לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2012, 11:37
  lone ballon lone ballon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.12
מה עושים עם הגעגועים

שלום לכולם!
רציתי להתייעץ איתכם אנשים טובים עם בעיה שיש לי.
אני וחברה שלי חצי שנה וקצת ביחד. פגשתי אותה ממש לפני הגיוס שלה,ושניה לפני הגיוס שלי. היא משרתת בתפקיד שנחשב קרבי לבנות,דיי מסווג בחיל התותחנים. אני נמצא ביחידה קרבית שגם עלייה אי אפשר כל כך לדבר. בכל מקרה הבנתם את הסיטואציה,תפקיד חשוב,משמע יציאות בתדירות מאוד נמוכה ,שחיקה מטורפת וגעגועים אפילו יותר. לי ולה יש קשר שאישית אני חושב שהתברכנו בו,האהבה שלנו מאוד חזקה והנאמנות היא מאוד טוטאלית משני הצדדים של הקשר.
אבל הבעיה העיקרית היא תדירות המפגשים שלנו,יצא שנפגשנו בקושי אולי 8-9 פעמים מתחילת הקשר. כל מפגש הוא של יומיים כמובן (סופשים לפעמים אצלה לפעמים אצלי) . אבל זה נהיה קשה מרגע לרגע. כמובן שאני לא חושב על לוותר על המתנה שקיבלתי ולזרוק הכל ,כי אז באמת יהיה לי קשה. יש לכם עצות לתת לי? טיפים? עצות למחשבה? זה קשה,יותר קשה מכל החרא שהיא ואני אוכלים בצבא,יותר קשה מפיזי. זה הקטע המנטאלי שלי ושלה.
מה אני יכול לעשות במצב כזה,יותר נכון,על מה כדאי לחשוב כדי לא לוותר על קשר כזה,לא לשקוע לדיכאונות בגלל המצב.
בתודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2012, 11:49
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lone ballon שמתחילה ב "מה עושים עם הגעגועים"

מכתבים? זה גם רומנטי וגם אפשר לחזור ולקרוא את המכתב שוב ושוב ברגעים הכי קשים. תחשוב על חיילים לפני 30 שנה ויותר. לא היה טלפון וכשהייתה מלחמה בכלל לא יכולת לתקשר עם הבית. המכתבים היו התקשורת היחידה שלך עם החברים, החבר/ה והמשפחה.

סיפור אישי: ההורים שלי הכירו דרך חלופת מכתבים שהייתה אז באופנה בין חיילים קרביים לבין בנות ישראל הנותרות בעורף. הזמן היה מלחמת ההתשה, ובמשך כשנה הקשר שלהם היה מבוסס על המכתבים בלבד.

זה יכול להיות מכתבים שאתה שולח תוך כדי השהות בבסיס, או לעשות קובץ מכתבים, אחד לכל יום/ כמה ימים. חבר של מישהי מהטירונות שלי עשה לה את זה כשהיא התגייסה, וכל ערב היא הייתה יושבת וקוראת את המכתבים שלה. אחד לכל מצב רוח, או לכל שלב בטירונות.

ישן 21-01-2012, 12:24
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10

תשמע... לראות אותה מעט זה די דפק, ומי כמוני יודע זאת... אבל זה לא יימשך לנצח והאמת היא שמצבך טוב בהרבה מאשר אם לא היה לך אותה.. בבירור אתם עושים אחד לשנייה טוב על הלב...

אני אומר - תהנה מכל רגע שאתה איתה, תשמור את המכתבים שלה קרוב ללב וקרא אותם כל ערב... אם בא לך באמת לעשות משהו מיוחד - בקש ממנה קווצת שיער שלה... זה מנהג אנושי עתיק יומין ויש לו סיבה טובה... אין דבר שמריח כמו בחורה יותר מאשר השיער שלה... ובתור מי שהולך בארנק עם קווצת השיער של בחירת ליבי, תתפלא כמה זה מעודד להוציא אותה ולהסניף לרגע את הריח שלה...

מעבר לכל, תהיו סבלניים, תהנו מכל שנייה ביחד ותזכרו תמיד שההמתנה עושה את המפגשים לטובים יותר...

ישן 21-01-2012, 14:22
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אני לא רואה סיבה שתשקע בדכאונות אם תישארו ביחד. נכון הגעגועים קשים, אבל תתאר לך לאיזה דכאונות תיכנס אם לא תוכל להתקשר אליה ולשמוע את הקול שלה או אם לא יהיה לך את מי לבקר כשאתה יוצא. ויותר גרוע, תתאר לאיזה דכאונות היא תיכנס במצב הזה וכמה קשה יהיה לה. זה יהיה יותר גרוע חח.
אם יש משהו שלמדתי, זה שגעגועים מחזקים את הקשר והם גורמים לך להעריך את הבנאדם שנמצא לצידך (גם אם רק טלפונית או במכתבים).

עכשיו אני אישית חושבת מניסיון, שהדבר שהכי עוזר במצבים קשים, זה לדעת שלפחות לבן זוג שלך טוב. זה מצב שהוא לגמרי ביצה ותרנגולת ומראה דו צדדית, אז אני מקווה שתבין למה אני מתכוונת: זה מתחיל מלגרום לה להאמין שאתה מסתדר עם הגעגוע, והקור והתנאים הקשים. זה ממשיך בזה שאם אתה כבר קונה לה מתנות כשאתם מתראים, תדאג לכך שאלה יהיו דברים פרקטיים שיקלו עליה. ובזה שגם אם יש לך יום עמוס רצח ואין לך שניה לחשוב על להתקשר אליה אפילו, אתה עדין תעשה את זה באיזו הפסקת שירותים רק כדי להגיד לה שהכל בסדר ושאתה אוהב אותה (כמובן שלספר לה שאתה בשירותים באותו רגע זה לא מומלץ). וזה נגמר בזה שכשהיא תדע שטוב לך, מצב הרוח שלה ישתפר, וכשאתה תדע שטוב לה, גם מצב הרוח שלך ישתפר.
וטיפ אחרון, בין כל החרא שאתם אוכלים בצבא, תנסו לחפש נקודות אור שהן לא רק בן הזוג שלכם. כמו למשל "ואי המפקד שלי ממש דפק אותי היום, אבל לפחות האוכל בחדר אוכל היה טעים." זה חשוב שבן הזוג לא יהיה נקודת האור היחידה, כי א) זאת מעמסה כבדה מדי על בן הזוג ויכול להכביד על הקשר. ב) זה יכול להפוך את החיים למאוד מדכאים. ג) להיות אופימיים ולראות את חצי הכוס המלאה לא הרג אף אחד, גם אם זה כן גרם להם להסתובב עם פרצוף דבילי כל היום. [=
בתור מישהי שהייתה במצב הזה, והייתה רואה את האקס שלה אחת לשלושה שבועות במקרה הטוב, אפשר להתמודד עם זה וזה גם נהיה יותר קל עם הזמן (כמובן שאם זה נהיה קל מדי, זה ישר צריך להדליק נורה אדומה).
בכל אופן, שיהיה בהצלחה [=

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר