לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2012, 17:30
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הצעות נישואין"

דיעותיי שלי:

1) האם לדעתכם צריך לעשות זאת בדרך מיוחדת, רומנטית במיוחד, או שמא הדרך הקלאסית מספיק טובה?

1 - לדעתי אין מניעה בלעשות דברים בצורה קצת יותר מרשימה מסתם לכרוע על ברך, אבל, וזה אבל גדול, צריך לזכור שיש דברים שנשמעים נורא רומנטיים ולמעשה הם מתכונים לבעיות. קחו למשל את

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. שהציע נישואין לחברתו על מסך ענק מול כל העולם ואשתו. במצב כזה יש המון לחץ (בגלל שכל העולם רואה) שלא לאכזב ולא לומר "לא" וזה לא הוגן כלפיה. מה אם היא רוצה זמן לחשוב על כך? במילים פשוטות - Not cool. ומכירים את כל אלו שהחביאו טבעת בעוגה במסעדה? הזמנה להיחנקות או (ואני מכיר מקרה כזה) שן שבורה... איזה דפקטי זה שן שבורה, אה? זה מה זה יעשה לה חשק להתחתן, לא כך?
אז כן, אפשר לגוון, אבל לא להיסחף, ורצוי לחשוב טוב איך זה יתקבל אצל בן\בת הזוג.

2) איך אתם מדמיינים בראש את הסצנה המושלמת של הצעת נישואין? - בדיוק כמו שהצעתי לגברת רוג. ישבתי מולה וחייכתי אליה ואמרתי לה, "את יודעת משהו, חשבתי על זה הרבה זמן ואני רוצה לומר לך שבכל פעם שאני מתעורר לידך בבוקר, אני לא יכול שלא לחייך. החלטתי שאני רוצה להמשיך כך עד גיל 95 לפחות, עדיף עד 110. האם תתחתני איתי?"
(התגובה שלה, אחרי עשר שניות של שקט, הייתה: "קיוויתי שתציע" עם חיוך ענק).
נכון, לא שום דבר מפוצץ אבל כשזה רק שנינו אחד מול השנייה זה נתן לה את האפשרות לחשוב על כך בלי לחצים אחרים. אחרי זה הלכנו ביחד והיא בחרה את הטבעת שהיא רצתה ואני קניתי לה... כי דוגרי, הטעם שלי בתכשיטים לא מי יודע כמה ואם הייתי קונה את הטבעת בלעדיה זה היה נגמר באכזבה ושנינו ידענו זאת...

3) האם תספרו למישהו לפני? האם תשמרו בסוד? - טוב, האמת, אני לא יכולתי לשמור בסוד... אז ביקשתי מאימא שלה רשות להציע... כן, תאמינו או לא... (וקיבלתי)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2012, 17:05
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אני לא יודעת מה אני אחשוב כשאהיה יותר קרובה לגיל הזה. אבל נכון לעכשיו, אני לא צריכה שום טקס, שום טבעת. אם אני מבלה עם מישהו כמה שנים טובות, ושנינו יודעים שזה הכיוון... פשוט לקחת כמה מזוודות, להזמין בני משפחה קרובים ולטוס לחו"ל למדינה שמתירה נשואים אזרחיים. רומנטיקה זה לא משהו שמתכננים לדעתי. עלי ורדים, טבעות יקרות בשמפניה ושלטים מזנבות של מטוסים זה לא הקטע שלי. לשמוע "אני אוהב אותך" כשאת עומדת ליד החלון בזמן שיש גשם בחוץ, זה הרבה יותר רומנטי בעיני מכל השטויות האחרות ש"כתובות בספר".

3) האם תספרו למישהו לפני? האם תשמרו בסוד?
לפני מה? לפני היום הגדול של החתונה? ברור... אם אחליט להתחתן אני רוצה שיהיו לצידי אנשים קרובים שאני אוהבת.
אם התכוונת ללפני ההצעה... אני גם ככה לא רואה את עצמי מדברת עם גבר על נישואין לפני שהוא זה שמעלה את זה קודם.... אז אני לא האדם הנכון לשאול P:

ישן 08-01-2012, 02:06
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כנראה היחידי (לפחות עד כה) שאומר את זה מניסיון

אם לעשות את זה צנוע או גרנדיוזי זה מאוד תלוי באנשים לחלק מתאים ולחלק לא
אני למשל עשיתי מזה אפשר לקרוא לזה פרוייקט צבאי , נעזרתי בשני חברים טובים ונפגשנו והכנו מבד לבן באורך 7 מטר על מטר הצעה שהיה כתוב מיכל התנשאי לי? , וביום המיוחל שיצא טו באב יצאתי עם אישתי (חברתי דאז) לבית קפה ובדרך חזרה ליד סינמה סיטי גלילות עצרתי את האוטו בצד בטענה שיש איזה בעיה במנוע ויצאתי החוצה ואז ביקשתי ממנה איזה מפתח ושהיא יצא והגיע לקדמת האוטו נפל מהגשר הולכי רגל השלט המיוחל ואני עמדתי עם הקופסא ובתוכה הטבעת והצעתי לה(מרוב התרגשות לא הצלחתי לפתוח את הקופסא חחח) וחבר נוסף עמד בין השיחים והסריט את כל זה (והקליפ הזה מופיע בסרט חתונה שלנו) אישתי מאוד אהבה את זה למרות שהיא לא מאלו שמתרגשות מאוד וכמובן שהיו קצת פאשלות קטנות אבל סך הכל היה אחלה וכמובן שהכל היה מתואם עם החברים וזה היה מקסים

במקרה שלי התשובה היתה בטוח כן כי דיברנו על זה אבל והיא חיכתה שאני אציע אך לקח לי זמן לארגן את הכל ולעשות את זה כמו שרציתי .
אני חושב שחשוב לוודא קודם לאן הרוח מנשבת ואפשר לדעת אם הצד השני רוצה להתקדם הלאה או לא מבלי להציע רשמית כך שלא יהיו פאשלות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר