לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2015, 10:09
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
אז... מחפש סמארטפון לדודה שלי ואשמח לעזרה קלה

היא צריכה משהו... בינוני - עד 5'' (רצוי קטן יותר אבל אני לא מוצא משהו מעבר ל s4 mini... וסמסונג לא כל-כך אהובים עליי, בטח לא מה שמגיע עם הדגם s4)
עד 150$ (רצוי פחות - פנסיונרית)
לא צריך FHD, אפשר גם 720 או 540
בטריה - הכי גדול שאפשר למצוא (זמן דיבור של 12/14 שעות, רצוי יותר כמובן).
זיכרון פנימי - אם אנדרואיד - 2G

בגלל הדרישות האלו נאלצתי לפנות לסינים... והטלפון שנראה הכי מתאים הוא זה:
http://www.devicespecifications.com/en/model/12383117

אבל... מעולם לא שמעתי על החברה הזו (Cubot) - למישהו יש ניסיון איתם? או רעיונות לדגמים אחרים לפי הדרישות האלו?
אישית הייתי מקפיץ את המחיר וקונה את ה mi3/4 אבל המחיר, המחיר...

צאו מנקודת הנחה שיש לי דרך להביא טלפון מארה"ב בייבוא אישי - אז הכול הולך.

תודה !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2015, 11:14
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "הי קוביבי, גם אני דודה,..."

היי, הטלפון נראה מאוד נחמד, הוא לא רע, אבל יש כמה נקודות שאני מעדיף לשפר במה שאני מחפש:
1. זיכרון: 1GB לאנדרואיד, למרות כל השדרוגים האחרונים של מערכת ההפעלה, עלול לא להספיק לשנים הקרובות ולכן הייתי מעדיף 1.5 אם לא 2
2. זמן דיבור, אני יודע שהוא יושב בטווח שציינתי, אבל בגלל שמצאתי כבר מכשירים עם 17-23 שעות זמן דיבור נהייתי קצת... מפונק אני לא אשלח אותה להסתובב עם בטריות נוספות שתחליף, היא מתקדמת מ dumbphone ומכיוון שזו נקודה מאוד כואבת במעבר מניסיון שלי עם אחרים - אני מעדיף שיהיה חלק ככול שאפשר.

With this being said... תמיד אהבתי את מוטורולה מבחינת איכות שיחה של המכשירים שלהם, אולי הציוד לא הכי מתקדם אבל כטלפון - מאוד אמינים ולכן מבחינתי הטלפון בהחלט נראה מעניין ואני אשים עליו עין, יש לי מספר ימים להגיע להחלטה אבל בגלל ענייני אחריות לא אקח סיכונים ואקח סיני, על כל צרה שלא תבוא.

כמה נקודות לשים לב אליהם:
1. אם את מתכוונת להשתמש במכשיר מחוץ לתחומי ארה"ב (או המדינה ממנה את רוכשת אותו...) - יש בעיה קטנה עם השם של הדגם - moto g ext הוא לא שם דגם קיים, מה שראיתי שהכי קרוב אליו במפרט הוא moto g2
http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g_(2nd_gen)-6647.php
אבל לא מצויינים התדרים בהם המכשיר תומך, וללא תדרים מתאימים לא תהייה לך קליטה ו/או יכולת לדבר בטלפון/לגלוש באינטרנט - חשוב לוודא את זה מראש.

2. ניתן לשדרוג אותו ל-לוליפופ (הגרסה הבאה של אנדרואיד) אבל לא ראיתי (מהקצת שחיפשתי) שיש תמיכה רחבה לROMים-פרטיים... למרות שטוענים כי הוא מגיע די ריק אז כנראה שלא ממש יש צורך בזה, אלא אם תרצי שדרוגים אחרי שיפסיקו לתמוך בו מבחינת עדכוני תוכנה.

בהצלחה!

ישן 22-03-2015, 16:29
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "היי, הטלפון נראה מאוד נחמד,..."

תודה על התגובה המפורטת.

הסתכלתי על רוב הנקודות שציינת. התדר למשל, יש 2 אפשרויות. אמריקאי או בן לאומי. שניהם עובדים בארה״ב.
הבין לאומי יכול להיות איטי במקומות מסויימים בארה״ב, אבל עדיין לעבוד.
מהאתר של מוטורולה: Bands by model:
US GSM Model: GSM/GPRS/EDGE
(850, 900, 1800, 1900 MHz) UMTS/HSPA+
(850, 1700 (AWS), 1900 MHz)

Global GSM Model: GSM/GPRS/EDGE
(850, 900, 1800, 1900 MHz) UMTS/HSPA+
(850, 900, 1900, 2100 MHz)

הזיכרון של 1 RAM גם נראה לי מעט, אבל בפורומים כותבים שהאפליקציות עובדות טוב מכרטיס זיכרון, ואני אקנה 32GB. בפורום כתבו שגם ה 64 עובד. אולי צריך לפרמט.

הסוללה, ראיתי באיזה מקום שהיא נשלפת, אולי זה היה דגם אחר. זה היה לי חשוב, אבל לא נורא. יש את הדינגלים האלו די בזול עכשו - למקרה שהסוללה נגמרת.

הבנתי שזה מגיע כבר עם לוליפופ, ואם לא, אז נציגה של מוטורולה אמרה בפורום שאפשר לשדרג.

המצלמה חשובה לי, והבנתי שתוכנה למצלמה יותר חשובה מהפיקסלים. (אני חושבת שהצלם הכי חשוב, ואחריו נושא הצילום, ואז תוכנה ופיקסלים... בכל אופן), 8MP זה טוב.

ויש רדיו FM, אני אוהבת.

אני גם עוברת מטלפון צדפה. זה נוח בכיס, והייתי מעדיפה את הדגם הקודם של ה G שהיה מסך 4.5.
אבל בינתיים זה נראה הכי מתאים לי. אפילו יותר מידי בשבילי.
הייתי נשארת עם מה שיש, אבל עוברים לספק חדש, והטלפון שלי נעול. ...
וכנראה שאקנה מאמזון. המחיר זהה בכל המקומות.
ישן 23-03-2015, 12:00
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "תודה על התגובה המפורטת...."

התדרים של דור רביעי לא מסתדרים לי... אני יודע שבארה"ב זה נורא תלוי במפעילה - חשוב להשוות את המספרים לאלו של המפעילה הסלולרית שלך.

1GB זה לא רע, והיום הוא אמור להיות מספק (למרות שאני עם טלפון עם כמות כזו של RAM והוא לא סוחב כמו שהייתי רוצה, גם כטלפון משני) אני פשוט מסתכל לעתיד, היום כל המכשירים יוצאים עם 3... אז זה עלול לא להספיק אלא אם את לא משתמשת כבדה או בינונית, ואין קשר לשטח storage, שבהחלט כרטיסי sd (כרטיס הרחבה) מספקים תוצאות סבירות - רק תוודאי שאת רוכשת class 10 - שמאפשר מהירות קריאה מהירה יותר מכרטיס ההרחבה.

לגבי המצלמה - בהחלט יחסית למחיר שלה היא מקבלת ציון טוב, מכיוון שהבהרת שזה חשוב לך אז שלך הבחירה היא טובה.
http://www.techradar.com/reviews/ph...263344/review/5
רק שימי לב שאת התוצאות הטובות יותר הם קיבלו כאשר צילמו ב mode של HDR ולא כתמונות רגילות - שווה לך להכיר את זה. (בגדול תקבלי איכות על חשבון מהירות)

ישן 29-03-2015, 17:37
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אז... מחפש סמארטפון לדודה שלי ואשמח לעזרה קלה"

אז Moto E הגיע. נחמד. חשבתי שיהיה אפילו יותר קטן, אבל זה בסדר, נכנס בכיס של הג׳ינס...

עכשו החלק העוד יותר קשה בשבילי - לבחור ספק. במחיר גבוה אפשר לקבל שירות לא רע בכלל,
אבל למשתמשים קלים, שרק צריכים טלפון, וקצת מהשאר: טקסטינג, אינטרנט ותמונות, במחיר סביר השירות לא סביר בכלל.
אבל זה לא שייך לכאן. לא פורום מתאים, ולא מיקום מתאים... ניו יורק.

אם לא יהיו בעיות של חוסר מזל (לימון) עם הטלפון, אני ממש מרוצה.
צילמתי כמה תמונות בבית - נראה סביר.
הוא לא עדין מידי, ואמור לשרוד קצת רטיבות. נוח ונעים להחזיק ביד. בלי כיסויים ומגנים, פשוט, כמו שאני אוהבת.

ועוד משהו אישי. אולי אתחרט, אבל נכון לעכשו, שמחה להפרד מאפל אחרי הרבה הרבה שנים. אבל הרבה, מהימים שאפל התחילו עם המחשבים האישיים...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר