לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2012, 12:35
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "הייתי רוצה נגישות טובה מכל..."

אין דבר כזה עמיד לDDOS, אני לא מאמין כמה השאלות הללו יכולים לחזור על עצמם..
ציטוט:
החשש שלי זה ממתקפות DDOS כמו שביצעו על אתר הבורסה, אל-על והמשטרה, האם יש באמת דרך להתמודד עם איום כזה?

למה יש לך חשש כזה? (מה יקרה אם פעם בשנתיים האתר שלך יפסיק לעבוד בגלל התקפה לכמה שעות?) האם יש לך שרותים כה קריטיים באתר, שמה שבסדר בשביל הבורסה לא טוב בשבילך? , כי אם זה המצב כדאי שתיקחי לך איש מקצוע אמתי שידאג לך לבניית האתר לא?

אפשר תמיד להדביק אלפי\מיליני מחשבים במיקומים שונים בעולם, ושום דבר לא יעזור לך כאשר הם יתקפו את השרת שלך!(גם אם מדובר במערכת סופר מבוזרת).
המקסימום שאפשר לעשות במקרה כזה כאשר יש שירותים קריטיים שאני חייב לתת לאנשים מסוימים זה להגביל את השרת שלי בזמן המתקפה, ולתת רק שירותים קריטיים.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 01-02-2012 בשעה 12:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2012, 08:06
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "איזה הוסטינג מומלץ לאתר כזה?"

אם זה אתר סטטי, את יכולה לארח אותו על S3 של אמאזון, ולהשתמש ב CloudFront (ואם בא לך לשלם עוד קצת אקסטרא, גם ב Route53 כדי לקבל גם שירותי DNS מאמאזון) התוצאה: נגישות טובה מכל מקום, כי יהיה עותק מקומי של האתר שלך בעשרות חוות שרתים בעולם...

אמאזון גם תומכים ב Multi-factor authentication (באמצעות key fob), למקרה שאיכשהוא מישהו גילה את שם המשתמש והסיסמא שלך...

הם גם תומכים ב versioning (שמירת גירסאות קודמות של קבצים בצורה אוטומטית) - אבל - צריך להפעיל את זה - וגם - לנהל גירסאות ישנות עדיין צריך דרך API/תוכנת צד ג', כי הקונסול שלהם לא מאפשר (כמדומני)

הבעייה היחידה היא המחיר, שתלוי בכמות ה traffic שאת הולכת לדחוף. אם תשתמשי ב CF כאמור, רוב התעבורה תצא מהפרוקסים שבקצוות, אז ניתן לומר שרוב המחיר ילך לפי התעריפים הבאים: http://aws.amazon.com/cloudfront/pricing/

אשר ל DDoS, למערכת מבוזרת כמו CF יש בהחלט סיכויים יותר טובים לעמוד במתקפה שכזו. (בהנחה ותשתמשי גם ב Route53 כאמור; גם אם האתר זמין באינטרנט כי הוא מופץ על ידי CDN, זה לא יהיה שווה הרבה, אם יצליחו להפיל לך את שרתי ה DNS שמארחים את הדומיין שלך, ואז הלקוחות לא יצליחו להגיע ל CDN שכה טרחת ועמלת שיעבוד...)

ישן 17-01-2012, 09:47
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם זה אתר סטטי, את יכולה לארח..."

מעניין, אמזון בהחלט נראו לי כאופציה, השאלה היא כמה זה ישים בימינו DDOS על שירותי הDNS של אמזון.

במידה וכן בוצעה מתקפה איך ניתן להתמודד איתה מבחינה כספית, כלומר באמזון עד כמה שהבנתי אני משלמת פר זמן עיבוד, בזמן מתקפת DDOS השרת "יעבוד קשה מאוד" והתוצאה תהיה שיגיע לי תשלום מאוד מנופח.

יש דרך למנוע מתקפות כאלו ברמת פיירוואלים?

כלומר אם אני מאחסנת באמזון, חוץ ממשאבים כמעט בלתי נגמרים, ויכולת לגדול מהר לפרקי זמן קצרים, אין לי באמת הגנה אמיתית, או שאני מפספסת משהו.

האם באמזון נותנים משהו כמו פאיירוואל לפני השרת? לדוגמא, אם הייתי יכולה לעשות דרופ לכל בקשה מIP של מדינה עויינת, וכניסות מרובות מידי מכניסות אוטומטית לבלק ליסט זה כבר היה משחרר הרבה לחץ מהשרת..

ראיתי גם שהרבה אתרים גדולים יושבים על akamai האם המצב שם יותר טוב?

האתר הוא קטן, סביב ה100 מגה.

ישן 17-01-2012, 10:10
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "מעניין, אמזון בהחלט נראו לי..."

מה זאת אומרת כמה זה ישים? זה מה שאני אומר, יש להם DNS מבוזר , לא קל להפיל דבר כזה (ולהם קל להתמודד עם בעיות כאלה בהנחה שהם קיימות, כי שירות ה DNS עובד ב Anycast)

את לא משלמת פר עיבוד, את משלמת פר בקשה, לאתר שלך, ופר-קילובייטים שנשלחו ללקוחות. אם ההתקפה היא סתם להפיל את השרת, ולא ספציפית מול האתר שלך, את לא תחוייבי, כי התעבורה כלל לא תיוחס אלייך (נכון גם ל DNS וגם ל HTTP). אם ההתקפה כן תהיה עלייך... לא יודע, האמת. אני מקווה שלאמאזון יש מכניזמים לזהות כאלה ולחסום אותן.

ההגנה שלך באמזון היא אמיתית - הבעייה ב DDoS היא אי היכולת לגדול לעוצמת ההתקפה. לאמאזון יש את זה - גם שם, כמובן, לא במידה אינסופית (יש כל מיני שירותים שמתמחים ב DDoS Mitigation, חפשי בגוגל, אבל לכל מערכת יש גבול התקפה שבו היא כבר לא תוכל לעמוד, זה הכל שאלה של עלות/תועלת) - אבל עדיין הרבה יותר טוב מהשרת ב shared hosting ב blue host או בכל חברה דומה...

לא, הם לא נותנים לך פיירוול, לא כשעובדים מול S3/CF. אם תרימי שם שרת משל עצמך, אז כן יש פיירוול. אבל שרת בענן זה יהיה הרבה יותר יקר מהעלות של S3/CF כולל העלות של ה DDoS, נראה לי...

akamai ו CF של אמאזון זה אותו רעיון, רק ש akamai זה לעשירים כי הם ה market leader (ולא בהכרח יותר טובים...). אם את פוחדת שלאמזון את תשלמי יותר מדי בגלל התקפה, akamai זה כנראה רעיון גרוע יותר...

לא משנה מה גודל האתר, משנה כמה דאטה נשלח לגולשים בכל חודש. האחסון זה פינאטס (משהו כמו 14 סנט לגיגה לחודש?). אם באתר יש 100 מגה קבצים אבל יש 2 גולשים בחודש שמורידים קובץ של מגה, זה לא יעלה כלום... אם יש באתר קובץ אחד של 10KB אבל מורידים אותו 100 מליון פעם בחודש... בקיצור תסתכלי על טבלת ה pricing שהבאתי לעיל, ותעשי את החישובים שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר