לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2012, 16:13
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מעניין....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gaviran שמתחילה ב "מי מכיר, מי יודע? אמל"ח בשימוש החברים ב FARC קולומביה"

אם נלך לכוון של אמל"ח רוסי אזי שרימון רובה כנראה שזה לא ולו מהסיבה הפשוטה שלמיטב ידיעתי הרוסים מעולם לא אימצו את השימוש ברימוני רובה (היו בעבר המאוד רחוק רימונים רוסיים ששוגרו ממדוכות יעודיות אך מדובר על שנות הארבעים ולפני כן)...
בכלל, למעט בעיקר היוגוסלבים, קצת ההונגרים ומעט מאוד גם הפולנים, שאר מדינות המזרח לשעבר לא ממש עשו שימוש באמל"ח הזה.

הפריט הרוסי היחידי שעלה לי בראש שאולי (ואולי גדול) יכל להדמות בצורתו לנ"ל הנם דגמי ה RG 55 שהם רימונים בעלי מה"ר שנועדו למערכת שיעודה הגנה על כלי שייט מפני צוללנים אך לאחר בדיקה, זה לא זה....

על פניו הפריט הקולומביאני לא נועד לשיגור מתוך קנה (קוטר הכנפונים גדול מקוטר הגוף מה שלא מאפשר הכנסה לקנה) מה שמותיר שוב את האפשרות של שיגור ממדוכה ("ספייק" - בדומה לאופן שיגור פצצות ה "פיאט" בשעתו) או התקנה כרימון רובה על קנה נשק שכרוסי, אני בכל אופן לא מכיר שכזה....

אישית, הפריט נראה לי כאלתור (שיכל להיות מבוסס אולי על הסבה של משהו תקני במקור) .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר