לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2012, 19:35
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
השתגעתי!! אהבה וירטואלית?

פעם ראשונה שאני פותח אשכול ב''מה שבלב'',
אני כבר לא יודע אם מי לדבר בגלל שכל תשובה שאני מקבל מהחברים מעצבנת אותי ואני יודע שזה בגלל המצב הריגשי שאני נמצא בו,אז מה יותר טוב מלהתייעץ עם אנשים במחשב D:

הסיפור הוא כזה,
ראיתי מישהי שמצאה חן בעיני בצורה קיצונית,הפכתי עולמות ומצאתי אותה בפייסבוק,אחרי ציפיה ממושכת ומציקה היא אישרה אותי,דיברנו מאז כולה פעמיים,
בחיים לא ראיתי אותה פנים מול פנים,בחיים לא דיברתי איתה בטלפון,ראינו אחד תשניה רק בתמונות.
הקטע הכי הזוי פה שאני פשוט לא מפסיק לחשוב עליה,כל היום מחפש אותה דרך הנייד או המחשב בבית,
לחשוב שמתמונה וכמה מילים במחשב אפשר לפתח רגשות? אני מבולבל ולא מצליח להבין מה קורה איתי.

האופציות שעומדות לרשותי כרגע:
א. לנסוע לעיר שלה ולנסות למצוא אותה
ב. לשלוח לה מ'ס פלאפון בפייסבוק ולקוות לטוב
ג. לגמור כמה ליטרים טובים של אלכוהול ולשכוח מהעניין.

נכון לחלק מכם כל הסיפור ישמע מצחיק והזוי,אבל אני באמת לא מבין מה קורה איתי,היא פשוט לא יוצאת לי מהראש כמה שזה ישמע לכם ''קיטש'' ונדוש.

מה אתם ממליצים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2012, 19:41
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "השתגעתי!! אהבה וירטואלית?"

קודם כל- כן, בהחלט ניתן לפתח רגשות רק ממה שהיה לך עד כה.
מה הייתי עושה במקומך (וגם יצא לי לעשות כבר)- ממשיך לצ'וטט איתה, תוהה על קנקנה (בדקת בכלל שאין לה חבר? שהיא לא לסבית? אתם גרים קרוב מספיק? שאלות כאלו), וכשאתה חש שהיא זורמת מעט יותר אתה כותב לה בסגנון של "אשמח לדבר איתך בטלפון" או "את מאוד מוצאת חן בעיני, אפשר לקבל את מספר הטלפון שלך"? וכו'.
במקרה שלי זה עבד, הקשר עצמו לא היה כל כך מוצלח אבל זה כבר לא קשור לצורה בה הכרנו.

מה שלא תעשה, אל תסע לשם ותחפש אותה, זה יהיה קצת קריפי עבורה.

ישן 13-01-2012, 19:46
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "השתגעתי!! אהבה וירטואלית?"

לפני הכל, הירגע, אתה לא הראשון ולא האחרון.

יש בקיבוץ שלי זוג (היום בני 50+) שנפגשו לראשונה כשהיו בכיתה ט'. ביום בו ראה אותה הגבר לראשונה, הוא הכריז "יום אחד אני אתחתן איתה".

התאהבות ממבט ראשון קורית. זו לא אשליה.

מה לעשות? ראשית כל, לדבר על זה פחות עם אנשים שמכירים אותך. אני יודע שזה נשמע מוזר אבל אם תחשוב על זה, להם זה בטח נשמע כאילו התחלקת על השכל (והרשה לי להרגיע אותך - כל התאהבות היא התחלקות על השכל, אי לכך, אתה בסדר גמור ). מה שכן, תיזהר מלספר לה איך אתה מרגיש על ההתחלה. הרבה בנות יחושו מאויימות מול כזו "מתקפה" רגשית.

שנית, no matter what, אל תיסע לעיר שלה לחפש אותה בלי הזמנה. ברור לי שאתה לא מתכוון לכך אבל תחשוב שמהצד שלה זה יכול להיתפס כמקרה של סטוקר - מעריץ אובססיבי - וזה יכול להיות נורא מפחיד.

שלישית - אם אתה חושב שלגמוע כמה ליטרים של אלכוהול יעשה משהו לזיכרון שלך, אתה נופל במלכודת שמייצרת מיליוני אלכוהוליסטים בשנה ואף לא פתרון אחד.

אז מה כן לעשות? - תחליף איתה מספר טלפון או אם יש לה אז מסנג'ר או סקייפ או משהו. קח דברים באיזי,, כדי לא להפחיד אותה. דבר איתה ככה, באופן שיהיה לה הרבה פחות מאיים. תן לה זמן להכיר אותך ותן לעצמך גם את ההזדמנות להכיר אותה. כשגם לה זה ירגיש בנוח - אז תציע לה להיפגש

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 13-01-2012 בשעה 19:49.
ישן 13-01-2012, 20:21
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "תודה על התגובה העניינית,באמת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי D FORCE
תודה על התגובה העניינית,באמת הורדת לי אבן מהלב.

יש כאן בעיה נוספת,היא לא מרבה להכנס לפייסבוק המקום היחיד שתיקשרתי איתה עד כה,
גם כשהיא מתחברת לשם היא משאירה כמה תגובות ונעלמת.

מה את ממליצה לעשות? פשוט לשלוח לה את המספר בהודעה פרטית ולהגיד מה?

אני תמיד שמח לעזור
תשמע, סביר להניח שיש לה מסנג'ר או סקייפ... תשאיר לה הודעה בפרטי, משהו בסגנון "שמתי לב שאת לא נמצאת הרבה בפייסבוק. יש לך מסנג'ר?" ותראה לאן זה יתפתח. דברים כאלה דורשים קצת סבלנות... אבל לא יותר מדי

(וכהערת אגב - אני גבר אל תיבהל, הMS מבלבל הרבה אנשים)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי D FORCE
הכל נשמע לי כל כך הזוי,אנחנו מדברים כאן על אינטרנט,בחיים לא הרגשתי ככה מכמה תמונות במסך

לא הזוי בכלל. רוצה שאספר לך משהו? אהבה מרחוק, בלי להיפגש, היא אפילו לא דבר חדש. אחד המקרים הקלאסיים - "מכתבי אבלארד ואלואיז" - סיפור אהבה אמיתי מהמאה ה12 בין פילוסוף לנזירה שמעולם לא נפגשו וכל אהבתם הובעה במכתבים. המכתבים האלו נאספו לספר שהוצא (גם בעברית) ודומני שאפילו הופק מכך מחזה. חפש Peter Abelard בוויקי, תראה שאני לא עובד עליך.
אז כבר לפני 900 שנה יש לנו מקרה מתועד של אהבה מרחוק, וזה בימים שבהם בין מכתב למכתב עברו חודשים. האינטרנט זה קרוב, מה זה קרוב, בית ליד בית לעומת זה

ברכותי, אתה אנושי.

ישן 14-01-2012, 01:39
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
למתלבט ולעוזר
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "על לא דבר. אני רוג, ותאמין או..."

קודם רוג אנחנו ממש אוהבים את העזרה שלך פה
ולמתלבט D FORCE אני דוקא רואה דברים מאוד אופטימים , זה שהיא הגיבה לך ואפילו ברצף זה אומר שהיא מוכנה לדבר איתך
השאלה שלי האם שאלת אותה אם יש לה מסנגר או סקייפ או גם שאלת אם אפשר לקבל את הטלפון שלה?
כי אם שאלת רק על סקייפ ומסנגר אתה עוד יכול לשאול על טלפון (אפשר גם להציע שתתכתבו בהודעות טקסט) ואם שאלת גם על טלפון וקיבלת דחייה כלומר שהיא אומרת שהיא מעדיפה בינתיים רק פייסבוק אז תמתין
גם אם אתה לא לחוץ וסבלני חכה ותדבר איתה בפייסבוק ותראה לאן זה מתפתח והאם היא מתחילה לענות לך לעיתים יותר תכופות או שלא
בהצלחה ותעדכן :-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:14

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר