לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2012, 14:40
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
טיול אחרי צבא..

שלום אנשים , אני חייל משוחרר שמאוד רוצה לעשות טיול של אחרי צבא..
הבעיה שאני לא סגור על כלום - שמעתי על הרבה מאוד מקומות - הודו(משום מה קצת פחות מדבר אלי) , דרום אמריקה , אוסטרליה/ניו זילנד.
על סוגי טיולים - טיול אופנועים , עבודה בחווה (ומשם המשך טיול) .
מבחינת זמן חשבתי על תקופה שבין 3-6 חודשים .
מבחינת תקציב אין לי מושג כמה זה יכול לעלות לי שמעתי שחצי שנה בדרום אמריקה זה משהו כמו 40,000 ש"ח אני אפילו לא יודע אם זה נכון... אם מישהו יכול להסביר ולפרט זה יעזור מאוד.

גוגל נתן לי הרבה אתרים שהם יותר פירסומות לחברות ופחות תשובות , אשמח אם תתנו לי עצות , מקורות לקרוא וללמוד ובכלל כול דבר שיכול לעזור לי , אני לא מבין הרבה בנושא.

תודה ושבוע טוב!!+
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2012, 17:59
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חובש ותיק שמתחילה ב "טיול אחרי צבא.."

אני טיילתי קצת בדרום אמריקה (פרו) ובעיקר במרכז אמריקה (פנמה, קוסטה ריקה, גווטמאלה, טיפונת ניקרגוואה ומקסיקו). ממה שאני ראיתי, וזה גם נכון מאנשים שטיילתי איתם שהיו יותר בדרום אמריקה ממני וביותר מדינות, בדרום אתה מכיר כל הזמן אנשים חדשים. ממש כל הזמן. ומצד שני יוצא לך לכל אורך הדרך לפגוש אנשים שכבר פגשת קודם.. וזה נכון גם לגבי תיירים ממדינות אחרות- אוסטרלים, ניו זילנדים, אירים, בריטים, אמריקאים, אפילו פגשתי פולני. איך זה קורה? אתה ישן בעיקר בהוסטלים שזה חדרים עם מיטות. בד"כ בין 4-10, לפעמים פחות ולפעמים יותר. ויש הוסטלים שבעיקר ישראלים מתנחלים שם ויש הוסטלים שזה בעיקר של אירופאים וכאלה (פשוט כי הישראלים מתקבצים בישראליידות). ושלא יהיה לך ספק- בד"כ ההוסטלים של האירופאים הם יותר מפנקים- מים חמים כל הזמן, אוכל סבבה, הרבה אפשרויות לפעילויות (חדר סרטים, חדר משחקים, חדר מחשבים...) בעוד שבהוסטלים של הישראלים לפעמים קצת פחות משקיעים. אבל זה דקויות שאין טעם להכנס אליהן עכשיו. בנוסף להוסטלים, טרקים שאתה עושה- ובדרום אמריקה תעשה ה-מ-ו-ן טרקים, לטרקים הרציניים יותר אתה בד"כ תצטרך קבוצה. או שאתה מארגן אותה, או שאנשים באים ונרשמים ואתה מצטרף. זורמים... בהרבה מהטרקים הרוב המוחלט הוא ישראלי. ככה תכיר עוד אנשים ואיתם תזרום לטרקים אחרים שבכלל לא ידעת שקיימים.
אני יודע שפרו ובוליביה מאוד זולות. מאוד. בוליביה זה בכלל זנות, אין מה לדבר על זה. כשאתה קונה מעיל עור שתופרים לפי מידותיך בכמה מאוד בודדות שקלים אתה יכול להבין לבד. לגבי שאר המדינות אני לא יודע כי לא הייתי, אבל שוב, ממה שאנשים שטיילתי איתם אמרו לי, 40K נשמע לי מאוד סביר, אם לא תתפזר כל יומיים ותתפנק יותר מדי.
לגבי מרכז אמריקה, גם כאן יש ג'ונגלים ויערות משוגעים והרבה דברים מגניבים לעשות, אבל בתאכלס יש כאן קצת יותר סטאלבט. יותר זוגות בירח דבש, יותר חופים, ים.. חוסר עשייה. מי שאוהב לטייל יטייל. אבל באופן כללי זאת הרוח במרכז אמריקה. דרום אמריקה- טרקים הארד קור, המון הרגשה של "חבר'ה". מרכז- יותר סטאלבט, נינוח ואשכרה לנוח.

הכרתי כמה אוסטרלים שחיכו בלימה, פרו 10 שבועות לאישור לנסוע על אופנוע ברחבי המדינה. שזה חודשיים וחצי, שבגדול זה 30 אחוז מהזמן המקסימלי שאתה מקציב לטיול. לא סגור אם הם חיכו לאישור לקנות אופנוע או לנסוע או גם וגם, אז תבדוק את זה טוב רק מאנשים שעשו את זה, זאת העצה שלי.

בנות, סמים, מסיבות וטירוף יהיה לך בכל מקום. לפגוש אנשים גם יהיה לך בכל מקום. העיקר לזרום, לא להתקבע ולדעת לקחת דברים בקלות כי דברים נוטים להשתבש בטיולים האלה מיליון פעמים

נערך לאחרונה ע"י Spawn בתאריך 14-01-2012 בשעה 18:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר