לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2012, 18:04
צלמית המשתמש של wolf
  משתמש זכר wolf wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל wolf שלח הודעה דרך MSN אל wolf
שאלה איך מתגברים על קשר של 13 שנה שהלך ככה בדריסה?

לפני יומיים דרסו את הכלבה שלי, אני פשוט לא יכול להתגבר על זה, כלבה שהייתה איתי 13 שנה.. החברה הכי טובה שהייתה לי כבר לא פה.. כל פעם היא הייתה יורדת לטייל קצת והייתה עולה בחזרה הביתה, עד שזה קרה.. שכן לי צלצל ושאל אותי איפה הכלבה שלי אמרתי למטה... ואז הוא אמר כדאי שתרד.. הוא סיפר שאיזה אוטו דרס וברח... הלכתי קצת יותר הלאה ברחוב וראיתי קשר של 13 שנה רמוס באמצע הכביש עם שלושית של דם, לא הצלחתי לתפוס את זה, בלב הרבה פחד,כעס, חרדה, איך הדבר הזה קרה?!!??! זה אמיתי!?!?
אני מסתכל עליה מנסה להגיד את השם שלה, אבל אין תגובה, עד אבא שלי ירד לעזור לי לגרור אותה מהכביש לכיוון החניה הסתכלתי עליה 2 דקות וחטפתי טראומה בשל המראה המזעזע, בעוד שאמא שלי מסתכלת מהמרפסת, רואה אותה ובוכה..

אני פשוט לא מסוגל להתגבר על זה, זה הרגשה שאי אפשר פשוט להסביר, לא מדובר פה בתאונה שאתה שומע בחדשות כואב לך אבל אתה מפתח אדישות מסויימת, פה בלי צנזורה בלי כלום חטפתי הכל בפנים, ראיתי בעיינים ישר למוח את הרגשות של 13 שנה שהייתה איתי פשוט רמוסים על הכביש לא חיים!!!!!

אחכ אני ואבא שלי לקחנו אותה וקברנו אותה ואז בדרך חזרה התחיל גשם, פשוט סיוט!!!!
הבית ריק, אני רגיל שיש סימן חיים אבל עכשיו פשוט אין שום תגובה... כואב הלב.. אני לא מפסיק לבכות
איך אפשר להתגבר על דבר כזה? כל היום אני באבל מנסה לחשוב יש תכלית לחיים? כנראה שאין.. מנסה למצוא הגיון משהוא... איך מתגברים על כאב כזה?

מצאתי אשכול ישן שהעלתי כמה תמונות שלה:
http://www.fresh.co.il/dcforum/Freedom/21221.html

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2012, 18:20
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תרגע.. אני מאוד מבין ומכיר את הכאב של אובדן כלב אהוב..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wolf שמתחילה ב "איך מתגברים על קשר של 13 שנה שהלך ככה בדריסה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי wolf
כל היום אני באבל מנסה לחשוב יש תכלית לחיים? כנראה שאין.. מנסה למצוא הגיון משהוא... איך מתגברים על כאב כזה?

אבל כנס לפרפורציות. אנשים מאבדים משפחות. תתאבל עוד קצת. ותקח כלב/ה חדש/ה

ישן 30-01-2012, 15:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

קח כדור נגד בחילה ויעבור לך...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ממש אבל ממש לא במקום התגובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

אובדן של כלב הוא אובדן של בן משפחה אהוב. הכאב הרגשי הוא שונה אבל הוא אמיתי ואין שום טעם לדבר באטימות מבחילה על "פרופורציות". ברגשות אין דבר כזה "פרופורציות". המשפט האחרון בכלל דוחה. "קח כלב חדש" כאילו מי ישמע, נשבר לו מקל הגולף... כל כלב הוא יצור בפני עצמו, כל קשר עם כלב הוא עצמאי.

ההבלחה שלך לתוך מה בשבלב חסרת טעם. פה, אם אין לך משהו ראוי לומר, ראוי שתשתוק. חבל. מקוה שתמחק.

לא תלמד אותי מה זה לאבד כלב אהוב (ובטח אתה לא תשתיק אותי).. אבל מפה ועד להרהר על "תכלית החיים" - הדרך ארוכה.

הרי בנאדם שמהרהר על תכלית החיים בהקשר כלשהוא עצוב - מהר מאוד עלול לשים קץ לחייו. כשכתבתי את מה שכתבתי, זה היה קצת אחרי שסיימתי לקרוא את הכתבה ב NRG עם רונה רמון.. מה היא תגיד?!

אני לא אומר שהוא לא חווה דבר קשה ומזעזע. אני אומר - שיתאבל, שיבכה, שיקבל תמיכה מהסובבים אותו. אבל שלא יהרהר על תכלית החיים.

ישן 29-01-2012, 18:37
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "תרגע.. אני מאוד מבין ומכיר את הכאב של אובדן כלב אהוב.."

"לקחת כלבה חדשה" זו לא תרופת פלא. במיוחד לא למוות של כלב אהוב שליווה אותך תקופת חיים ארוכה. זה לא דג זהב שמת אחרי שנה וקונים חדש. כלב הופך לבן משפחה בשלב מסוים. נכון, אין להשוות בין חיים של אדם לבין חיים של כלב, אבל אסור לזלזל.

wolf, ביום כיפור הכלבה שלי (כמעט בת 17) הלכה לאיבוד. לוותה אותי מגיל 5, כך שאני מבינה ללבך. לפני כמעט 7 שנים בערך ראיתי אותה כמעט נדרסת. הייתי בטוחה שברגע שהמכונית תמשיך לנסוע, אני אראה את הכלבה שלי מרוחה על הכביש, אבל למזלי הרב אח שלי הצליח לעצור את המכונית, ובמאית של שנייה הכלבה שלי ניצלה (מאוד מסריחה מפחד, אבל בלי שריטה).

אני יכולה להבין את הטראומה, ואני עוד יותר מזדהה עם הכאב של האובדן. אני יכולה רק להמליץ לך לשתות או לאכול משהו מתוק (לי נתנו כפית סוכר אחרי ה"כמעט דריסה", אבל זה לא טעים. חסל חבילת שוקולד במקום), לנסות להדחיק את הזכרון הרע ולהחליף אותו בזכרונות טובים. תתנחם בזה שהיא חייה חיים ארוכים וטובים, למרות שהגיעו לה עוד כמה שנים טובות של חסד.

ישן 29-01-2012, 19:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wolf שמתחילה ב "איך מתגברים על קשר של 13 שנה שהלך ככה בדריסה?"

משתתף בצערך, זה עצוב וזה כואב.
מאד כואב, ואפשר להיות עצוב ולבכות ולהתגעגע.
ואין תחליף לכלבה אהובה. זו אהבת אמת. יצור קטן שכל המהות שלו היא לאהוב אותך ולהיות בחיקך.
אתה לא תשכח אותה אף פעם, וחבל שזה נגמר ככה.
וחבל שראית אותה, אבל עדיף שישאר לך הזכרון האחרון ממנה והיא לא נעלמה יום אחד לבלי שוב.
יש תכלית לחיים, יש עוד המון דברים בעולם שעוד לא עשית והספקת ותעשה אותם וגם תחזור לצחוק ולהנות.
לא תעשה אותם איתה, אבל תעשה אותם, וגם בסוף תיקח כלב חדש.
תציל עוד נשמה חמודה ותגדל אותה ותאהב אותה, וזה לא יהיה תחליף, אבל זה ימלא את המקום שיש לך בלב לחיה החמודה הזו.
כלב, כולו לב ככה אומרים, ועכשיו הלב שלך פצוע, אבל תחזיק מעמד ויהיה בסדר.
אין אופציה אחרת.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 30-01-2012, 15:54
צלמית המשתמש של רועי AZ

או.. אלה מילים...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "משתתף בצערך, זה עצוב וזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
משתתף בצערך, זה עצוב וזה כואב.
מאד כואב, ואפשר להיות עצוב ולבכות ולהתגעגע.
ואין תחליף לכלבה אהובה. זו אהבת אמת. יצור קטן שכל המהות שלו היא לאהוב אותך ולהיות בחיקך.
אתה לא תשכח אותה אף פעם, וחבל שזה נגמר ככה.
וחבל שראית אותה, אבל עדיף שישאר לך הזכרון האחרון ממנה והיא לא נעלמה יום אחד לבלי שוב.
יש תכלית לחיים, יש עוד המון דברים בעולם שעוד לא עשית והספקת ותעשה אותם וגם תחזור לצחוק ולהנות.
לא תעשה אותם איתה, אבל תעשה אותם, וגם בסוף תיקח כלב חדש.
תציל עוד נשמה חמודה ותגדל אותה ותאהב אותה, וזה לא יהיה תחליף, אבל זה ימלא את המקום שיש לך בלב לחיה החמודה הזו.
כלב, כולו לב ככה אומרים, ועכשיו הלב שלך פצוע, אבל תחזיק מעמד ויהיה בסדר.
אין אופציה אחרת.

ישן 29-01-2012, 22:36
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

כל פעם שאני קוראת סיפורים כאלה יש לי חשק עז לרוץ לחתולים שלי ולחבק אותם >:
חלב, או כל חיית מחמד יכולים להפוך לחלק בלתי נפרד מהמשפחה. לי אין מושג מה אני אעשה כשהחתולים שלי ילכו לעולמם, ואני בטח לא מסוגלת לתאר את הכאב של לאבד את חיית המחמד בדרך הזאת.
אני שומעת לאחרונה יותר מדי מקרים על חיות שנהרגות על ידי רכבים ובאמת שאני חושבת שאסור לתת להן לשוטט ללא רצועה.
חבל עליה ואני משתתפת בצערך, אם אהבת אותה כ"כ סימן שהיא הייתה כלבה טובה. אין לי באמת מה להגיד. אני מקווה שעם הזמן הכאב יחלש ושהאידיוט שדרס אותה יחווה יסורים נוראיים ושלא יבוא לכתוב לנו במה שבלב.

ישן 01-02-2012, 11:07
צלמית המשתמש של OG
  משתמש זכר OG OG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.03

קודם כל, משתתף בצערך, מבין אותך, הכלבה שלי נפטרה(כן,אני יודע שאומרים את זה רק לבני אדם, וזאת הסיבה שאני ממשיך להגיד את זה) מאוגוסט האחרון מסרטן, היא הייתה כמו עוד אחות, ליוותה אותי מ97, מכיתה ג'.
באותו זמן שהמצב שלה הדרדר הייתי בתאילנד כבר אז נכנסתי לדיכאון,לאחר כמה שבועות,לקרא סוף הטיול, היא נפטרה, אפילו לא הספקתי לראות אותה בפעם האחרונה...
כל המשפחה נכנסה לדיכאון, אין ספק שזה דבר קשה ובאמת שעד כה זה הכאב הכי גדול שהרגשתי.
גם לי אמרו בהתחלה תאמץ כלב אחר, בהתחלה אתה לא מוכן להקשיב, הרי שום דבר לא יחליף אותה!
עבר חודש וקצת מאז, עדיין חושבים עלייה,עדיין בדיכאון, אבל אז הבנו שיש איזה מחסור בבית, נישאר לנו כ"כ הרבה אהבה ממנה וחייבים לעשות איתה משהו, כי שהיא נתקעת בלב ולא משחררים אותה זה רק מגדיל את העצב.
כמו שמצפון כתב לפניי,החלטנו שאין בררה, ואימצנו כלבה נוספת מצער בעלי חיים. מסתבר שזאת התרופה הכי טובה ויעילה לרכך את הכאב.
הכלבה עכשיו,קצת מופרעת,שובבה ועם אופי קצת שונה,אנחנו ממש אוהבים אותה אבל עדיין לא שוכחים את הקודמת ולפחות אני,עדיין חושב עליה כמעט על יום.
אני יודע שזה יקח לך זמן, ורוב המילים לא יעזרו, זה רק הזמן.
תהייה חזק !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר