לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2012, 18:43
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה למאושפזי אסף הרופא"

מחר (חמישי) זה יום מס-הכנסה שלי. יש לי ניירת מפה ועד מדבר סהרה. אני צריך להגיש בקשות להקלה במס רטרואקטיבית 6 שנים ולמלא מלא-מלא-מלא מסמכים. כולל טופס 101, 106, 116, 116א, 127, 135 ועוד כל מיני מסמכים שלא ברא השטן. לא הייתי במס הכנסה כבר כמה שנים טובות ואני שונא תורים/לקחת-מספר/לחכות/לשבת-מול-פקיד-עייף/לשכנע/להתאכזב-ששכחתי-מסמך וכו...

רק מזה אני יכול להיות שוב חולה.

אה, ויורד גשם וגם את זה אני לא אוהב. כאילו, אין לי שום דבר אישי נגד גשם, אני פשוט לא רוצה שזה יירד עלי. שירד על הגינה שלי, על העצים, על הצמחים, אבל למה עלי? למה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2012, 02:32
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "ובאר שבע היא המקום האידאלי..."

אני לא מאמין,אבל אני מסכים איתך אדר.

s27 - למה לא זיכרון יעקב או מקום יותר קרוב למרכז עם שכר דירה נורמלי ונחמד? זיכרון תיתן לך גישה למרכז ולאיזור חיפה ויש שם דירות מעולות בשכר דירה דומה לזה של נשר מתאים לצעירים או אופציה אחרת בנשר כל עוד תשמרי מרחק מהטכניון והשכונות של חיפה השכר דירה לא יהיה גבוה ותוכלי למצוא עבודה בחיפה ובקריות.
כרמיאל גם עיר נהדרת,אבל הצעירים שלה עוזבים אותה לטובת חיפה והמרכז בשנים האחרונות בגלל בעיה של תעסוקה.

בבאר שבע לא תמצאי מה שאת מחפשת לדעתי למרות שהאח שלך הוא פלוס לגור בבאר שבע.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-01-2012, 07:09
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "נשר לא, אבל מזה הזילזול הזה בדרום ? ):"

חיפה,נשר והקריות יכולות לתת יותר מבאר שבע ורק המרכז נותן יותר מחיפה והקריות.
באר שבע זה מקום חביב,אם אתה רוצה לבקר בדרום קרובים,לטייל בו או לגור בקיבוץ בדרום זה סבבה, אבל לגור בבאר שבע? לא נראה לי MSR!

אגב יש שכונה מעורבת של דניה (חיפה) ושל נשר וזה אותו אויר של דניה עם נוף מעולה ושאר תנאים של דניה רק חצי מיסים וחצי מחיר על אותם בתים בגלל שחלק ממנה שייך לחיפה וחלק לנשר,אבל אדר לא יודע את זה,כי הוא חיי בבועה של עצמו. נשר וחיפה הפכו כבר לגוש אחד בעוד כמה מקומות שהן מחוברות פיזית בשטח.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 13-01-2012 בשעה 07:16.
ישן 15-01-2012, 21:58
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אבל היא אמרה שהאצבעות התנפחו...."

ברגע שאני חופר יותר מדי אז לעצור אותי.
הסבר קצר על התמסונת: בשורש כף היד שלנו יש מעין תעלה שתחומה בגידים ובפאסיה. זאת לא תעלה תיאורטית בדיסקציה אפשר להבחין בה מצוין. אחד האלמנטים שחוצים את התעלה הוא העצב המדיאני שבין השאר מעצבב סנסורית את החצי המדיאלי של האגודל את אצבעות 2-3-4 וחצי מחמש. בהנוסף העצב המדיאני מעצבב מוטורית חלק מן השרירים של האצבעות. (אם אני זוכר את הפלקסורים הקצרים אבל אני לא חותם על זה ואני לא פותח סיכומים...) ברגע שיש לחץ על העצב, נוצרת סטימולציה. עכשיו אומנם הלחץ הוא בשורש כף היד אבל קצה העצב נמצא באצבעות. לכן אחד הסימפטומים הבסיסיים של התסמונת היא תחושת נמלול. אתה צודק שסמני דלקת (נפיחות היא המון פעמים סימן לדלקת מקומית) באצבעות הם לא סימן קלאסי, אך בהחלט אפשרי.
באבחנה המבדלת אגב, יכול להיות גם איזו שהיא מחלה ראומטית. בדם ינסו לראות אם יש עליה ב raumatoid factor ובסורולוגיה האם יש נוכחות של נוגדנים עצמיים.
וכמובן יש עוד המון אופציות אחרות, כמו סתם דלקת מקומית שתחלוף בעזרת תרופות נוגדות דלקת. או דברים אחרים שאין לי מושג לגבם.
וזה הכי חשוב, אין כאן שום יומרה לתת אבחנה או משהו קרוב לזה.
אשמח לשמוע בהמשך על בדיקות הדם.
רק בריאות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:05

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר