לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2012, 23:09
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor77 שמתחילה ב "ביקורת | הורדות חינמיות."

זה עלול להישמע כמו קטילה, אבל אני מנסה לעזור לך.

למי מיועד האתר? מה אתה רוצה להשיג עם האתר הזה? האם אתה חושב שיש צורך באתר הזה? האם הוא מתאים לתקופה הזאת?

אם מדובר בתרגול עצמי אז בסדר (למרות שגם אז אפשר ללמוד מהביקורת)
אם מדובר באתר שאתה מעוניין שיביא כניסות אתה צריך לקחת כמה דברים בחשבון:
א. עקרונית, אתרי הורדות של תוכנות דיי נעלמו מהעולם, האתרים שנותרו מציעים משהו מיוחד שמצדיק את קיומם. יש אתר שמאפשר להוריד קובץ אחד שמבצע התקנות של מספר רב של תוכנות בלחיצת כפתור אחת, יש אתר שמציע אלטרנטיבות חינמיות לכל תוכנה מסחרית קיימת וכו...
ב. כמו שנאמר, העיצוב קצת מחשיד שמדובר באתר ספאם, לא הייתי ממהר להוריד מהאתר הזה.
ג. אין לי מושג היכן מאוחסן האתר שלך ומה הם תנאי האיחסון, אבל העובדה שאתה מאחסן עליו קבצים גדולים שניתן להורידם חופשי עלולה ליצור לך תעבורה עצומה, לפעמים בגלל מיקריות שאיזה פורום סיני פירסם קישור לקובץ באתר בפוסט פופולרי - ומהר מאוד תמצא את עצמך עם אתר מורד או חשבון מנופח לתשלום.
ד.אנשים לא אוהבים להוריד מאתר שהם לא מכירים, אף אחד לא מכיר אותך, מאיפה למשתמש לדעת שלא כל הקבצים הם בעצם וירוס?

לטובה - נראה שהושקע מאמץ רב באתר ושיש לך כוונות טובות. אתה צריך לחשוב עכשיו עם הכיוון נכון והאם אתה יכול לפתח את הרעיון ולהביא משתמשים, או שאתה צריך לחשוב על כיוון אחר, שמתאים יותר לתקופה ושלאנשים יש צורך בו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2012, 00:38
  dor77 dor77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי liran123 שמתחילה ב "למה באמת לא לקשר לקובץ שנמצא..."

קודם כל אני מאוחסן בהוסט גאטור, לפני שרכשתי אצלם איחסון הם הבטיחו לי שאני לא מוגבל במקום ובתעבורה ככה שאני מוגן מהעניין הזה, חוץ מזה, ביום שאני יסבול מתעבורת יתר, מצבצי יהיה טוב.
דבר שני, יכירו את האתר שלי, הרי את האתרים המתחרים מי הכיר? אף אחד, אבל הם קיימים כבר שנים ולכן לאט לאט מכירים אותך, כך גם את האתר שלי.
דבר נוסף, את העיצוב אני אשנה לעיצוב קצת פחות מחשיד.
האתר יקודם בגוגל, אני לא באמת מצפה שאדם יכנס אל האתר משורת הכתובות, אין לכם מושג כמה חיפושים יש לכל תוכנה, במילות מפתח שונות ומשונות, אין לכם מושג כמה טראפיק יש בעסק הזה.
אני בתחום האתרים כבר 7 שנים, עשיתי המון מחקר לפני שפתחתי את האתר.
בעבר קדימתי אתרים למקומות ראשונים, אני לא ילד בכיתה ד'.
תוך שנתיים והאתר הזה יקבל טראפיק אדיר, מה שבטוח, אני לא אפסיד כסף מהאתר הזה.
בגלל שהאתר חדש אתם ישר אומרים "מי יוריד מהאתר? לא מכירים" אבל אם הייתם נכנסים לאתר מגוגל, ישר הייתם מורידים, מי שאומר שאני טועה הוא משקר.

אני מכבד את הביקורות שלכם, למשל בעניין העיצוב, מבין לגמרי אבל להגיד שאתרים כלאלו נעלמו מן העולם?
לכו לכלי מילות המפתח הקיימים בשוק, תגידו אם אין צורך באתרים כאלו.
ישן 19-01-2012, 05:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dor77 שמתחילה ב "קודם כל אני מאוחסן בהוסט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor77
קודם כל אני מאוחסן בהוסט גאטור, לפני שרכשתי אצלם איחסון הם הבטיחו לי שאני לא מוגבל במקום ובתעבורה ככה שאני מוגן מהעניין הזה

אתה חי בסרט - ביום שבו תהיה לך הרבה תעבורה (ו"הרבה" זה דווקא לא כל כך הרבה), אתה תגלה שהאחסון שלך "לא מוגבל", כל עוד שהגולשים שלך לא מורידים יותר מ X של GB בחודש, כאשר "X", סביר להניח, לא יהיה מספר עם יותר מדי ספרות. אתה מבין, רוחב הפס שאתה משתמש בו - עולה כסף. אין דבר כזה unlimited. בכל תשלום flat rate, יש גבול מסויים. לפעמים הגבול הוא מהירות הפורט של השרת (ואז אתה תשלם סכום של 3 ספרות, בדולרים), וגם אז התעבורה שלך תהיה מוגבלת, פשוט משום שלעולם לא תוכל לתת יותר מ(מהירות הפורט * מספר השניות בחודש)... כל שירות אחר, שנותן לך ביזור בין הרבה שרתים, ובכך מאפשר רוחב פס גבוה יותר ממהירות פורט של שרת בודד - יעשה את זה בתשלום פר GB, והאתר שלך יפסיד הרבה כסף.

http://www.10-cheapwebhosting.com/U...t-Unlimited.php

לבסוף, כיוון שכבר כתבת לנו כאן שמדובר במיזם מסחרי שאתה חושב שאתה תעשה ממנו כסף - אתה מתבקש לחדול מיד מפרסומו בחתימה שלך כאן... או שאנחנו נאלץ לחדול זאת בשבילך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר