לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2012, 14:19
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
האם רק אני היחיד ששם לב להכרזת היציאה מעולם התקשורת
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא מובטל - ביום ו' יתפרסם טור שלו בידיעות, שיסביר למה הוא רץ..."

ובו זמנית שם לב לכך שהוא נותן רווח כספי ענק בסוף השבוע הקרוב למי שעדיין הבוס שלו. אם יאיר לפיד היה מצהיר שזה טור שהוא כבר לא יקבל עליו כסף או שזה טור פרידה ניחא. אבל לשתוק בכוונה כדי שכולם יקראו את את הטור שלו בידיעות אחרונות well, אני כבר לא מופתע מכלום. מעניין למה אף אחד בתקשורת לא מצייץ על זה מילה אחת. נכון שהוא לא פוליטיקאי עדיין, לפחות שלי יחימוביץ התפטרה מכל עבודה שהייתה לה בתחום התקשורת ולא חיכתה עוד רגע כדי למנף את עצמה בזכות ערוץ 2 שגם ככה מספיק פרסם אותה.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 11-01-2012 בשעה 14:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2012, 14:31
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נו? ומה רע בלחזק את לפיד?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "חבל, זה רק מחזק את יאיר לפיד.."

זה שעוד כמה מאותגרי זהוי שרלטנות יכנסו לדסוננס קוגניטיבי ויתלבטו בין ציפי לבני לבין יאיד לפיד?

לפיד חזק - זה טוב לכלכלה!
לפיד חזק זה טוב לבטחון!
לפיד ילכד את עם ישראל!
לפיד יסדר עבודה אצל מוזס לכוולם!
לפיד ייצב את המשק, יוריד את האינפלציה ואת הריבית גם יחד, לפיד יורד את האבטלה ויקטין את עומס העבודה, יגדיל את היצוא וייטיב עם היבואנים, יעלה את רמת החיים אבל יחזיר אותנו לימי התום והפשטות, לפיד יבנה תשתיות מבלי לפגוע באיכות הסביבה, יבלום את זרם הפליטים ויחזק את ארגוני זכויות האדם, לפיד ישפר את מזג האויר ויסדר לנו חורף שמשי ונעים עם עליה מירבית במפלס מי התהום, לפיד יוריד שלג בחרמון 8 חודשים בשנה ויוזיל את מחירי הכניסה לאתר [נו טוב, זה לא בטוח עדיין]. לפיד יגרום לכל עמי ערב לאהוב אותנו וגר בן ארי עם טיבי וזהבה עם אבו מאזן תרבץ.

יש לי בטחון בג'ל של לפיד!!
ישן 11-01-2012, 14:30
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
ומן הסתם זה יופיע בטור המצע הפוליטי של יאיר לפי בסוף השבוע הזה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "יאיר לפיד אתה ממזר בן ממזר וסופך יהייה כסוף רבין"

האם כבר הזכרתי לכם שהוא יחשוף הכל בידיעות אחרונות בסוף השבוע הזה? כי אם לא, אני מזכיר לכם שיאיר לפיד לא מדבר על המצע הפוליטי ובכלל על ההחלטה לפרוש מעולם התקשורת עד עכשיו, כי הוא ידבר עליו בשבעה ימים בסוף השבוע בטור שלו בידיעות אחרונות.

טוב סיימתי לכתוב את התגובה שלי. רגע שכחתי.. איפה אני יכול לדעת מה תגובתו של יאיר לפיד על כך שהוא עוזב את עולם התקשורת? בידיעות אחרונות בסוף השבוע במוסף שבעה ימים. כמה הוא שילם כדי לפרסם מודעה פוליטית שמסבירה עליו ועל פועלו? כלום, למה? כי הוא עדיין עובד שם... אהההההההההה. רגע, זה לא קצת נוג.. אה, לא משנה אני אקנה את העיתון ידיעות אחרונות ביום שישי ואקרא את זה ואז אני אחשוב על מה להגיד.

מוגש לציבור כחומר למחשבה...

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 11-01-2012 בשעה 14:37.
ישן 12-01-2012, 08:07
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
סביר להניח שאתה צודק ומדובר אכן בנער טמבל אחד מיני רבים הפזורים בארצנו
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "רוג, לא מתאים לך להיגרר למחוזות ברי חשיש..."

אבל העובדה שבמקום למחוק את תגובת הנער כפי שנטען אודות 'יאיר':"הג'יל, הלשון והמאניירה" כי מחק את הודעות דובר עירית בית שמש - בחר משיחם התורן של מנדטי החסידים התועים לתת לספין לזרום. [אגב אני עדיין לא בטוח אם לפיד הוא המשיח שלהם או שמא מוזס הוא משיחם והג'ל משמש רק כחמור הלבן].

איומים, אלימות מילולית וגסות רוח הם מעשה יומיומי במרשתת העברית ובעיקר בתגוביות במרפשות התקשורת של מוזס. טוקבקים מאיימים נכתבים מדי יום כנגד מתישבי יש"ע וכנגד חרדים, ימניים ושמאלנים, כנגד ח"כים ואפילו פה ושם כנגד רוה"מ מכהן בשם ביבי. לחלקם אפילו התרגלנו ו'מתנחבלים' [=כל יהודי הגר ביש"ע הוא בגדר מחבל מסוכן ודמו מותר כדם מחבל] או 'דרוס כל דוס' הרצחני והמזעזע אפילו הפכו למטבעות לשון שלא חושבים מה נוראה משמעותן. לאחרונה אפילו קיבלו קריאות פייסבוק רצחניות כנגד חילי צה"ל [אמיתיים, לא כתבי 'במחנה'] תעודת כשרות משפטית.

זה שמתעלמים כשגרה מכל ההודעות הללו אודות קבוצות באוכלוסיה ואישים משמעותיים ובוחרים אמירה שולית אודות אדם שולי ודנים בה במקביל בערוצי תקשורת ומעצימים אותה - זה כבר הענין האמיתי ובכך צודק רוג.

אם 'ה-ה-ס-ת-ה' כנגד לפיד היא כמו ההסתה כנגד רבין , ואנשים של ביבי עומדים 'כמו אז' מאחריה - משמע: לפיד הינו ממשיכו של רבין [ששרת כידוע ככתב במחנה, נולד לתוך משפחת שמנת מקושרת, ליקק לשועים כבר משנות ה30 לחייו והיה חסר כל נסיון בעניני חוץ ובטחון] ומכאן כי לפיד הוא יריבו הגדול של המועמד העיקרי.

בשביל ספין כזה משלמים הרבה כסף. תכנון, אסטרטגיה פרסומית, שעות מסך וכו'. אם לא מדובר בכסף - מדובר בתשלום באינטרסים ואני מניח כי הכוונה לתשלום באינטרסים של הציבור בדיוק כפי שטייקוני התקשורת ציפו שאולמרט-לבני יגמלו להם.

כלומר התער של אוקום מגלח לא רע את האפשרות הפשוטה מכל - אבל הק-צ-ף הווו!! כמה קצף שנמרח מסביב!!!

"יש לי ביטחון בג'ל של לפיד'

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 12-01-2012 בשעה 08:13.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר