לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2012, 12:10
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
מבולבל חבריה אני בדילמה רצינית.. להסתפר או לא?

התכוונתי להמשיך לגדל, זה לא שיש לי בעיה עם השיער שלי כרגע אלא להיפך, וזו הבעיה..
אני כרגע עובד בדומינוס ועושה שם באמת כסף טוב עם הטיפים הגבוהים אבל אני חייב עוד עבודה.
קיבלתי השבוע הצעת עבודה - כמאבטח בבית מלון.
ברחובות נפתח בית מלון גדול וברמה גבוהה לפני חודש של רשת לאונרדו הנודעת.
מלון שנועד בעיקרו לאנשי העסקים הרבים בעיר המגיעים לפארק המדע.
הוצע לי לעבוד כמאבטח עם קורס הסמכה לנשק והתחייבות ל9 חודשים. שכר מעל המינמום של 23 לשעה עם שעות נוספות והכי טוב - זו עבודה מועדפת!
עבודה יחסית קלילה ונוחה. אתה עומד בכניסה רוב המשמרת , אין לך יותר מדי עוברים ושבים לבדוק, ועושה סיורים ברדיוס הקרוב למלון ומדי פעם בקומות המלון.

הקאצ' - אני חייב להסתפר. הבעיה היא, שאני לקראת טיול והחלטתי עקב כך לגדל שיער. אני מגדל כבר מזה עשרה חודשים! זה לא הולך ברגל.. אני כבר כל כך רגיל ומחובר לשיער שזה עלול להיות פאקינג שוק בשבילי להסתפר.. ובדיוק עכשיו הוא התחיל לתפוס צורה ממש יפה. אני כבר אחרי משבר האמצע הנודע של מגדלי השיער.
מעבר לכך, אני יהייה חייב להישאר מסופר במשך תשעת החודשים בעבודה והטיול המתוכנן הוא בעוד 10 חודשים. וכך יצא שאני יצא לטיול עם שיער ממש קצר , מה שלא תיכננתי. אם לגדל, זה עכשיו. רק עכשיו. אחרי הטיול ככל הנראה, אין לי כוונה להמשיך עם זה.
מצד שני, אני חוסך לטיול והעבודה המועדפת הזו הינה הזדמנות מצוינת למטרה זו. פאקינג בעיה..
מה הייתם עושים במקומי?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 11-01-2012 בשעה 12:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2012, 22:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה שקל מעל... לא הישג גדול."

לא אמרתי שזה הישג גדול, אמרתי שלהשתמש במושג "על גבול הניצול" הוא מחפיר, שים לב שאמרתי אפשר להגיד שזה לא משתלם.

אבל-
בוא נסתכל על המינמום שנחשב לזמן עבודה מקובל- 8 שעות ביום, 5 ימים בשבוע.
זה תוספת של 160 ש"ח. מבלי לחשב שעות נוספות ובלי בכלל לגעת בעובדה שזאת עבודה מועדפת שעליה הוא צפוי לקבל בונוס של 5,000 ש"ח אאז"נ.

בשביל עבודה שמספקת הכשרה (מינימלית) דורשת רקע מינימלי ביותר אם בכלל ו0 ניסיון זה בהחלט דיל לא רע. יש הרבה מאוד אנשים שעושים אותו דבר בשביל שכר מינימום.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 13-01-2012, 09:07
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=i-pink]חפש עוד..."

אם אתה חושב שאפשר לחיות משכר מינימום, ועוד לחסוך מזה לטיול, OK
אני חושבת שזה פשוט שכר מגוחך ולנפנף בשכר המינימום כמשהו שאמור להצדיק את זה, זה עלבון למעסיקים ולמועסקים שמסכימים לכך.

אז כן, יהיה לו בונוס של 5000 שקל, אל תתן לזה לסנוור אותך יותר מידי, מדובר בכ400 שקל בחודש בונוס - אפילו נציג שירות מקבל יותר מזה.

כבר עדיף מקום עבודה נורמלי עם משכורת חודשית שגם ניתן לחיות ממנה ולחסוך משהו.

במקומות עבודה נורמליים נהוג לקבל גם משכורת 13. ואם החברה מצליחה לרוב יש חלוקת רווחים.

ישן 13-01-2012, 10:16
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "אם אתה חושב שאפשר לחיות משכר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי i-pink
אם אתה חושב שאפשר לחיות משכר מינימום, ועוד לחסוך מזה לטיול, OK

אני אמנם לא מכיר את צחי אבל אני די בטוח שהוא עדיין גר אצל ההורים (אחרת איזה עוד סיבה יש לגור ברחובות..? ) ככה שכל מה שהוא מרוויח הולך ישירות לכיס שלו.
ציטוט:
אני חושבת שזה פשוט שכר מגוחך

אז כאמור, את מוזמנת לפנות לחד"ש ולדב חנין ולהפגין בנושא. נכון להיום זהו רף שכר המינימום ולכן על זה נדבר.
ציטוט:

ולנפנף בשכר המינימום כמשהו שאמור להצדיק את זה, זה עלבון למעסיקים ולמועסקים שמסכימים לכך.

את בכלל יודעת מה זה שכר מינימום? ברור לך שבדיוק בשביל זה הוא נוצר? לספק בסיס מחייה מינימלי לעובדים בעבודות שאינן דורשות השכלה, נסיון או ידע תעסוקתי ולמנוע ניצול?
האם ברור לך ששכר המינימום בהכרח מהווה בסיס להשוואה להשתכרות היות ואין שכר נמוך ממנו?
ציטוט:
במקומות עבודה נורמליים נהוג לקבל גם משכורת 13. ואם החברה מצליחה לרוב יש חלוקת רווחים.

טוב שלא שלחת אותו לנאס"א.

הוא סך הכל ילד אחרי צבא שחי אצל ההורים ורוצה לחסוך לטיול. אני מוכן להתערב שהסיבה היחידה שהוא מוכן לעבוד חצי שנה היא בשביל לקבל את המענק המכובד בהחלט (9,000 ש"ח גובר על כל משכורת 13 שהוא יכול לקבל) אז את מדברת אתו על עבודה של שנה לפחות ופאקינג חלוקת רווחים?!

מעבר לכך, אני לא רואה שום פסול בלעבוד כמאבטח בבית מלון, לא ברור איך זה מקום עבודה "לא נורמלי".

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 13-01-2012, 10:05

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אם אני הסתפרתי אחרי 21 שנה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
אם אני הסתפרתי אחרי 21 שנה, גם אתה מסוגל.

א. אתה עיראקי, הוא יצמח חזרה לפני שתספיק להגיד "פלאו בדג'יג'".
ב. בטיול עצמו הוא גם יגדל לך. אם אני זוכרת נכון אתה מתכנן לטוס למקום בלי הרבה מותרות. אולי אפילו שיער קצר עדיף במקרה הזה.
ג. אני חושבת שיהיה לך מתאים גם קצר יותר

א. הסתפרת? להוריד סנטימטרים בודדים משיער ארוך שהגיע לך עד לגב התחתון זה לא כזה שינוי שמעי. אצלי מדובר בדרישה לדפוק פאקינג כסח צבאי.
ב. אני מבקש, חצי עיראקי. חצי. אני גם רבע פולני ורבע גרמני. אם הייתי עיראקי שלם יעל, היית רואה פרווה על הידיים שלי .
ג. אני עדיין מחכה למתכון הקיש בטטה המצוין שלך.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 13-01-2012 בשעה 10:13.
ישן 13-01-2012, 14:59

יש מנטליות מוזרה כאן אצלנו בארץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חבריה אני בדילמה רצינית.. להסתפר או לא?"

של להעדיף שיער קצר על ארוך לרוב. גם בנות וגם בנים מעדיפים שהגברים יהיו עם שיער קצר ומסודר למשעי. ושאני אומר קצר בארץ אני מתכוון לממש קצר. ניתן למצוא
מעט ישראלים כאן אפילו עם קצת אורך בשיער להעמיד אותו, משהו..?
. כולם כאן כמעט עם תספורת צבאית משמימה.

אם אתם זוכרים את גו' ודן, חבריי שהצטרפו אלינו במפגש פורום, הם אמרו לי שזה ממש מוזר להם הקטע הזה בארץ שכולם פה כמעט עם שיער קצר. הם אמרו לי שבבריטניה ובקנדה, היכן שהם באו,
להיות עם שיער ארוך זה לא להיות משהו מיוחד, הם אמרו שבנים עם שיער ארוך זה דבר כל כך שכיח ונפוץ שם..

כנראה אצלנו זה כך הרבה בגלל הצבא, הגברים רגילים להיות שלוש שנים ויותר עם שיער קצר שהם כבר ממשיכים גם באזרחות מתוך הרגל ונוחות. וכנ"ל לבנות
שכה רגילות לראות אותם כך שכבר מההרגל הם מעדיפות את זה וחושבות שזה יותר נאה לגבר. לא נאה כי זה באמת נאה יותר, פשוט בגלל ההרגל.
ואין לי ספק שזה נובע גם עקב העובדה שכה הרבה גברים ישראלים לצערי מקריחים בגיל צעיר, וגם האקלים המזרח תיכוני החם שמוסיף לא מעט לעניין וגורם לרבים מאיתנו לוותר עקב החום.

למרות שאין שום סימן לעין כרגע, לכו תדעו עם עוד חמש- עשר שנים גם אני לא אתקרח.. זה כל כך נפוץ באזורנו.. ככה שכל עוד השיער בריא וצומח, למה לא לנצל את זה?
אף פעם לא הייתי עם שיער ארוך, ואם לא עכשיו, אימתי?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 13-01-2012 בשעה 15:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:35

הדף נוצר ב 0.30 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר