לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2012, 02:20
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
הוא פחד לתקוף ואולי קיבל על זה יותר מכות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "7 על 1"

אולי ציפה שירחמו עליו (כנראה כמו רוב האנשים בסיטואציות כאלו) אם לא יגיב...כנראה שזה לא עזר.
למרות שנתקלתי לצערי בסיטואציות דומות לאלו פעמיים או שלושה, אני לא רוצה להיות חכם גדול דרך הכורסא, אך יחד עם זאת, אני מאמין שאם היה מנסה לתקף בחזרה ולחפש משהו שאיתו יכול לפגוע בהם קשות, זה היה כנראה עוזר לו.

מצד שני, אי אפשר לדעת מה יהיה בפעם השניה שיתפסו אותו...ונראה לי שהם הרבה יותר אכזרים מחוברת "הגברים" שאני פגשתי כאן.
בכול מקרה, עצם זה שהוא הצליח לעמוד ואף לרוץ אחר כך, הרשים אותי מאוד.

אה, אני לא מתיימר לומר שאם הייתי הוא, זה היה נראה אחרת ולטובתי... מי יודע? אולי גם הפוך, ובגדול.

נערך לאחרונה ע"י ספאמר101 בתאריך 18-01-2012 בשעה 02:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2012, 15:56
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "במצב כזה הדבר הנכון לעשות זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
במצב כזה הדבר הנכון לעשות זה לברוח, אין הרבה אנשים שיש להם סיכוי נגד 7 אנשים בטח לא כשאתה לא יודע מה לעשות(אם הוא היה יודע להילחם הוא לא היה ניכנס למצב הזה).
ניהיה אופטימיים והיה נותן לשניהם מהם אגרוף לפנים, נהיה עוד יותר אופטימיים ונגיד ועוד היה לו כוח להפיל אותו. מה אז?

"...ולחפש משהו שאיתו יכול לפגוע בהם קשות"

לא היה לו שמץ סיכוי מולם, אך אם הוא היה מצליח לתפוס איזה משהו זה היה כנראה עוזר ועוזר בגדול.

לברוח? זה תמיד אופציה טובה, רק כאשר אתה יכול לעשות זאת, מה שלא נראה לי קביל כאן. הסיכוי שלו לברוח מזה הוא לא גדול כאשר שישה נערים חמומי מוח רצים אחריו.

והנה סרטון שראיתי עכשיו:

http://www.youtube.com/verify_age?n...ayer_embedde d
* החל מדקה 1:10 בערך, ורצוי להנמיח את הרמקולים... אלא אם כן אתה אוהב לשמוע גניחות של גבר .
אומנם זה לא מחייב את המקרה, אך כאשר יש לך משהו טוב ביד זה ירתיע את האחרים מלהתקרב אליך, במיוחד שהחברים שלך חוטפים מכות.

זה יוריד את הרצון להרביץ לך פלאים

*

נערך לאחרונה ע"י ספאמר101 בתאריך 18-01-2012 בשעה 16:03.
ישן 18-01-2012, 20:19
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
הייתי נותן כל הון שבעולם כדי להתחלף עם אותו ילד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "7 על 1"

פשוט עצוב.

חבל שהם לא נפלו על מישהו שיש לו קצת ידע בקמ"ג, הוא היה בקלות משתק אותם.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 18-01-2012, 23:46

7 ילדים...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "עם כל הכבוד, 7 על 1 זה מצב..."

אפילו לוחם חצי מקצוען, היה משכיב אותם לישון בפחות מ2 דקות.

שים לב שאין להם עוצמה מאחורי המכות (והם נתנו את המכות הכי חזקות שלהם).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 19-01-2012, 19:29

אוקיי זה ברור...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "התכוונתי מול מישהו בגילו..."

כמובן שגם בסיטואציה אחרת, שאם נניח 7 גברים חסונים נלחמים נגד אמן לחימה אחד, רוב הסיכויים שהם ינצחו.

טוב אוליי לא אם קורים לו JDS, או...אנדרסון סילבה.

או... בעצם כל אלוף UFC :-)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:12

הדף נוצר ב 1.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר