לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2012, 21:42
  shovava shovava אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
מרגישה חוסר סיפוק בחיים

שלום לכולם,
בזמן האחרון אני מרגישה שאני לא לוקחת את עצמי לנתיבים הנכונים בחיים.
אני מרגישה שכל מה שאני מכוונת את עצמי אליו הוא סתמי וטעות. נניח לדוגמא, אני עובדת כרגע דרך כח אדם מרוויחה משכורת לא משהו בכלל באיזה חברה שאין ממש לאן להתקדם בה(נכנסתי לחברה כי חשבתי שאני יעבוד זמנית שם ואז יטוס ,אבל התוכניות השתבשו).
עוד חודשיים אני מתחילה פסיכומטרי שוב פעם שנייה-אני מכוונת את עצמי למקצוע מסויים שדורש ציון גבוהה, אבל השאיפות שלי כל פעם יורדות(יש לי ירידות ועליות) אני יודעת שאני אשתדל ואתאמץ אבל כאילו יודעת שאני לא אצליח להביא את הציון הרצוי לזה.
תכננתי טיול לחו"ל שכרגע נדחה מסיבות לא נעימות,כל טיול שאני מתכננת לא הולך בזמן האחרון בגלל כל מיני סיבות מסויימות. אני כרגע לא יודעת אם להמשיך בעבודה הזאת או לחפש משהו אחר אם אני גם ככה מתכננת לעשות פסיכומטרי.
לפעמים אני פשוט חושבת אולי כדאי ללמוד סתם משהו שמעניין אותי ולהוציא תואר וללכת לעבוד בחברה מצליחה כלשהי ולהתקדם שם ורק שיהיה את התואר ביד, אני כבר לחוצה ללמוד כי אני מעדיפה לסיים את התואר בגיל יחסית מוקדם ומספיק מרחתי את העניין שנתיים. לא יודעת כבר מבולבלת לגמרי,צריכה הכוונה למי שיוכל לעזור לי, אני אשמח לכל עצה=]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2012, 22:34
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "מרגישה חוסר סיפוק בחיים"

אני מרגישה שאת פשוט לא סגורה על המטרות שלך. ואין מה לעשות, אף אחד לא יכול להיסגר עליהן בשבילך.
זה הגיוני שמטרות משתנות לאורך הדרך כי אנשים משתנים מטבעם. אבל אם את מתחילה להתחרט על מה שרצית כי זה נהיה קצת קשה הרי שאף פעם לא תצליחי לעמוד בשום דבר שתציבי לעצמך.
לגבי התואר, גם ללמוד לתואר שמעניין אותך זה קשה, אז תדמייני לך מה זה ללמוד לתואר שלא מעניין אותך, רוב הסיכויים שתפרשי באמצע, יהיה הרבה יותר חבל על הזמן שתבזבזי על זה מעל השנתיים האלה שאת "מבזבזת" כדי להחליט מה את רוצה לעשות בחיים. ואני אישית בכלל לא מבינה לאן את ממהרת. את תרגישי יותר טוב אם תשיגי תואר מוקדם למשל מאם תשיגי תואר בקצת יותר זמן אבל זה יהיה תואר שיעניין אותך ותשקיעי בו יותר ותקבלי תוצאות טובות יותר?
תשבי עם עצמך ועם דף נייר. תכתבי איזה יעדים את רוצה להשיג, ותשקיעי את רוב המאמצים שלך ביעדים האלה. יכול להיות שתצטרכי לעבוד בעבודה לא הכי מספקת כדי לחסוך כסף, יכול להיות שתצטרכי לעבור פסיכומטרי כמה פעמים, ויכול להיות שלא בהכרח יהיה לך זמן או משאבים בשביל לעשות טיול. אין ברירה. אם משהו באמת חשוב לך, זאת הדרך היחידה להשיג אותו, להשקיע את כל כולך.
אם עם הזמן תביני שאחד היעדים כבר לא רלוונטי בשבילך ואת רוצה לשנות אותו, סבבה. אבל שזה יהיה מהסיבה הזאת ולא בגלל ש"לא הולך".

ישן 08-02-2012, 02:04
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני מרגישה שאת פשוט לא סגורה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אני מרגישה שאת פשוט לא סגורה על המטרות שלך. ואין מה לעשות, אף אחד לא יכול להיסגר עליהן בשבילך.
זה הגיוני שמטרות משתנות לאורך הדרך כי אנשים משתנים מטבעם. אבל אם את מתחילה להתחרט על מה שרצית כי זה נהיה קצת קשה הרי שאף פעם לא תצליחי לעמוד בשום דבר שתציבי לעצמך.
לגבי התואר, גם ללמוד לתואר שמעניין אותך זה קשה, אז תדמייני לך מה זה ללמוד לתואר שלא מעניין אותך, רוב הסיכויים שתפרשי באמצע, יהיה הרבה יותר חבל על הזמן שתבזבזי על זה מעל השנתיים האלה שאת "מבזבזת" כדי להחליט מה את רוצה לעשות בחיים. ואני אישית בכלל לא מבינה לאן את ממהרת. את תרגישי יותר טוב אם תשיגי תואר מוקדם למשל מאם תשיגי תואר בקצת יותר זמן אבל זה יהיה תואר שיעניין אותך ותשקיעי בו יותר ותקבלי תוצאות טובות יותר?
תשבי עם עצמך ועם דף נייר. תכתבי איזה יעדים את רוצה להשיג, ותשקיעי את רוב המאמצים שלך ביעדים האלה. יכול להיות שתצטרכי לעבוד בעבודה לא הכי מספקת כדי לחסוך כסף, יכול להיות שתצטרכי לעבור פסיכומטרי כמה פעמים, ויכול להיות שלא בהכרח יהיה לך זמן או משאבים בשביל לעשות טיול. אין ברירה. אם משהו באמת חשוב לך, זאת הדרך היחידה להשיג אותו, להשקיע את כל כולך.
אם עם הזמן תביני שאחד היעדים כבר לא רלוונטי בשבילך ואת רוצה לשנות אותו, סבבה. אבל שזה יהיה מהסיבה הזאת ולא בגלל ש"לא הולך".

מסכים עם רוב הדברים.
רק צריך להשקיע ביעד אחד בכל פעם עד שכובשים אותו, ולא לפצל כוחות על כמה יעדים בו זמנית כי או אז גדולים הם הסכוים לפספס את כולם.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר