לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2012, 01:05
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אקסקלוסיביות

ברוח הQ&A ששוררת פה בפורום לאחרונה יש לי שאלה אליכם:

תמיד כשרואים סדרות או סרטים אמריקאיים יש שם מושג כמו "שיחות אקסקלוסיביות",
שיחה שמנהלים שני אנשים אחרי כמות מסויימת של דייטים כדי להחליט אם הם נמצאים במערכת יחסים מחייבת או לא.
ויותר מכך די מקובל שם לצאת עם כמה אנשים לדייטים במקביל כדי "לבחון אופציות."
יצא לכם לצאת עם כמה אנשים במקביל, או שאתם קודם כל בודקים את השטח עם אדם מסויים לפני שאתם עוברים הלאה?
מתי קשר מסויים יהפוך לקשר מחייב אצלכם? האם זה מהנשיקה הראשונה, מהפעם הראשונה ששוכבים ביחד? מהפעם הראשונה שאומרים "אני אוהב אותך"? נקודת ציון אחרת?
איך, אם בכלל אתם מעלים את הנושא הזה? או שאתם נותנים לדברים לזרום עד שזה כבר ברור מאליו?

לי באופן אישי לא יצא לצאת עם כמה אנשים במקביל.
הראש שלי פועל בצורה כזאת שברגע שאני יוצאת עם מישהו, גם אם זה לדייט ראשון ולא הספקתי לפתח רגשות בכלל, אני לא אוכל לחשוב על מישהו אחר במובן הזה, ואני גם לא אפלרטט עם אף אחד.
אז או שהדייטים מתפתחים למערכת יחסים, או שמפסיקים את זה ועוברים לבחור הבא.
מבחינתי קשר הופך לאקסקלוסיבי אחרי כמה דייטים כשכבר יש מושג בסיסי מי הבנאדם, אם יש בנינו התאמה ואם שנינו נמשכים אחד לשני.
אני חושבת שחשוב לדבר על זה, שלא יקרה מצב שפתאום אחד הצדדים יוצא עם עוד מישהו ואח"כ בא ואומר "מה? לא ידעתי שאנחנו "ביחד".
בדר"כ אני אמצא דרך מעניינת ולא מביכה כדי להעלות את זה.
עם האקס האחרון שלי, זה קרה אחרי כמה דייטים ואחרי שהעניינים קצת "התחממו" הוא התחיל לדבר על "חשיבות שיתוף בקשר רציני".
אז שאלתי אותו בצחוק "הווו... אז אנחנו בקשר רציני?" והוא ענה שלדעתו כן ושהוא לא מתכוון לצאת עם אף אחת אחרת.

מה איתכם? [=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2012, 01:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אקסקלוסיביות"

ראשית כל אני חייב לציין שהקטע הזה של לצאת עם כמה אנשים במקביל - די נדיר. מעטים האנשים שיש להם גם את הזמן והיכולת להקדיש לזה, גם את הרצון וגם את הקסם האישי הדרוש לכך.

ואגב, טוב שכך. לגלות יום אחד, חצי שנה לתוך הקשר, שבמשך החודש הראשון שהיית עם מישהו הוא בכלל יצא עם עוד שתי בחורות אחרות "כדי להשאיר את האופציות פתוחות" יכול ממש לחסל קשר. אני יודע שבתגובה למשהו דומה שאמרה לי מישהי שיצאתי איתה - שבשבועיים הראשונים שיצאנו היא עוד שכבה עם האקס המיתולוגי אף כי היה האקס - די הכאיב לי.

אישית, מבחינתי קשר הוא תמיד עניין אקסקלוסיבי. זה מרגיש לי לא נכון לצאת במקביל ומבחינה זו קשר הוא "מחייב" - בהיעדר מילה טובה יותר - כל זמן שהוא קיים, מהדייט הראשון והלאה.
ואני, האמת, מה זה שונא שיחות של "יחסינו, לאן" כך שאני לא צריך הכרזה על חברות או משהו כדי שזה ירגיש מחייב

ישן 22-01-2012, 02:03
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ראשית כל אני חייב לציין שהקטע..."

ברור שזה יכול לחסל קשר, בדיוק בגלל זה אני תומכת ב"תיאום ציפיות" על ההתחלה. פחות בשביל השלב השני, אלא כדי שאני לא אפגע מזה בדיעבד.

פעם זה אולי באמת היה נדיר, היום בעידן האינטרנט? אני ממש לא בטוחה (ברור שהכל יחסי, לא כולם רווקים, ולא כל הרווקים יוצאים לדייטים). לי אישית יצא לשמוע ממישהי ששירתה איתי בבסיס סיפור משעשע. יום אחד, היא וחברתה ברגע משותף של רווקות, החליטו לפתוח לעצמן פרופיל באתר היכרויות כלשהו. אחרי כמה זמן הן מצאו בחור כל אחת וקבעו להיפגש איתם. רק בסוף הדייט, כשכל אחת מהן הייתה ממש בקטע של הבחור איתו יצאה והחליטה להראות את התמונה לחברה השניה, הן גילו שבגלל צירוף מקרים הזי לחלוטין, שתיהן יצאו עם אותו בחור. מיותר לציין שהן כ"כ נגעלו ממנו שהן צרחו עליו במשך חצי שעה כשהוא התקשר לקבוע דייט נוסף (עם שתיהן).
כמו שציינתי, אני ממש לא בקטע, אבל אני כן יכולה להבין באיזשהו מקום אנשים שעושים את זה. במקום לבזבז זמן על משהו שהסיכוי שלו להצליח לא ממש גבוה (כי הפגישה היא די עיוורת כשמכירים און ליין) באיזשהו מקום זה משתלם לראיין הרבה מועמדים לאותו תפקיד במקום לתת תקופת ניסיון לכל אחד ולהתחיל לחפש מישהו חדש רק כשהקודם נכשל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר