לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2012, 23:16
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
ככה אני מרמה אנשים שאני יכול לזכור רצף של 16 מספרים

אז התחלתי לקרוא ספר שנקרא "מדוע אנו טועים" (ג'וזף ט' האלינן) ומלמדים שם טריק שמאפשר לנו לעבוד על אנשים כדי שיחשבו שיש לנו זיכרון מושלם כמו הפנים של מייטרי.

אז ככה, אם נתבקש לזכור רצף אקראי של 16 מספרים זה די בלתי אפשרי מבחינת רובנו כי אין למספרים משמעות מבחינתנו אבל אם נתבקש לזכור את השנים של תאריכים מוכרים מאוד או השנים של תאריכים שחשובים לנו אז זה קל מאוד כי אז למספרים יש משמעות מבחינתנו.

נגיד שאבא שלי נולד ב1949, אמא שלי נולדה ב1951, אני נולדתי ב1969 וכוכבת הפורנו המועדפת עלי נולדה ב1993.

בשלב הראשון לוקחים דף וכלי כתיבה ומעמידים פנים שרושמים רצף אקראי של מספרים ומפרידים ביניהם באמצעות פסיק:

1,9,4,9,1,9,5,1,1,9,6,9,1,9,9,3

בשלב השני מציגים את רצף המספרים לאנשים ואז בוהים בו במשך מספר שניות, כאילו כדי לשנן אותם בראש.

בשלב השלישי הופכים את הדף ככה שהמספרים לא יהיו גלויים ורושמים את המספרים על דף אחר.

בשלב הרביעי נותנים לאנשים להשוות בין הדפים כדי שיראו איזה זיכרון פנומנלי יש לכם.

זהו. כולם תופסים ממכם ואתם מחייכים כמו אידיוטים ומוצפים בתחושה זולה של עליונות (זה עובד חזק על ילדים ככה שאם יש לכם בני דודים קטנים הם קהל אידיאלי לשטיק הזה).

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 30-01-2012 בשעה 23:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2012, 00:52
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אולי כי חצי מהספרות שלך זה 9?..."

הו! נקודה טובה. בגלל זה מומלץ להשתמש בשנים של תאריכים חשובים ממאות אחרות, למשל: 1776 (הכרזת העצמאות של ארה"ב), 1879 (יום ההולדת של אלברט איינשטיין) וכו'

היה לי קטע עם הפקידה בעבודה שהצגתי לה למשך כמה שניות רצף של 12 מספרים (כשכל ארבע ספרות התחילו ב- 19 כי הרצף התבסס על תאריכים במאה ה20) ושאלתי אותה האם היא זוכרת אותם בעל פה (כהכנה לזה שאני הולך להראות לה את "הכישרון הגדול שלי") ולהפתעתי המוחלטת היא הצליחה לזכור אותם

כששאלתי אותה איך היא עשתה את זה היא אמרה שהיא הבחינה בזה שהספרות 1 ו-9 חוזרות על עצמן ולכן החליטה מיד להמיר את הרצף הלכאורה אקראי של הספרות לשנים ככה שאתה צודק ששימוש חוזר בשנים של אותה מאה עלול להיות בעייתי.

ישן 31-01-2012, 15:49
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני כבר לא שובב. זהו,..."

לא!

אל תכנע למיינסטרים האפור!

אל תהפוך לעוד פנים חסרות הבעה בתוך אוקיינוס של אנונימיות! עדיף לשחות נגד הזרם ולהיות מזוהה כיוצא דופן, כאחד שמצחיק ומקורי ואומר את כל מה שהוא חושב בלי להתבייש מאשר להיות עצור וקורקטי.

עדיף להיות היחיד שפותח אשכולות סקירה של כוכבות פורנו- לא משנה כמה התגובה צוננת, מאשר אחד מבין מיליוני המגיבים באשכול השחר או נוטלה!

צ'אנדלר- אל תוותר על הייחודיות שבך, זה מה שהופך אותך למיוחד!

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:29

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר