לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2012, 19:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
שוב פעם? אני מבין שג'ון מקיין לא עומד בסטנדרטים המחמיריםן שלך למועמד רפו' ראוי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אובמה יבחר שוב,כי לא יהיה..."

מעבר לכך, לקבוע עכשיו שאובמה ייבחר שוב (או לא ייבחר שוב), זה רציני כמעט כמו לקבוע שבעוד שבעה חודשים, בשית צהריים, תחנה ליד הבית שלך מכונית בצבע אפור מטאלי - כלומר, זה יכול לקרות, אבל נורא מטופש להמר על כך כבר עכשיו...

המועמדים הרפובליקנים הקיימים, למעט רון פול, עדיפים על אובמה בכל קריטריון אפשרי של ניסיון וביצוע. אחד מביניהם יהיה כנראה המועמד (פול לא ניצח במדינה היחידה שהייתה ריאלית עבורו), ולבטל מראש את סיכויי אותו מועמד, זה אבסורד מוחלט. אובמה הוא בהחלט לא אנדר-דוג כרגע, אבל לקבוע קטגורית שאין סיכוי שיפסיד? המממממממממ
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2012, 19:45
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אם הרפובליקנים לא יתעשתו, יש לאובאמה סיכוי מצוין להיבחר שוב
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שוב פעם? אני מבין שג'ון מקיין לא עומד בסטנדרטים המחמיריםן שלך למועמד רפו' ראוי..."

אני מקווה שהם יחברו ברומני בלי לחזור שוב ושוב על כמה הוא מהווה מועמד פשרה, חסר כריזמה וכו'. בסוף הם גם יבחרו ברומני וגם יעשו עבור הדמוקרטים את העבודה של להמעיט בערכו לחלוטין. ובקטע הזה תומכי רון פול מצטיינים. אי אפשר לפתוח רדיו בארה"ב (בתחנות האיי אם) בלי לשמוע איזה מאזין שמתקשר לומר כמה שרון פול הוא גדול והמועמד הראוי היחיד, ועד כמה האחרים, ובייחוד רומני בלתי ראויים לחלוטין. והמהדרין יוסיפו שעדיף לבחור מועמד ראוי שיפסיד לאובאמה מאשר מועמד לא ראוי (יענו) שינצח את אובאמה. ובכלל, תומכי רון פול מזכירים בהערצתם הטוטאלית והמטומטת את חסידי אובאמה מלפני 4 שנים.
ישן 04-01-2012, 19:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בוחרי רון פול חסרי חשיבות בהקשר הכללי. סקרים מראים שרובם לא מצביעים לרפו' בין כה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם הרפובליקנים לא יתעשתו, יש לאובאמה סיכוי מצוין להיבחר שוב"

אני כרגע מקווה שרומני ייבחר כי הוא נראה כמועמד המוביל בכל הנוגע לסיכויי נצחון (הוא היחיד מהרפו', למעט המועמד הגנרי, הבלתי מנוצח, שמוביל על אובמה, עפ"י הסקרים האחרונים), אבל האמת היא שכל מועמד שייבחר, לדעתי, יכול להמר בבטחון רב על התכנסות סביבו, ברמה כזו או אחרת. רומני אכן בעל סיכויים טובים משל האחרים, אבל לקבוע כבר מעכשיו שאובמה ינצח - זה מאוד מוקדם.
התבוסה בבחירות האמצע הייתה כולה שלו, וגם שם הוא נהנה מתמיכה עצומה לכל אורך הדרך, מצד התקשורת. בהחלט ייתכן שבתוך התהליך שיגמור לו כמה סנאטורים במדינות-צמודות (פלורידה, וירג'יניה, אוהיו, פנסילבניה וכד') - הוא יפסיד מספיק אלקטורים, בשביל לאבד את הנשיאות. כל המדינות הללו, מראות סימנים של האדמה - ובכולן יש בחירות גם לסנאט, שהמכהנים מטעם הדמו', נמצאים בהם במצב לא פשוט.

אובמה יכול להפסיד לכל מועמד. לא הייתי מהר נגדו כרגע - אבל גם בעדו הייתי נזהר מלהמר...
ישן 04-01-2012, 22:19
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בוחרי רון פול חסרי חשיבות בהקשר הכללי. סקרים מראים שרובם לא מצביעים לרפו' בין כה..."

רומני היה יכול להיות מועמד מצויין ויוכל להיות נשיא מצויין. הבעיה של רומני היא המפלגה הרפובליקאית. רומני העביר רפורמת בריאות מוצלחת במסצ׳וסטס, הפסד המושב הדמוקרטי במדינה הליבראלית הזו לא נבע, כפי שהרפובליקאים אוהבים לטעון, מדחיית הרעיון של רפורמת הבריאות אלא בגלל שהתכנית המדינתית במסצ׳וסטס מוצלחת מהתכנית הפדראלית.

הבעיה היא שבגלל הטרוף הרפובליקאי שמתנגד לכל רפורמת בריאות רומני נאלץ לעשות תמרון בלתי אפשרי בין ההצלחה המקומית שלו לבין רצון הפנאטים מימין. התוצאה היתה הטיעון הצולע שמה שמתאים ברמה המדינתית לא מתאים ברמה הפדראלית. אם וכאשר רומני ייבחר האנשים של אובמה הולכים לחגוג עליו, את הפרחים ומכתבי התודה הוא יכול לשלוח מראש לאנשי האגף הימני במפלגת הבית שלו.

ישן 04-01-2012, 22:18
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ג'ון מק'קיין לא היה מועמד..."

ג׳והן מקיין היה מועמד נהדר והוא לא ״ניסה להראות ליברליות״, הוא תמיד היה מהמתונים במפלגה שלו וזו אחת מהסיבות שאני אהבתי אותו כל כך כמועמד. הטעות הגדולה ביותר של מקיין היתה אכן הבחירה בשותפת מרוץ איומה, פיילין לא טיפשה והיתה מושלת לא רעה בכלל אבל לתקופה קצרה מדי והיא פשוט לא היתה בליגה הנכונה.

בסופו של דבר, עם זאת, אני לא חושב שזה שינה הרבה, אובמה היה זוכה כמעט בכל מיקרה. אורי סבור שזה בגלל המשבר הכלכלי, זו דעה לגיטימית וללא ספק המשבר סייע לאובמה אבל לדעתי היה פה צרוף של המון עייפות לא רק מבוש וצ׳ייני אלא גם מהמפלגה הרפובליקאית שיותר מדי מחבריה הסתבכו אז בשטויות והכריזמה של אובמה שעשתה אותו למועמד חזק ביותר.

ישן 04-01-2012, 22:17
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "פרי לא פורש. הודיע בטוויטר שהוא נוסע לדרום קרולינה..."

אני לא יודע אם פרי יפרוש או לא, הסכויים שלו כרגע לחזור כמועמד ראלי לא נראים טובים במיוחד והוא לא בדיוק כוס התה שלי אבל...

הצרות של פרי מדגימות לדעתי את כל מה שרע ופגום בשיטה בה אנחנו בוחרים מנהיגים בדמוקרטיה מודרנית. פרי נפל על שטויות שאומרות לנו אולי שהוא לא דבייטר טלויזיוני מעולה אבל שמספרות לנו אפס על אי יכולתו כביכול להיות נשיא. ה״פיאסקו״ המפורסם בו הוא שכח את אחת משלוש הנקודות שלו הוא דבר שבמערכת המעותת שלנו מחסל מועמד אבל למעשה יכול לקרות לאנשי ביצוע מעולים ומבריקים לגמרי (ועל אותו המשקל, לא יוצלח גמור יכול להיות מבריק לגמרי בשדור טלויזיוני ולא, אני לא רומז לאובמה).

נערך לאחרונה ע"י hamora בתאריך 04-01-2012 בשעה 22:28. סיבה: טעות הקלדה, כתבתי ״הצרות שלי פרי״, צ״ל ״הצרות של פרי״.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר