לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2012, 09:30
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי veraarcher שמתחילה ב "שלום לכולם :)(אני חדשה פה)"

קודם כל, ברוכה הבאה! את מוזמנת לקרוא, להגיב ולהשתתף בדיונים בפורומים. לכל בעיה מוזמנת לשלוח הודעה פרטית לאלינור, ארז או אלי (יעל). [עמוד ראשי של הפורום, תגללי למטה מופיעים הכינויים שלנו. לחצי על אחד מהם ויפתח לך דף המשתמש שלנו. מצד שמאל למעלה יש אופציה של "שלח הודעה פרטית"]

ולעניין, חבל לסיים קשר אם חוץ מהתנגדות חיצונית השאר טוב לכם.

החייל צריך לפתור עם המשפחה שלו את הבעיה. זה לא משהו שאת יכולה לעשות בנידון. זה קשר לא ארוך, ואת עדיין לא יודעת לאן הוא ילך. אני חושבת שאת צריכה להמשיך עם מה שאת מרגישה, וללת לבחור לעשות את ההחלטות שלו. אם הוא מחליט להיות איתך, מה טוב. אם לא, אני בטוחה שלא תשארי לבד.

השאלה היא האם את מוכנה להיות סיבת הויכוח. לא מהבחינה של "את גורם מפריע". חלילה וחס!! אלא מהבחינה של האם את מוכנה לקבל את היחס של משהו שאינו מקובל (מבחינת המשפחה). נטו מבחינתך את והכבוד שלך.

למעט האהבה, שהיא גורם חשוב, ללא ספק, בואי נסתכל שנייה באופן רציונלי:
זה תלוי גם במידת הפוטנציאל שאת חושבת שיש לקשר שלכם. אני מניחה שמכיוון שיש לך ילד, את צריכה מערכת יחסים יציבה. בן זוג אמין וארוך טווח, ואני ארשה לעצמי גם להוסיף עם יכולות כלכליות עמידות בפני עצמו. זה חשוב לך ולילד, תסכימי איתי?

במידה ואת כן חושבת להמשיך את הקשר, ולתת לזה סיכוי, כדאי מאוד לדבר עם בן הזוג וביחד לדון בכל ההשלכות, הטובות והרעות של הקשר. אולי גם להפגש עם המשפחה שילמדו להכיר אותך מעבר לטייטל שניתן לך "אמא ובן".

אני לא את, אני לא מכירה את הסיטואציה ולא את הצדדים. הנסיון שלי בחיים "לא רשאי" להמליץ לך מה לעשות. אז תסתכלי על השיקולים שהצגתי לך, ותשקללי אותם בעצמך:
- אהבה ביניכם.
- הערכת הקשר- האם הוא נראה רציני ולטווח ארוך.
- טובתך האישית וטובת הילד.

המון בהצלחה, והכי חשוב, אל תקחי את הדברים ללב! נושא הויכוח הוא לא האישיות שלך ואת כאדם, אלא מערכת יחסים רצינית שחייל נכנס אליה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר