לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2012, 12:06
  Drx99 Drx99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.12
עצמאות, בדידות ומה שביניהם..

היי חברים

אני פונה אליכם כי מהצפייה הרבה שלי בפורום אני יודע שאנשים כאן יכולים לעזור... אז הנה זה בא:
אני בן 25 עובד וגר עם ההורים, הגעתי לגיל שאני כבר מאוד רוצה לצאת מהבית, מרגיש שאני צריך את הפרטיות שלי מאוד ולהתפתח כבן אדם, הבעיה העיקרית שלי היא פחד מהבדידות.. כמה שקשה לי בבית עדיין לדמיין את עצמי לבד-לבד נשמע כמו משהו שיכול להכניס אותי לדכאון עמוק.. מה שהיה פותר הבעיה הזאת והוא חלק מהדברים שאני נאבק בהם היא העובדה שאין בת-זוג שזה גם דבר שמאוד מפריע לי בחיים.
אז מצד אחד אני גר בבית, יש מסביבי את המשפחה מה שעוצר בעדי מלהיות ממש בודד ואני חוסך יותר כסף.. מצד שני אני מרגיש שזה ממש מפריע לי לחיות את החיים כמו שאני רוצה. אז.. אני לא ממש יודע מה לעשות.. לחכות שתהיה בת זוג (מי יודע מתי זה יהיה) או פשוט לעבור?
אני מניח שזה דברים שצריך להחליט עם עצמי.. אבל חשבתי לשתף ואולי לשמוע את המילים של בעלי ניסיון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2012, 12:20
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drx99 שמתחילה ב "עצמאות, בדידות ומה שביניהם.."

השאלה של עצמאות מול נוחות היא שאלה מאוד מסובכת, ולצערי אין תשובה אחת נכונה. לצאת מהבית זה צעד מפחיד מאוד שכרוך בלא מעט קשיים ויכול להטיל אימה גם על הטובים ביותר... אני יודע שעלי זה בהחלט הטיל אימה

אתה מעיד שלהיות לבד-לבד זה משהו שיכול להכניס אותך לדיכאון עמוק - שזה גם יפריע לך לחיות את החיים כמו שאתה רוצה, לא פחות מאשר לגור בבית ההורים.

למרבה המזל, יש אופציה רביעית, מלבד להישאר, לגור לבד או לגור עם בת זוג. אם אתה שוכר דירה עם עוד מישהו, אתה מקבל משהו משני העולמות - גם לא לבד, גם לא בבית ההורים, גם חוסך יחסית בשכ"ד כי אתה לא משלם אותו לבד... יכול להיות ששווה לך לנסות את זה

ישן 22-01-2012, 17:17
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "מסכימה עם צ'יבורשקה, שותפים..."

זאת ועוד. לצאת מהבית ולגור עם בת זוג, לפני שהבנת איך אתה גר עם עצמך, זה לא בהכרח בריא. עדיף לעשות תקופה לבד או עם שותפים (עדיין יש את האחריות לנהל משק בית לבד וכו') לפני שקופצים למגורים משותפים עם מישהי.

אני עצמי לא גרתי עם בנזוג לפני בעלי. כן גרתי 5 שנים עם שותפים (שנה מזעזעת במעונות ועוד 4 שנים נפלאות בדירה עם חברה ועוד שותף/ה שהתחלפו) ואח"כ 4 שנים לבד, אבל קרוב למשפחה (ככה שאם היה לי צורך מהותי באנשים סביבי - אמא שלי ואחותי היו קרוב מספיק). כשגרתי לבד גם אימצתי חתול - ואז זה בכלל בכלל לא בודד...

לגור עם בנזוג זה כבר עסק רציני (לפחות בעיני) ויכול לגמור מערכות יחסים אם זה מגיע בשלב לא נכון.
במערכות יחסים קודמות - או העיתוי לא התאים, או שזה לא הרגיש לי נכון, אבל זה לא קרה, ואני שמחה על כך, כי לפרק מגורים משותפים מעצים פי המוני המונים את כאב הפרידה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר