לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2012, 02:39
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אני לא בטוח בכלל שאני רוצה ילדים בלי קשר לסרטון הנ"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני כבר לא בטוח שאני רוצה ילדים..."

לעשות סקס ולהחליט להביא ילד זה מאוד קל ואפילו מהנה, אבל ברגע שהוא מגיח החוצה לעולם, כל החיים כפי שהכרת אותם - חדלים להתקיים. אין יותר אני יש רק הוא, וצריך לקחת את זה מאוד בחשבון אנשים לפני ההחלטה הגורלית. לדעת להפנים את כל ההשלכות שיהיו עליכם מעתה והלאה.

אני לא חי יותר בשבילי אלא בעיקר בשבילו ואם חלילה יקרה לו משהו, ובעולם רווי הסכנות שלנו יש סיכוי לא קטן בכלל, חיי ימותו איתו.. ראיתי מספיק הורים שנהיו לקליפה ריקה שאין לה גזע להאיחז בו אחרי מות ילדם.
מעבר לזה, לתת לו את כל כולי, להקדיש את כל חיי, כספי, מהותי, אהבתי וצומת ליבי אליו, ואז, שהוא מגיע לגיל "הטיפש עשרה" הנודע לשמצה, הוא סביר להניח ימרוד בי, ישכח את כל מה שעשיתי עבורו, עלול להיות מושפע חברתית לרעה אפילו אם קיבל חינוך טוב מבית ואני כבר יאבד שליטה עליו..

וגם אם הכל יהייה נחמד ויופי טופי, אני מקדיש את כולי וכספי 18 שנה לילד ואז הוא מתגייס, משתחרר , ומתחיל את החיים האמיתיים ואני נהייה חלק קטן ולא מאוד משמעותי בחייו החדשים.

המוסכמה החברתית הזו שחייב להביא ילד זה צורך הישרדותי ביולוגי שטמוע בנו עקב אבולוציה של מיליוני שנים. מנגנון הישרדותי שדואג שהגזע שלנו ימשיך להתקיים. בדיוק כמו שעכביש הולך להפרות עכבישה תוך כדי שהוא יודע שהוא לא יחיה אחרי זה. אבל הצורך לדור המשך פשוט חזק ממנו, וגם מאיתנו.
אנחנו לא כל כך שונים משאר בע"ח. זה פשוט מנגנון, צורך הישרדותי שחזק מאיתנו. אבל , מותר להגיד לו לא. אז מה? אז לא יהייה לי המשכיות..סו פאקינג וואט?

אבל עזבו שטויות אני כולה 22, בגיל 30 אני כנראה כבר ידבר אחרת.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 02-02-2012 בשעה 02:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2012, 07:39
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לא שאני אומרת לא להביא ילדים,..."

השאלה היא האם האישה הזו מראש לא הייתה ראויה בכלל להביא ילדים ואת התוצאה של ההתעקשות שלה כן להביא ילדים אנחנו רואים כשהיא בגיל מבוגר. אולי היא הייתה בן אדם קר, אולי היא הייתה מרביצה, אולי היא הייתה מיליון דברים שליליים.

המחשבה שכל בן אדם צריך להביא ילדים (שקיימת אצל רוב האנשים) כשבפועל יש אנשים עם אופי שלא בנוי לזה - היא מחשבה מוטעית. אני לא רוצה ילדים כי אני לא בנוי לזה. זו נראית לי טרחה נוראית. בבגדול, אני לא אוהב להכניס לחיים שלי דברים שאי אפשר להחזיר לחנות.

בנוסף... אם ייוולד לי ערס שיגיד לי "אבא, אני רוצה לבר מצווה קליפ בסגנון הבורר" אז אני לא בטוח שאני אוכל לאהוב אותו

ישן 03-02-2012, 15:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני מאמין שצריך לשאוף לתמצת..."

עשית פה אוברסמפליפיקציה מטורפת.

צחוק בצד, אני בטוח שאפשר לחשוב על עוד כמה סיבות למה להביא ילדים לעולם זה דבר חיובי.

עצוב לי לראות, ובטח ייפלו עליי במתקפה עכשיו, שבודדים האנשים שאיכפת להם נניח מהמשכיות העם.
אדרבא- אני "החלטתי" כמה ילדים אני רוצה על חורבות גטו ורשה לפני שנתיים בערך. עד אז כשהשתעשעתי במחשבה דמיינתי שני ילדים, בעדיפות של בן ובת. אבל בעדים במדים כשדברנו על תחילת הגירושים מגטו ורשה הוזכר שהשלב הראשון היה לקחת את הילדים השלישי והלאה, כלומר להשאיר שני ילדים למשפחה על-מנת לגדוע את המשכיות העם היהודי, דווקא באותו רגע הבנתי פתאום ששני ילדים למעשה רק מספקים "אוויר לנשימה" ולא המשכיות לעם גם אם אין נאצים בסביבה.

אז כן- ברור שזה צריך להיות נגזר גם מיכולת כלכלית וכמה אני יכול להשקיע בילדים (אני לא רואה שום טעם בלהביא עשרה ילדים לעולם שבו הם חיים בעוני וללא מירב האהבה, הזמן וההשקעה שהם זכאים לו) אבל כשאני רואה שזה אפילו לא נמצא לאנשים בראש- עצוב לי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר