לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2012, 22:42
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קראתי ש- ..."

לשריר הלב יש אינזים ספציפי יותר, טרופונין. לא בודקים אותו אם אין סיבה לחשוד באירוע לבבי. הוא עולה בין 4 ל 6 שעות לאחר האירוע ונשאר גבוה, אם אני זוכר נכון למשך 3 ימים.
מעבר לזה במקרה של אירוע לב יהיו עוד מרקרים שיעלו, פחות ספציפיים.
בעבר, קרי עד לפני כעשור באמת השתמשו הרבה יותר עם CPK היום הוא בשימוש אבל הרבה פחות רלוונטי.
למיטב הבנתי אין שום סיבה שצריכה של קרטין תשפיע על רמות האנזימים. כשאני חושב על זה אז יכול להיות, הוא סובסטראט לאנזים CPK ויכול להיות שכתוצאה מהרמות הגבוהות שלו התא יחליט לנסתז יותר אנזימים ובזמן פירוק השריר הרמות יהיו יחסית גבוהות יותר.
אבל זאת כבר תאוריה פרטית שלי.
עקרונית, אם אין סימפטומים. הבן אדם עשה יום קודם פעילות גופנית ונמצאה עליה ברמת CPK ללא שום שינוי נוסף אני לא הייתי חושב שרופא יבחר לבצע בירור נוסף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2012, 09:27
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לצופי המירוץ למליון"

*הזמנתי עדשה באתר של פוטופילם לפני שבוע. לפני שהזמנתי עשיתי בדיקה טלפונית מול החנות ונאמר לי שהיא במלאי. היום בבוקר הם התקשרו אלי (והעירו אותי יש לציין), ואמרו שהיא בכלל לא במלאי ולא הייתה בחודשים האחרונים ושיקח בערך שבועיים עד שהם יקבלו אותה (אפילו שהם אמורים לספק אותה תוך 14 ימי עסקים מיום ההזמנה). ><
*הבדיקות דם שעשיתי ליד חזרו לא תקינות, מה שאומר שהתרופה שרשמו לי כבר לא רלוונטית, מה שאומר שאני שוב צריכה ללכת לרופא, מה שאומר שיקח עוד זמן, מה שאומר שאני כבר שבועיים עם יד נפוחה, מה שמעצבן.
*מישהי שכבר המון זמן אני מחשיבה כחברה מאוד קרובה, השיגה לעצמה חבר ושכחה ממני לחלוטין ברמה שהיא אפילו לא טרחה לשלוח לי סמס עם מזל"ט ליומולדת.
*כולם מקבלים זימון למילואים חוץ ממני ]=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:44

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר