לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2012, 20:15
  shovava shovava אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
צריכה עצה לגבי עבודה...

אני עובדת כרגע במשהו סתמי שאין אפשרות להתקדם בו כ"כ ועוד חודשיים אני מתחילה פסיכומטרי.
היום דיפדפתי במקומות עבודה וראיתי עבודה במשרד הביטחון בתפקיד שעשיתי בצבא,הקטע שאני נכנסת לשם דרך חברה אחרת(כלומר עובדת של חברה אחרת ונכנסת דרך כח אדם).והם מעוניינים שאגיע לעבוד שם וכו' אני רק צריכה לעבור רעיון עבודה וסיווג. אני חושבת שזאת דריסת רגל אבל הבעייה היא ששם השעות הם שעות קשות גם ללמוד פסיכומטרי וגם לעבוד(מראשון עד חמישי משעה 8:00 עד 17:00). מצד שני העבודה שאני עובדת זה אותם שעות אבל גם ביום שישי,אבל אני יכולה לנסות לבקש לעבוד פחות(לא בטוח שגם את זה יתנו) כי אני כבר עובדת שם הרבה זמן...

מה אתם הייתם עושים?הולכים על העבודה החדשה או שנשארים איפה שאתם עובדים?

חשוב לציין שאני רוצה להוציא ציון גבוה בפסיכומטרי וזאת פעם שנייה שאני ניגשת עם קורס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2012, 20:22
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "צריכה עצה לגבי עבודה..."

אם מדובר בראיון לעבודה במשרד הביטחון, אני משערת שמדובר בתהליך לא קצר.
אני הייתי הולכת לראיון. תראי קודם אם מתאים לך או לא, אם את בכלל מתאימה לזה, וכמה זמן תהליך המיון נמשך. אחרי שיהיו לך ביד יותר נתונים, תחליטי לפי איך את רואה את החיים שלך בטווח הקצת יותר רחוק. אם את מעוניינת להמשיך במשרד הביטחון כקריירה, אני חושבת שהם מאפשרים לימודים תוך כדי. אם את רוצה את זה כעבודה זמנית, ובכלל מתכננת ללמוד משהו אחר לגמרי, ולעבוד במקצוע אחר, כדאי לך לחשוב שוב מה עדיף לך יותר (להשלים פסיכומטרי קודם, או להרוויח כסף קודם)

בכל אופן, האשכול מתאים יותר ל20+, ועל כן אני מעבירה אותו לשם.

המון בהצלחה

ישן 23-01-2012, 22:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "צריכה עצה לגבי עבודה..."

כמה טובה ונדירה העבודה הזאת? האם היא תחכה לך גם אחרי שתסיימי פסיכומטרי/לימודים?
מנסיון דל מאוד, עבודה יכולה לענות רק על חלק מהקריטריונים- אם היא טובה ולטווח ארוך-היא תדרוש (לרוב) רקע אקדמי, אם היא טובה ואינה דורשת רקע אקדמי- היא כנראה לא לטווח ארוך וכו'.

גם אין לקחת את העובדה שאת נכנסת דרך חברת כ"א בקלות ראש, לא רק שזה אומר שהתנאים שלך בהכרח יהיו פחות טובים, הסיכויים לקבל קביעות ולפצוח בקריירה בתחום נמוכים עד אפסיים.

המלצתי- תסיימי את הפסיכומטרי, לפחות, ותתאפסי על כיוון בחיים- ביינתים אין בושה בלעבוד בעבודות שחורות-אפורות, כולנו עושים את זה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 23-01-2012, 22:42
  shovava shovava אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כמה טובה ונדירה העבודה הזאת?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
כמה טובה ונדירה העבודה הזאת? האם היא תחכה לך גם אחרי שתסיימי פסיכומטרי/לימודים?
מנסיון דל מאוד, עבודה יכולה לענות רק על חלק מהקריטריונים- אם היא טובה ולטווח ארוך-היא תדרוש (לרוב) רקע אקדמי, אם היא טובה ואינה דורשת רקע אקדמי- היא כנראה לא לטווח ארוך וכו'.

גם אין לקחת את העובדה שאת נכנסת דרך חברת כ"א בקלות ראש, לא רק שזה אומר שהתנאים שלך בהכרח יהיו פחות טובים, הסיכויים לקבל קביעות ולפצוח בקריירה בתחום נמוכים עד אפסיים.

המלצתי- תסיימי את הפסיכומטרי, לפחות, ותתאפסי על כיוון בחיים- ביינתים אין בושה בלעבוד בעבודות שחורות-אפורות, כולנו עושים את זה.

זאת עבודה לטווח ארוך,היא לא תחכה עד שאסיים את הפסיכומטרי. ותנאים של כח אדם הם ממש לא טובים בד"כ. אני בשאיפה של להיות עובדת של המשרד עצמו ולקבל את התנאים אבל אם אתה אומרשזה בלתי אפשרי אז אני מאמינה לך...אני מקווה שאתה אומר את זה מנסיון ולא סתם=]
ישן 23-01-2012, 22:51
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]כמה טובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shovava
זאת עבודה לטווח ארוך,היא לא תחכה עד שאסיים את הפסיכומטרי.

זה קצת סותר את העובדה שהיא דרך חברת כ"א, שהיא בד"כ סממן מובהק של עבודה זמנית.
בנוסף- מה יקרה אם תפוטרי/תתפטרי? על מה תפלי? מה הסיכוי שתמצאי עוד עבודה מושלמת שלא דורשת תואר?
ציטוט:
ותנאים של כח אדם הם ממש לא טובים בד"כ. אני בשאיפה של להיות עובדת של המשרד עצמו ולקבל את התנאים אבל אם אתה אומרשזה בלתי אפשרי אז אני מאמינה לך...אני מקווה שאתה אומר את זה מנסיון ולא סתם=]

לא-לא.

אני לא מכיר את העבודה הספציפית הזאת ולא את התנאים הספציפיים האלה וכו' וכו'. יכול להיות שאני גם טועה, אבל היות ואנחנו לא יורדים פה לפרטים מסיבות כאלה ואחרות- הדיון נשאר ברמה התיאורטית.
מה שאני אומר זה מידע כללי ונסיון ספציפי (לא שלי אמנם) בבנק. באופן עקרוני לקבל קביעות במקום עבודה שאליו נכנסת דרך חברת כ"א דורש הרבה יותר מכישורים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר