לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2012, 19:51
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "[QUOTE=פאקטשלי] ותאכלי משהו!..."

שלשום פתחתי את הבוקר עם חלב עם בסקוויטים, ויותר מאוחר חיסלתי לחם שלם טרי וקופסא שלמה של הייזלנאט (כמו נוטלה), ואחרי כמה שעות הכנתי טוסטים מדהימים, שליש משולש גבינה 45% שומן (משהו כמו 150 גרם גבינה), ו4 פרוסות של גבינה צהובה אמריקאית וכמובן 8 פורוסות לחם, אחרכך ירדתי על שקית במשקל פאונד של אגוזים ובוטנים, בצהריים אכלתי ציפס עם המון חמאה מומסת וקטשופ, ולייד פסטרמה מוקפצת עם מיונז, בערב שתיתי 2 כוסות מוקה, והכנתי בלינצ'סים (יצא משהו כמו 10) עם הייזלנט.

אתמול ניסיתי לאכול ארוחות מסודרות יותר, פתחתי את הבוקר עם דיגני בוקר טריקס, ואכלתי טוסט עם גבינת מוצרלה וצ'דר, אורגנו ובזיליקום, וחביתה מביצה אחת עם רבע כוס חלב שמעורבב בביצה, השתדלתי לא לנשנש במהלך היום, ובצהריים אכלתי קבבונים מבשר עוף רזה מוקפצים על מחבת לוהטת, ללא שמן, ועל זה רוטב עגבניות מעגבניות טריות ופלפלים קלויים, לצד זה אכלתי קוביות גסות של תפוחי אדמה חלוטים במים רותחים, ומשם אפיה של 15 דקות עם תבלילים ירוקים ריחניים והרבה שמן זית (מדובר ב3 תפוחי אדמה קלופים, ובערך 3 כפות שמן זית), את הערב סיימתי עם פיתה עיראקית עם זעתר ושמן זית שאפיתי לבד. וניגבתי איתה גבינת שמנת פילדלפיה.

פעם דיברתי עם כמה דיאטניות לגבי זה, אחת נתנה לי תפריט להשמנה, הוא היה מאוד לא בריא היה בו המון מטוגן, ניסיתי אותו, ורזיתי יותר.

ואחרי זה הלכתי לעוד 2 דיאטניות שפשוט אמרו לי שיש לי חילוף חומרים טוב.

אני עושה כל חצי שנה בדיקות דם מלאות (נרקסיסטית היפוכונדרית :-)) והכל תקין, אז כן יש לי BMI זערורי, אבל מה אני יכולה לעשות?

פתחתי כאן לפני כמה ימים אשכול על חיפוש אוכל בריא יותר ומהיר הכנה, אם אתם רוצים לעזור אני יותר מאשמח לשמוע על ארוחות צהריים מזינות ובריאות שאפשר להכין במהירות.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=557937

ענבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2012, 23:25
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "הצ'יפס מטוגן בשמן קנולה, ויש..."

מה את- 173ס"מ על 45 קילו בתחילת שנות ה20?

1700-1800 קלוריות זה מה שאתה צריכה לצרוך כדי לשמור על המשקל. לא מדדתי ערכים ליום שחיתות הזה שלך כי זה וואחד עבודת נמלים, אבל אני בטוח שחצית את ה2000 בהרבה, הייתי אומר אפילו 3000 וצפונה (שוב, הכל תלוי בכמויות).

איך מודדים אחוז שומן? יש כל מיני שיטות- רובן ככולן עם סטיות, או שתלכי לדיאטנית או למכון ותמדדי עם קליפר או מד פולסים שזה עדיף, או שתשתמשי בשיטות מדידת היקפים למיניהן, שם הסיכוי לסטייה גדול הרבה יותר-
http://www.bmi-calculator.net/body-fat-calculator/

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 19-01-2012, 23:43
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "ראיתי במכון כושר שלנו שמוכרים..."

שייקים יש מגוון רחב, אבל רק לשתות שייקים לא יעשה אותך שרירית פתאום, ממש לא, הם באים לספק השלמה תזונתית (לרוב של חלבון) שמיועדת לבניית שריר, אבל החלק המשמעותי הוא בזמן אימוני כוח. לא מתאמנת- לא יבנה שריר.

אם את סתם רוצה להשמין תקחי גיינר (as in weight gainer, אם את אוהבת סאות'פארק אז מה שקראטמן לקח בביפקייק 4000, אם את לא אוהבת סאות'פארק אז תאהבי) שהיא אבקה שמכילה גם חלבון וגם פחמימות עם ערך קלורי גבוה, שוב- זה תוסף, כלומר אם את מצליחה לאכול רק 2,000 קלוריות ביום- יתהפך העולם, אין לך זמן לבשל, לאכול, אין לך תיאבון, שותים את השייק ומשלימים ערכים קלורים (כל מוצר והערכים שלו כמובן).

חשוב לציין שאם את אוכלת מעל למאזן הקלורי שלך ולא מתאמנת, את סתם תשמיני, כלומר תעלי במשקל, בעיקר שומן.

אם את ממש בעניינים פה יש את רוב מה שתרצי לדעת:
http://www.kilogram.co.il/

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-01-2012, 07:45
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "כלומר אם אני אוכל כמו עכשיו,..."

תקשיבי, מה שעשינו פה בשתי דקות זה מאוד בסיסי, אם הדבר ממש חשוב לך ואת אומרת שכבר היית אצל דיאטניות- יש כל מיני דרכים מדויקות יחסית (ולא משקל-גבוה-גיל כמו שאני עשיתי) למדוד את ההוצאה הקלורית היומית שלך, אני מבין שאת גרה בארה"ב אז לא אוכל לעזור לך לגבי מיקומים.

אחרי שתמדדי תוכלי לדעת כמה הגוף שלך צריך לצרוך כדי להשאר באותו משקל ("נייטרלי") וכמה צריך לאכול כדי להשמין.

בכל מקרה תמיד עדיף להיעזר באנשי מקצוע ולא באיזה מישהו רנדומלי שכותב לך בפורום.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-01-2012, 01:37
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "תראו, אין לי בעיות בריאותיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי i-pink
תראו, אין לי בעיות בריאותיות כל שהם, בדקתי, (ציינתי שהלכתי לדיאטניות ואני עושה בדיקות דם תקופתיות) והכל תקין.

אז מבחינת בריאות "על הנייר" אני בריאה.

השאלה שלי אם אני אפסיק לאכול זבלה, אני אהיה עוד יותר בריאה? או שזה לא משנה והגוף צריך X קלוריות שיכולות להגיע מכל דבר.

לעלות כמה קילו, זה לא משהו שכלכך חשוב לי.

ואני נמנעת ממלח - אני לא ממליחה כלום.

לא יצא טוב מזה. זבל מדי פעם אפשרי, כל עוד את בריאה, אבל כל יום - רב הסיכויים שיתחילו לך בעיות כלשהן בגוף בעוד 5 - 10 שנים, לדוגמא. הקלוריות אמורות להגיע מאוכל שהוא כמה שיותר בריא, ואם אפשר - גם טעים לך.
לגבי המלח. אין בו שום דבר רע, אם יודעים לשים גבולות. אישית, גם אני לא ממליח כלום, יש מספיק מלח באוכל שאנחנו אוכלים, במיוחד באוכל מעובד.

ישן 21-01-2012, 08:04
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 155 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אין מצב. תאכל..."

מה הבעיה שלך- אתה לא מצליח לצרוך מספיק קלוריות יומיות?

אם זאת אכן הבעיה- אז יש מספיק דרכים "לרמות" את הגוף.
אחד מהם הוא גיינר, כמו שאמרתי לורודה.
אתה יכול גם להתחיל לצרוך מאכלים שמנים יותר, כלומר- לא באמת לשנות את התפריט שלך, אלא פשוט במקום לאכול קוטג' 5% לאכול נפוליאון 37% (או כמה שזה לא יהיה) במקום חלב 1% חלב מלא. מכין סנדוויץ' עם גבנ"צ? תמרח חמאה ולא מרגרינה. פסטרמה? מיונז ולא אלף האיים.
בכלל ההמלצה לאנשים שלא מצליחים להגיע למכסה קלורית היא לצרוך יותר מאכלים שמנים- אוהב חמאת בוטנים (ואיך אפשר שלא?) זה לכשעצמו פתרון.

כל אחד צריך להכיר את עצמו- את המאכלים האהובים עליו וללחוץ על הנקודה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 19-01-2012, 19:18

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני לא יודעת כמה זמן את..."

עכשיו אני מתה שהוא יגדל שוב, בריא יותר..

תכלס, הסוד שהוא יצמח יפה זה למנוע קשרים, ולמנוע שהוא ישבר, אחרי המון המון שנים שכל יום הייתי עושה לו צמה סינית הוא לא נשבר בכלל ונשמר רך ונקי ונטול קשרים, אבל בארהב, המצממת האישית שלי (אמא) לא בהשג יד, והוא נהרס בקצוות

אני חושבת לשלם למישהו/י שיצמום אותי.. אבל אין לי מושג איך למצא משהו כזה. וכמה זה צריך לעלות.. אני פשוט מכורה לצמות סיניות.

לגבי המשקל, עליתי מ93 ל96.5 והיתה תקופה שחציתי את קו ה100 וזה היה הכי הרבה ששקלתי מעולם, אבל אחרי כמה ימים, חזרתי ל93, ועכשיו אני שוב בעליה.. - המשקל בפאונדים (lbs)

ישן 19-01-2012, 21:43

בתגובה להודעה מספר 185 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "כן, אבל מי רוצה להתחפש לברבי/..."

אני יודעת שהם יפים, אבל כל אחד רוצה את מה שאין לו.. אני מקל ואני מנסה להשמין, נרשמתי לחדר כושר ואחת הנשים עשתה לי אצבע משולשת כי שאלתי אותה אם היא מכירה תרגילים לחיטוב.

רק פעם אחת בחיים עשיתי פן וזה היה במספרה, זה היה בערך לפני שנה וחצי, ושנכנסתי למספרה, הספר בא לעוזרת שלו, ואמר לה, "תראי עוד אחת משוגעת" הוא היה בטוח שבאתי להסתפר, אבל אמרתי לו שאני רק רוצה פן והוא נרגע... וזה לקח שעותת וזה היה נראה מוזר, ולבסוף לא התחברתי לזה כל-כך.

עוד מקרה מצחיק שקרה לי כמה פעמים שהייתי משקיעה בשיער שלי יותר.. שהלכתי ברחוב / קניון ומישהו בא לי והעביר ליטוף על התלתלים מלמל משהו.. והמשיך.

והדבר שהכי הורג אותי מצחוק, זה שאנשים נעמדים ליידי בוהים בשיער שלי, בהתפעלות וזורקים משפטים מפגרים, כמו "זה שלך?", "איך יש לך תוספות כאלה ארוכות", "לא רואים את החרוזים", "זה נראה כמו אמיתי", ועוד שלל משפטים מפגרים.
לפעמים זה מסתבך שאני אשכרה צריכה להראות להם שכן זה מחובר לראש, וזה לא יוצא.. זה קורה לי הרבה בארהב עם בלונדיניות עם שיער חלק מושלם כזה, אבל משום מה הן מרגישות כאילו דפקו אותם שאין להם תלתלים, ועם הכושיות, זה הכי מצחיק, יש להם מבטא וחיתוך דיבור שפשוט גורם לי לחשוב שהן פשוט לא מאמינות שיכולים לצמוח תלתלים שיראו ככה, הזוי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:30

הדף נוצר ב 0.32 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר