לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2012, 18:10
  Gilleh Gilleh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.11
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "תקבעי עובדה (זמנית) בשטח...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli173
תקבעי עובדה (זמנית) בשטח. תביאי חתול הביתה ותגידי לה שזה לא שלך ושאת צריכה להחזיר אחרי כמה ימים. תני לה להתרגל.

(את לא חייבת לשקר, את באמת יכולה לשאול חתול ממישהו ואז להחזיר אח"כ)

אם מישהו היה עושה לי את זה הייתי קובע לו עובדה שכל החלונות ודלת הבית נשארות פתוחות ברגע שהוא יוצא מהבית לרגע וככה החתול בטעות יברח.

אבל זה רק אני, וברגע שקובעים לי עובדות בשטח (דורכים עלי) אני מגיב.
יש אנשים שפשוט יקבלו את זה.
את רוצה לקחת את הסיכון? לכי על זה.

תקפצי איתי רגע דילוג רציני - אם אשת איש הייתה פותחת פה אשכול לגבי הבאת ילד לעולם כשבעלה מתנגד, היית מביאה לו את הילד של השכנים לכמה ימים שינסה להתרגל?

לא רוצה זה לא רוצה, מניפולציות לא יביאו אותך לשום מקום שאת רוצה להיות בו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2012, 12:39
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מי שלא אוהב חתולים לא יתחיל..."

כמו שציינתי שאני לא בבית רוב היום, כך גם ציינתי שאין לה בעיה עקרונית עם חתולים. היא לא שונאת, היא לא נגעלת, היה לה חתול בבית של ההורים.
לגבי האגואיזם... אני באמת חושבת שאת טועה. אמרתי שאני לא בבית בהקשר של כלב, אם אני ארצה להביא כלב ולהוציא אותו לטיולים בשעות קבועות זה בעייתי. חתול לא צריך טיולים. אם אני לא בבית השותפה שלי בבית, ויש איתו מישהו. פשוט במקרה של חתול שום אחריות עדיין לא נופלת על השותפה.
ניסיתי למצוא לו בית אחר. אין. ציינתי שאני המוצא האחרון שלו.

הגר וסלבה, אני לא יודעת בדיוק מה הסיבות. אני מניחה שזה קשור לנקיון הבית, לאחריות, אולי לרהיטים...
אלי... אחלה רעיון כנראה שזה מה שאני אעשה בסוף. תודה!
שרוקי, אין מה להביא חתול כשהשותפים לא רוצים. מסכימה לחלוטין. בגלל זה ביקשתי עזרה בלגרום לה לרצות.
חברים יקרים אתם מפספסים את השאלה

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 10-01-2012 בשעה 12:45.
ישן 10-01-2012, 23:03
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני אישית ראיתי כלב שניסה..."

בישראל, כלב בלי קולר, בניגוד לחתול, הוא עדין רוב הסיכויים כלב שגדל עם בני אדם, מעטים הכלבים שנולדים ברחוב ומגיעים לגיל בוגר לפני שהם נתפסים על ידי הרשויות.
חתולים באמת מאבדים את כושר השמיעה שלהם לאט לאט עם הזמן... אבל הוא עדין יותר טוב מזה של הכלבים P: (לינק- הפיסקה על המאפיינים הפיזיים-> חוש שמיעה).

וגם
טוב נו.. אין לי כח להביא קישורים, אבל אתה מוזמן לחפש ולקרוא על המחקר של אוניברסיטת מישיגן, בו הוכח שמבין המינים הנפוצים ביותר של בעלי החיים, החיות היחידות שעקפו את החתולים עם יכולות האינטליגנציה שלהם הם הקופים, שעה שהכלבים היו איפשהו בצד הנמוך של הסקאלה [=

לגבי זה שהם חיה מעצבנת... אין לך מושג עד כמה עד שתאמץ אחד והוא יעיר אותך בבוקר כי בא לו לשכב לך על הגב, או כשתנסה לגרום לו לעשות משהו והוא יסתכל עליך כאילו אתה טיפש וילך משם. אז אני נאלצת להסכים =.=

ישן 10-01-2012, 14:38
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כמו שציינתי שאני לא בבית רוב..."

השאלה היא לא אם היא נגעלת או שונאת, אלא מה תהיה ההתנהגות שלה כלפיו. אם את לא תהיי בבית למשל, והחתול יצטרך שיאיכלו אותו, או ינקו אחריו או סתם ילטפו אותו האם היא תספק את הצרכים שלו או שהיא פשוט תתעלם? או מקרים אפילו יותר קיצוניים... מה יקרה אם החתול יפיל איזה משהו, ישבור משהו, ישיר שיער בכל רחבי הדירה, יהרוס רהיטים, יקיא כדורי שיער בחדר שלה, ישרוט\ינשוך את השותפה שלך?
האחריות כן תיפול עליה ואת לא באמת יכולה להימנע מזה. זה שאת מחשיבה את עצמך כבעלים של החתול, לא אומר שהוא לא יכיר בקיומה של השותפה שלך ולא ינסה להתחבב אליה או לבוא אליה ב"דרישות" או אפילו יתרחק ממנה. זכותה המלאה לא לרצות לקחת את האחריות הזאת, לרצות שיהיה לה בית נקי ולא לשים לב כל שניה איפה היא שמה אגרטלים או איפה היא דורכת שחס וחלילה החתול לא יגיע לשם לפניה.
עם כמה שאני מטורפת על חתולים, אני חושבת שגידול בעלי חיים זה לא משהו שאת יכולה לכפות על אדם שלא רוצה בכך. זה לא יביא תועלת לאף אחד, סתם סבל ועצבים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:13

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר