה iphone killer של ממש הם צריכים לעשות שני דברים:
1) להפסיק ולנסות להגדיר מוצרים כ-iphone killer, שהרי מעצם ההשוואה זה אומר שהם תופסים את האייפון כמוצר המתעלה על שלהם.
2) לחבור לחברה כלשהי, וליצור 'מכשיר דגל', אשר יזכה לגרסא של אנדרואיד התפורה ממש עבורו, שתזכה לעדכונים בצורה קבועה (משהו שסמסונג, אגב, די נכשלו בו).
כרגע שני התנאים האלו לא מתקיימים, וחבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2012, 21:30
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "רק שמרוב גמישות, אתה צריך..."

אתה לא צריך לבצע שינויים על מנת שהוא יעבוד, זה פשוט עוד משחק
בעבר ניסיתי ושיחקתי ברומים, כרגע אני עם אותו רום כבר כמעט חצי שנה כי נמאס לי לשחק

לגבי העבודה החלקה של התוכנות, שיחקתי עם מכשירי איפון (4 לא 4S) ולא ראיתי הבדל, אני מכיר כאלו שטוענים שאנדרואיד יותר מהיר וכאלו שטוענים שאיפון יותר מהיר
לגבי ה"סורק מדיה", אתה מדבר על האיקון שעולה כאשר מחברים מחדש את כרטיס הזיכרון? זה אחד הנפלאות שמתרחשות כי יש כרטיס זיכרון זה לא עונג גדול אבל זה באמת מפריע?

ב 4 ו 4S הנעילות של אפל עדיין קיימות, ה BT לא מאפשר להעביר קבצים, אתה לא יכול להתקין איזו תוכנה שאתה רוצה, אתה חייב את ituns בשביל להעביר קבצים ועוד שטויות

רק התקשורת קוראת למכשירים iphone killer, אולי זה רק אני אבל לא ראיתי חברה שמצהירה שהמוצר שלה הוא iphone killer אלא סיקורים שאומרים על מכשיר שהוא iphone killer
וסדרת הנקסוס מקבלת עדכונים שוטפים מגוגל, לסמסונג היה את ה nexus s שקיבל ועדיין מקבל עדכונים שוטפים ועכשיו יש להם את ה galaxy nexus (מכשיר ICS ראשון עם שם זוועתי במיוחד)

ישן 11-01-2012, 08:33
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אתה לא צריך לבצע שינויים על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
אתה לא צריך לבצע שינויים על מנת שהוא יעבוד, זה פשוט עוד משחק
בעבר ניסיתי ושיחקתי ברומים, כרגע אני עם אותו רום כבר כמעט חצי שנה כי נמאס לי לשחק

אתה עדיין צריך לשחק עם המכשיר כדי שהוא יעבוד טוב. זה שמצאת רום שעובד לך לא סותר את העובדה הזו.

לגבי העבודה החלקה של התוכנות, שיחקתי עם מכשירי איפון (4 לא 4S) ולא ראיתי הבדל, אני מכיר כאלו שטוענים שאנדרואיד יותר מהיר וכאלו שטוענים שאיפון יותר מהיר

נכון, ובגלל זה רק הגבתי לטענה שלך שאייפון הוא מכשיר חלש.

לגבי ה"סורק מדיה", אתה מדבר על האיקון שעולה כאשר מחברים מחדש את כרטיס הזיכרון? זה אחד הנפלאות שמתרחשות כי יש כרטיס זיכרון זה לא עונג גדול אבל זה באמת מפריע?

כן, זה ממש מפריע. במיוחד כשיש לך בסה"כ עשר אפליקציות על המכשיר וכמה תמונות. המחשב שלי עולה יותר מהר מהגלקסי שהיה לי.

ב 4 ו 4S הנעילות של אפל עדיין קיימות, ה BT לא מאפשר להעביר קבצים, אתה לא יכול להתקין איזו תוכנה שאתה רוצה, אתה חייב את ituns בשביל להעביר קבצים ועוד שטויות

נכון. אי אפשר להתקין מה שרוצים. זה חיסרון, אבל חיסרון שאני מוכן לחיות איתו, בתמורה למכשיר שעובד טוב (יותר טוב מהאנדרואיד שהיה לי, בכ"א).

רק התקשורת קוראת למכשירים iphone killer, אולי זה רק אני אבל לא ראיתי חברה שמצהירה שהמוצר שלה הוא iphone killer אלא סיקורים שאומרים על מכשיר שהוא iphone killer
וסדרת הנקסוס מקבלת עדכונים שוטפים מגוגל, לסמסונג היה את ה nexus s שקיבל ועדיין מקבל עדכונים שוטפים ועכשיו יש להם את ה galaxy nexus (מכשיר ICS ראשון עם שם זוועתי במיוחד)

יפה - הנקסוס מקבל עדכונים שוטפים מגוגל. אבל מה עם מכשירים שהם לא של גוגל? סטייל גלקסי? בכל הזמן שהיה לי אותו, סמסונג לא טרחו להוציא עדכון אחד (אסייג ואומר שלא הופיע עדכון בKies).

ואם בעדכונים אנחנו מתעסקים: כאשר אתה מתקין רום אחר / מתעסק בקרביים של המכשיר, אתה עלול להיתקע עם בריק (קרה לי, לא מצב נעים בכלל) שידרוש ממך להגיע למרכז שירות בשביל תיקון (שכמובן לא מכוסה באחריות) - וגם אז, אף אחד לא מבטיח שיוכלו באמת לתקן את המכשיר. באייפון אתה פשוט עושה ריסטור דרך אייטונס.

ישן 22-01-2012, 00:28
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "[QUOTE=בן אור]אתה לא צריך..."

הרום שמצאתי הוא cyanogen אחד הרומים היותר מפורסמים בעל פורטים לכמעט כל מכשיר אז אין כאן שאלה של לחפש הרבה בשביל אחד טוב, יש הרבה טובים חלקם יותר מהירים חלקם עם יותר אופציות חלקם חסכוניים בסוללה וחלקם קורס ואז יש עליו תלונות שאפשר לראות לפני שמתקינים

הסורק מדיה מופיע כאשר מדליקים מכיבוי, אתה לא אמור לכבות את הטלפון שלך והסמל הזה לא מפריע לעבודה שוטפת, אולי כאשר מדליקים את נגן המוזיקה לא כל השירים יופיעו אבל זה הכל

אני מסכים איתך שלאייפון יש יתרון כשמדובר בעדכונים מהיצרן, אצל אפל התהליך יותר מהיר ואין חוצצים באמצע

לגבי ברייק קיבלתי מספר פעמים אבל הפיתרון הוא די פשוט ודורש דחיפה של רום חדש בלי להפעיל את האנדרואיד המקולקל אלא להחליף אותו דרך הריקברי, זה לא פשוט כמו להתקין.מתוך אנדרואיד אבל עם טיפת ידע טכני זה לא מסובך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר