לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2012, 19:35
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
ההאקר הסעודי ל-ynet: "זו רק ההתחלה"

"ישראל מבצעת רצח עם ומפרה חוקים בינלאומיים", האשים ההאקר 0xOmar, שבעצמו הפר כמה חוקים כשפרסם פרטי אשראי של עשרות אלפי ישראלים. "אתה לא יכול לדמיין כמה דברים קניתי באמצעות הכרטיסים", התרברב .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4171895,00.html

קצת מוזר לי שהאקר מסעודיה משווה את מדינת ישראל למדינה לא טובה. מדינה שבה אין דמוקרטיה, אסור ליהודים להיכנס אליה. לנשים אסור לנהוג וכורתים לך את היד אם גנבת או משהו בסגנון. מדינה שאם אני לא טועה היא מסווגת אזרחים שאינם סונים או ערבים כסוג ב (אני לא בטוח בזה בכלל אבל אני זוכר שקראתי משהו בנושא פעם). אם זה היה איזה פעיל שמאל שוודי לבן שחי בבועה של חיים ורודים שקטים ולפי דעתו הוא פועל נגד דמוקרטיה רעה הייתי יכול בצורה כלשהי להבין אותו אבל סעודי?, לאיזה ערכים אתה מייחל האקר יקר? להשמיד את כל פעילי האנונימוס הכופרים ? צביעות!

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 05-01-2012 בשעה 19:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2012, 20:41
  cesium cesium אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.11
להפך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ההאקר הסעודי ל-ynet: "זו רק ההתחלה""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose

אם זה היה איזה פעיל שמאל שוודי לבן שחי בבועה של חיים ורודים שקטים ולפי דעתו הוא פועל נגד דמוקרטיה רעה הייתי יכול בצורה כלשהי להבין אותו אבל סעודי?, לאיזה ערכים אתה מייחל האקר יקר? להשמיד את כל פעילי האנונימוס הכופרים ? צביעות!

להפך. הסעודי כנראה שאינו צבוע. אולי למשל, מבחינתו כל הכופרים הם תת-אדם, והוא עקבי בעניין (אם כי טיפש אם הכתוב נכון - לא יהיה קשה לעקוב אחרי ההזמנות, ואולי הדבר היחיד שמנע מעצר זה שהמקום שהוא גר בו אוהד אותו כרגע. מצד שני, אנשים מהסוג הזה עלולים להיות מעורבים בפעילות נגד המשטר שם, אז אולי עדיף מעצר 'מנע'... חה). פעיל השמאל השוודי שלך אילו היה קיים היה צבוע גדול, החל מזה שהוא בהכרח מפעיל סטנדרטים שונה למדינה אחת (ישראל) מול כל המדינות ששוודיה נמצאת בקשרים טובים איתן, ועד לשימוש באמצעים כאלו אחרי נאום שלם על פשעים.

נערך לאחרונה ע"י cesium בתאריך 05-01-2012 בשעה 21:00.
ישן 06-01-2012, 10:52
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי cesium שמתחילה ב "להפך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cesium
להפך. הסעודי כנראה שאינו צבוע. אולי למשל, מבחינתו כל הכופרים הם תת-אדם, והוא עקבי בעניין (אם כי טיפש אם הכתוב נכון - לא יהיה קשה לעקוב אחרי ההזמנות, ואולי הדבר היחיד שמנע מעצר זה שהמקום שהוא גר בו אוהד אותו כרגע. מצד שני, אנשים מהסוג הזה עלולים להיות מעורבים בפעילות נגד המשטר שם, אז אולי עדיף מעצר 'מנע'... חה). פעיל השמאל השוודי שלך אילו היה קיים היה צבוע גדול, החל מזה שהוא בהכרח מפעיל סטנדרטים שונה למדינה אחת (ישראל) מול כל המדינות ששוודיה נמצאת בקשרים טובים איתן, ועד לשימוש באמצעים כאלו אחרי נאום שלם על פשעים.

על מה המעצר? הוא עשה משהו לא בסדר?

ישן 06-01-2012, 16:27
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אין "האקרים ישראלים"
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה כמו שתגיד "צריך בחורה עם..."

אצלנו הם נקראים "מומחי אבטחת מידע"
כלומר, אצלנו - ברגע שמישהו מבין משהו באבטחת מידע (ברמה שניתן להתייחס אליה כ"האקר" מסוג black hat) הוא בד"כ יעשה מזה כסף ויעבוד בתחום. אני כמובן לא מתייחס לילדים מחוצ'קנים זבי-חוטם שמפעילים סקריפטים כלשהם על כל מני אתרים דרך איזו תוכנה שהם הורידו מהאימיול.

בכל אופן, אותם חבר'ה "רציניים" יותר שעושים כסף מהידע שלהם לרוב לא יכנסו להרפתקאות כאלה, כמו לנסות לגנוב כרטיסי אשראי מכל מני מקומות - יש להם יותר מדי מה להפסיד...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר