לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2012, 16:24
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
מבולבל נתקעתי פה בארץ! :( :(

אני אפילו עוד לא מצליח לעכל את זה... אני תקוע פה בארץ לעוד חודש לפחות!!!

בנובמבר העברתי את הדרכון שלי לשגרירות ארה"ב עבור שינוי סטטוס. סיפור בירוקרטי פשוט שאמור היה לקחת שבועיים עד שלושה... הדרכון התאחר, בושש לבוא, התאחר עוד... לנסות להשיג אותם בדצמבר ועד סוף השבוע הראשון של ינואר זה היה בדיחה מהלכת... כשסופסוף הצלחתי לעשות את זה (רק ביום שני האחרון!!!) גיליתי שאני אמור בכלל לפנות אליהם באימייל (וזה למרות שהכתובת המעודכנת לא מופיעה באתר שלהם)... אז שלחתי להם אימייל... והנה קיבלתי טלפון: "מצטערים, בשל עומס לוקח לנו כמה שבועות לטפל בפניות".

כמה שבועות??? אני אומר לה בהלם, עברו חודשיים וחצי!!!!

אני מצטערת, היא עונה לי בחוסר אכפתיות, זה כנראה יקח עוד שבועיים או שלושה עד שנגיע לזה!

יש לי טיסה ב16 בינואר, אני אומר לה ביאוש

מצטערת, אדוני, היא אומרת בקול שמבהיר לי שהיא כל כך מצטערת שעוד רגע היא בוכה דמעות תנין, היית צריך להגיש את הדרכון מוקדם יותר.

אמרתם שזה פרוצדורה פשוטה שלוקחת שלושה שבועות מקסימות! אני מקשה

אז זהו... צריך לשנות את הכרטיס ברגע האחרון, ואפילו אין לי מושג למתי אם בכלל (למזלי הסוכנת הצליחה לשנות אותו לסטטוס פתוח בינתיים. לפחות היא עושה את העבודה שלה כמו שצריך, בניגוד לביורקרטים הארורים האלה..)

ואני תקוע פה ורוצה לצרוח ורוצה לבעוט במישהו ורוצה להוציא את זה ורוצה לפרוק את זה ואין לי עם מי לדבר, ועוד שעה אשתי מתעוררת ואני צריך למצוא דרך להרוס לה את הבוקר עם הבשורה הזו בדרך הכי פחות מחורבנת שאני יכול....

פאק, אני פשוט שונא את העולם כרגע...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2012, 05:05
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני לא יכול להגיד במאה אחוז..."

רגע אתה רוצה לומר לי שאתה נשוי ולא מזייף את הקשר והוא אמיתי והפקיד עושה לך את המוות להיות עם אישתך שמחלקת ההגירה בארה"ב לא עושה לכם בעיות? אם היית טס עם הגברת יחדיו היו מאשרים לך את הכניסה לארה"ב איתה? (אני לא מכיר את החוק ולכן שואל.)

יש סיבה שמדינות זרות משתמשות בפקידים מקומיים בשגרירות או מאבטחים מקומיים למעגל החיצוני במקום להביא אזרחים שלהם לעבוד בזה?
בן דוד שלי קיבל איסור כניסה לאוסטרליה בגלל ערבי ישראלי שעובד בשגרירות שלהם בארץ שלא אהב שהוא למד לתואר ועבד כמאבטח של שופטים בארץ. הוא היה צריך לבקש מבן דוד אחר שידאג לאופנוע שלו וישלח לו אותו לארץ עם שאר הרכוש שלו משם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-01-2012, 05:50
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "רגע אתה רוצה לומר לי שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
רגע אתה רוצה לומר לי שאתה נשוי ולא מזייף את הקשר והוא אמיתי והפקיד עושה לך את המוות להיות עם אישתך שמחלקת ההגירה בארה"ב לא עושה לכם בעיות? אם היית טס עם הגברת יחדיו היו מאשרים לך את הכניסה לארה"ב איתה? (אני לא מכיר את החוק ולכן שואל.)

זה יותר מסובך מזה. את אשרת הכניסה לארה"ב יש לי בכל מקרה (וכן אשרת שהייה קבועה הכוללת בתוכה את האישור החוקי לעבוד וכל השאר). אני כרגע בתהליך של אזרוח (Naturalization) שלוקח משהו כמו חמש שנים להשלים ולאחריו אקבל את האזרחות. במהלך התהליך הזה יש שינויים בסטטוס שלך מדי פעם, בייחוד עם כמוני אתה נמצא לתקופות ארוכות מחוץ לארה"ב. זה לא סיפור גדול מבחינה מיניסטריאלית - להביא את הדרכון, מחתימים לך ספח מיוחד וזה הכל. כל העסק לוקח בסה"כ שלושה שבועות בדרך כלל.

מה שקרה במקרה הזה זה שהם פשוט תחת עומס גדול של פניות (כך לפחות טענה הפקידה שאיתה דיברתי) והם "לא הגיעו לזה עדיין"... שזה טירוף מוחלט. לא ברור לי איך קורה שהקונסוליה מגיעה למצב שבו באמצע ינואר היא עדיין לא מטפלת בפניות מאמצע נובמבר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
יש סיבה שמדינות זרות משתמשות בפקידים מקומיים בשגרירות או מאבטחים מקומיים למעגל החיצוני במקום להביא אזרחים שלהם לעבוד בזה?.

מי שהיה בשגרירות ארה"ב הרשמית בארץ יזכור בוודאי שהפקידים באשנבים הם אמריקנים. בקונסוליה בירושליים זה סיפור קצת מסובך מכיוון שמעמדה של ירושלים לא לגמרי ברור, והקונסוליה מטפלת הן באזרחי ישראל והן בתושבי איו"ש. חלק ניכר מהפקידים שם הם ערבים ישראליים (נוצרים ברובם, עד כמה שאני יכול לקבוע). לדעתי לפחות בחלקו זה גם עניין של שפה.

בכל מקרה להעסיק מקומיים כמעט תמיד זה זול יותר (ונוח יותר - עניין של הכרה של השפה והמנטליות המקומית) מאשר לייבא אנשים משלך.

ישן 20-01-2012, 19:51
צלמית המשתמש של MS_Rogue

קטעים יאי! חדשות טובות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "נתקעתי פה בארץ! :( :("

טוב אז יש חדשות: לאחר שאילתה ממשרדו של חבר הקונגרס טום מק'קלינטוק (ששוב הרוויח ביושר את קולות משפחת רוג המורחבת בבחירות הקרובות) ולאחר לחץ לא כל כך מתון מצידם על הקונסוליה, נמצאה, בדרך פלא, הניירת ששכבה לה מיותמת זה חודשיים ויותר... הובטח לי שבתוך תשעה ימים פחות או יותר כבר אקבל את הדרכון... בוולנטיינז כבר נהיה ביחד, עם טיפה מזל

מעבר לכך, משרדו של חבר הקונגרס מתכוון להגיש שאילתה נוספת לשירות הקונסולרי כדי לברר מדוע לעזאזל לוקח כל כך הרבה זמן לעבד בקשות כאלה פשוטות בקונסוליה. כפי שאמרה לנו מנהלת הלשכה - לא ייתכן שזה מקרה יחיד ואין שום סיבה שזה יקרה. אולי כתוצאה מכך אפילו יהיה שיפור ביעילות העבודה בקונסוליה בירושליים, כך שבכלל מעז יצא קצת מתוק לאחרים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:58

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר